dsss(Po kliknięciu, rozpiska się powiększy)

Dodatkowo poszukiwani są zawodnicy do 66 kg dla Wróblewskiego oraz Romanowskiego. W kategorii do 93 kg brakuje również rywala dla zawodnika z bilansem 4-1. Chętni proszę dopytywać się o szczegóły na mailu: [email protected].

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

10 KOMENTARZE

 1. Kilka fajnych nazwisk można znaleźć na tej rozpisce: Romanowski, Roszak, czy też młody i utalentowany Wróblewski znany z Xcage. Całkiem fajna gala się szykuje.

 2. midern

  Wszedłem dzisiaj z ciekawości na wagę i 66,4. Ale nie mój poziom, jestem poza treningami 😀

  To będziesz Ozdobą gali. 15 minut na wstecznym chyba dasz radę? :DC:

  Sharki mają 3 filie?

 3. midern

  Wszedłem dzisiaj z ciekawości na wagę i 66,4. Ale nie mój poziom, jestem poza treningami 😀

  Do gali jeszcze chwila, dasz rade opanowac defensywne fikoły :mamed:

 4. dewutrn

  Kilka fajnych nazwisk można znaleźć na tej rozpisce: Romanowski, Roszak, czy też młody i utalentowany Wróblewski znany z Xcage. Całkiem fajna gala się szykuje.

  Z drugiej strony przeciwnicy dla nich są szukani metodą anonsów gazetowych. Dobre nazwisko nie gwarantuje dobrego zestawienia – do tanga trzeba dwojga. Dość słabo to wygląda, a jest mowa o imprezie z solidnym bagażem doświadczeń.

  Tak czy owak, fajnie, że dalej w Pyrzycach coś jest grane. Bałem się, że medialny donos o trenerze mma szalejącym na warmińskomazurskich potupajach dotyczył właśnie organizatora tej gali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.