GA5

Robert „Hardcorowy Koksu” Burneika zaprasza na galę PLMMA: Gladiator Arena 5, 14 grudnia w Pyrzycach.

48 KOMENTARZE

 1. hmmm… zajebista wrzuta 🙂 Nawet nie włączyłem filmiku.

  Jaki cel Wojek? 🙂 Fani Koksa meldujmy się w Pyrzycach!!! 😀

 2. Organizator mnie poprosił. Poza tym Koksu reklamujący galę z cyklu PLMMA, kolejna taka okazja może się nie powtórzyć 🙂

 3. Czy on się będzie jeszcze bił?
  W niedawnym wywiadzie dla konkurencji, udzielonym przez Martina Lewandowskiego, coś było na jego temat… Ktoś wie coś więcej?

 4. Faktycznie był taki wywiad i redaktor powiedział do Martina ,że chyba żartuje … wydaje mi się,że jak Pudzian przegra to sprowadzą mu Koksa a to już będzie wielką żenadą.

 5. Z cyklu nie schodzi dobrych parę lat, choć w zawodach nie startuje.

  Tyle w temacie 😉

 6. LOL ale to on wie że PLMMA jest Mirka?!

  Ważne, że hajs się zgadza. 

  Zresztą, nie zdziwiłbym się, gdyby za wynajęcie Koksa był odpowiedzialny organizator Gladiator Areny, a nie Okniński.

  Sam filmik to nic nie zwykłego. 

 7. Z większością gal PLMMA jest tak że Mirek Okniński dodaje tylko nazwę PLMMA do normalnej lokalnej gali za jakąś tam sumę w okolicach 10-15 tysięcy i dzięki temu gala trafia do telewizji Orange Sport. Czyli organizatorem dalej jest Gladiator Arena i nic tak naprawdę się nie zmienia poza tym że będzie w telewizji Orange Sport. Koksu pewnie nawet nie wiedział w tym momencie że gali Gladiator Arena zostanie dodana nazwa PLMMA z przodu

 8. Możliwe, że go podkupią. Martin mówił, że w tym roku szykują freak fight – zasugerował że z Koksem, może we Wrocławiu na KSW 25 Koks-Wiśnia albo z Pudzianem jak ten przegra z BigSexy ? To może być ostatnia szansa,żeby ich „wydoić” marketingowo – później KSW będzie mogło spokojnie promować Guzowską czy innych byłych bokserów.

 9. Jesli faktycznie KSW "przejmie" Koksa to bedzie to idealne podsumowanie drogi jaka ida obie organizacje. Rozanski, co prawda nie podpisal kontraktu lecz byl juz jedna noga w organizacji K&L, z KSW do MMAA a "Koks" w przeciwnym kierunku 🙂

 10. Ciekawe dlaczego Kawulski po zatrzymaniu Cholewy zadzwonił do Koksa i chciał go zakontraktować w KSW? Z tego co mówił Martin w ostatnim wywiadzie to w 2014 zakontraktują nowego freaka i czy to ma znaczenie kto nim będzie? Freak to freak i czy to będzie Koks, Bonus czy inny wynalazek to dla mnie nie ma znaczenia. 10 lat na rynku i dalej ta sama bajka. Może w końcu debiut w mma będzie miał pan brat Pudziana.

  Znów się zepsułeś. I wiem co zrobię. Zamienię ciebie. Na lepszy model. – na pewno K&L o tym pamiętają.
  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 11. Ja wam przypomnę jak Pudzian skończy karierę i zobaczycie jaki MMA przeżyje regres. Już teraz widać, że bilety sprzedają się w coraz mniejszym nakładzie i tempie, tak w KSW jak i MMAA. Pudzian vs Ten śmieszny baniak to marketingowy Januszowski strzał w dyszkę.

 12. Jaki sens wogóle ma kontraktowanie "hardkorowej pompki". Mało im jeszcze tych sportowców z poza MMA. Pudzianowski, Guzowska, Jackiewicz a teraz jeszcze to. 10 lat na rynku a dalej wam kabaret w głowie. Zacznijcie w końcu promować tylko i wyłącznie MMA. Nikt mi nie wmówi że takie "walki" potrzebne są do pormowania MMA i to nie tylko ze strony KSW ale i MMA Attack.

 13. @up up – Promuje sie to co pozwoli utrzymac się MMA na rynku i tyle.

 14. Hahahaha. Zawsze jak go widzę, to w myślach ukazuje mi się podpis "Robert Burneika 2-0"

  Rozwala mnie to.

 15. Jeśli to spowoduje rosnącą sprzedaż biletów to jestem za ale nie wydaje mje sie, że Robert jest jeszcze dostatecznym magnesem dla kibiców MMA w innej roli niż rywal Pudziana.

 16. @Doozy o to właśnie chodzi, tylko i wyłącznie takie zestawienie wchodzi w grę.

 17. Nie jest to wzór do naśladowania to napewno. Dla mnie to kaleta, jeżeli ksw chce go zatrudnić u siebie to nie pozostaje mi nazwać tego inaczej jak obwoźny cyrk

 18. Dobra, koks promuje galę, a już wszyscy piszą o jego walce z Pudzianem.

 19. dbgoku14 napisał:

  Dobra, koks promuje galę, a już wszyscy piszą o jego walce z Pudzianem.

  Pewnie dlatego że słabszego przeciwnika już nie ma. 

 20. Wiem, że nie ta waga ale może Janusz Dylewski? Przypominam rekord 0-8 Laughing Wszystko w pierwszych rudach

 21. Ciekawe co by napisał Volf, jakby KSW zakontraktowało Burneikę. Laughing

  to samo co napisałem kiedy CyrkAttack go zakontraktowało.

 22. Nic nie napisałeś, bo nie miałeś wtedy jeszcze konta tutaj. Pewnie nawet nie wiedziałeś, co to MMA. Możliwe, że do tej pory nie wiesz

 23. Wiadomo, że walka Pudz vs Koks nie ma sensu ze sportowego punktu widzenia ale jest jeszcze ten marketingowy. Skoro Mariusz chciał wyjść do Tyberiana to i do Burneiki wyjdzie choć nie chciałbym za Chiny na KSW tego uświadczyć i to w walce wieczoru.

  Warto jednak pamiętać, że jeśli Mariusz przegra to definitywnie zostanie zdefiniowany i precyzyjnie będziemy wiedzieć na co go stać – na nie wiele.

 24. No tak, ciekawe skąd w takim razie wzięły się moje komentarze po postami odnośnie cyrkattack. Ale tak, ty wiesz wszystko najlepiej, zwłaszcza kiedy zapomnisz wziąść tabletek przepisanych przez psychiatre.

 25. I na tym rola koksa powinna się kończyć jeżeli chodzi o mma. Niech bliżej niż 3 metry do klatki się nie zbliża.

 26. Walka z Pudzianem nie wchodzi w gre przecież Mario go zamorduje. Musi to być ktoś słabszy od Najmana

  Że co ? 

 27. Za odpowiednią kwotę rozważę propozycję wystartowania z Pudzianem 🙂

  Wyjdę nawet w koszulce mmarocks. Za DARMO!

 28. Ruff odbij oszołomie. BTW ostatnio tak z ciekawości przeglądałem strony pod jakimi udzielałeś wypowiedzi aby przekonać się czy od zawsze jesteś hejterem KSW czy zmieniło ci sie to z czasem. Do KSW 18 udzielałeś w miare logicznych wypowiedzi i to nawet pod wpisami odnośnie KSW. Cieszyłeś sie nawet jak dziecko jak to fajnie być na ważeniu z KSW 14 i uścisnąć dłoń zawodnikowi. Od KSW 19 zaczęło ci coś odwalać. Nie wiem czy to twój niekontrolowany okres czy może ta twoja kobieta, którą się akurat chwaliłeś że wygrała coś w konkursie KSW, odstawiła cię w kąt. Sądzę że logicznej odpowiedzi z twojej strony i tak nie dostanę, a jeśli dostanę jakąkolwiek to będzie to stek bzdur i złośliwości tak więc szczęścia w miłości i więcej rozumu na codzień… choć z tym drugim może być cięzko, co ostatnio zdążyłem zauważyć, tak więc szczególnie miłości.

 29. KSW ma przecież na kontrakcie Jacka Wiśniewskiego i to pewnie dla niego zakontraktują jakiegoś freaka. Poza tym od KSW 19 średnia oglądalność w polsacie idzie w dół więc wcale mnie nie zdziwi jak K&L zakontraktują kogoś takiego jak Burneika.

  KSW 19 – "Średnia oglądalność była na poziomie 3 mln 450 tys."

  KSW 21 – "Galę KSW 21 śledziło średnio prawie 2,992 mln widzów."

  KSW 22 – "Galę KSW22 transmitowaną między godz. 20 a 23.30 oglądało średnio ponad 2,510 mln widzów."
  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 30.  od KSW 19 średnia oglądalność w polsacie idzie w dół.

  Być może to wina PPV, ktorego wielu, ktorzy kiedys ogladali KSW, teraz nie wykupuje. Dziwne zeby było inaczej skoro rozpiski KSW serwuje coraz atrakcyjniejsze z gali na galę, obecnie moge powiedziec ze pierwszy raz jestem w 100% usatysfakcjonowany ksw24 (moze poza tym nieszczesnym mańkowski-langman)  i wykupuje ppv na spokojnie 😉 

 31. Trzeba przyznać Brasil, że rozpiska KSW jest naprawdę mocna. Zresztą MMAA4 też się zapowiada arcyciekawie. Ogólnie 2 duże polskie galę na spory +.

 32. Widzę, że mam swojego psychofana, ale po kolei Wilczek, kobieta nadal ta sama od tamtej pory, mamy śliczną córkę z tego związku. 

  Jak sam zauważyłeś od miłosci do nienawisci jeden krok jeśli chodzi o KSW. Im więcej rozrywki zamiast sportu w KSW tym moja miłość malała.

  Również życzę Tobie wszystkiego dobrego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.