Już 12 listopada na platformie Disney+ zadebiutuje serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen zatytułowany The Mandalorian. Jedną z głównych ról odegra tam Gina Carano (MMA 7-1), pionierka żeńskiego MMA, która w latach 2006-2009 popularyzowała mieszane sztuki walki na całym świecie.

37-latka w swoim dorobku filmowym ma już występy w takich tytułach, jak Deadpool, Szybcy i Wściekli 6 czy Kickboxer: Vengeance.

Karierę w MMA Carano rozpoczęła w czerwcu 2006 roku, kiedy to na gali World Extreme Fighting w zaledwie 38 sekund znokautowała Leiticię Pestovą. W kolejnych starciach pokonywała między innymi Rosi Sexton, Julie Kedzie czy Tonyę Evinger.

Ostatni raz w klatce Amerykanka pojawiła się w sierpniu 2009 roku. Wtedy też poniosła ona pierwszą porażkę. Już w pierwszej rundzie została zdominowana i rozbita ciosami przez Cris Cyborg.

Carano miała powrócić do MMA w kwietniu 2011 roku. Ostatecznie jednak starcie z Sarą D’Alelio zostało odwołane, a za powód podano oblanie testów medycznych przez Ginę. Jak się później okazało, została ona dopuszczona do walki przez komisję, jednak z niewiadomych powodów usunięto ją z rozpiski.

Temat powrotu Carano do MMA powrócił w 2014 roku. W kwietniu przyznała ona, że rozważa powrót do klatki. Słowa te potwierdził później również Dana White oraz Ronda Rousey, która zdradziła, że starcie pomiędzy nią a Carano planowane było na grudzień 2014 roku. Do walki ostatecznie jednak nie doszło.

15 sierpnia Carano na swoim profilu na Instagramie przypomniała o walce z Cris Cyborg, która miała miejsce dokładnie 10 lat temu.

24 KOMENTARZE

 1. Sama produkcja zapowiada się znakomicie. Uwielbiam westerny i liczę, że będzie ciekawie i mniej kolorowo niż w regularnych GW. Gina :heart:

 2. Widziałem jeden film z Dżiną Karano.  I był to strasznie gówniany film. No ale faktem jest, że to było strasznie budżetowe ujawnienie postapo.  Może przy sensownym reżyserze i pierdyliardzie dolarów budżetu dadzą jej jakiś hełm i zabronią mówić?

 3. Widziałem z nią wywiad z okazji tych Star Warsów… ja pierdole ale się zalała pod sam kurek, to są już rejony wieloryba, a taka była zajebista jak walczyła :\

 4. Carano na pewno zarabia więcej na filmach, niż VanZant na IG. A w filmie na pewno ją podretuszują :crazy:

  Co do tych filmów Marvela, Disneya czy chooj tam czego to jest zwykła hurtowa papka. Tego się nie da oglądać choć gimbusy pewnie są fanami.

 5. Aktualne focie:

  Kurwa mać Gina w półciężkiej…

  A po zdjeciu z w temacie mialem pisać, że sie może z Miszką bić o miano najwiekszego cyca w MMA a tu stąd ten cyc.

 6. Aktualne focie:

  ona to mi Bruca Jennera przypomina tzn Caitlyn teraz czy jak tam ten/ta cudak teraz sie zowie. No te rysy mordki to takie meskie troche

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.