Już 12 listopada na platformie Disney+ zadebiutuje serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen zatytułowany The Mandalorian. Jedną z głównych ról odegra tam Gina Carano (MMA 7-1), pionierka żeńskiego MMA, która w latach 2006-2009 popularyzowała mieszane sztuki walki na całym świecie.

37-latka w swoim dorobku filmowym ma już występy w takich tytułach, jak Deadpool, Szybcy i Wściekli 6 czy Kickboxer: Vengeance.

Karierę w MMA Carano rozpoczęła w czerwcu 2006 roku, kiedy to na gali World Extreme Fighting w zaledwie 38 sekund znokautowała Leiticię Pestovą. W kolejnych starciach pokonywała między innymi Rosi Sexton, Julie Kedzie czy Tonyę Evinger.

Ostatni raz w klatce Amerykanka pojawiła się w sierpniu 2009 roku. Wtedy też poniosła ona pierwszą porażkę. Już w pierwszej rundzie została zdominowana i rozbita ciosami przez Cris Cyborg.

Carano miała powrócić do MMA w kwietniu 2011 roku. Ostatecznie jednak starcie z Sarą D’Alelio zostało odwołane, a za powód podano oblanie testów medycznych przez Ginę. Jak się później okazało, została ona dopuszczona do walki przez komisję, jednak z niewiadomych powodów usunięto ją z rozpiski.

Temat powrotu Carano do MMA powrócił w 2014 roku. W kwietniu przyznała ona, że rozważa powrót do klatki. Słowa te potwierdził później również Dana White oraz Ronda Rousey, która zdradziła, że starcie pomiędzy nią a Carano planowane było na grudzień 2014 roku. Do walki ostatecznie jednak nie doszło.

15 sierpnia Carano na swoim profilu na Instagramie przypomniała o walce z Cris Cyborg, która miała miejsce dokładnie 10 lat temu.

1 KOMENTARZ

  1. Widziałem z nią wywiad z okazji tych Star Warsów… ja pierdole ale się zalała pod sam kurek, to są już rejony wieloryba, a taka była zajebista jak walczyła :\

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.