8472-sakara_v_palhares-798240

TUF 10

Rousimar Palhares (9-2) podczas finałowej gali 10 sezonu TUFa będzie miał okazję pomścić zwolnienie swojego rodaka Thales Leitesa z UFC, ponieważ spotka się w octagonie z Alessio Sakarą (14-7, 1 NC) w wadze do 185 funtów. Do tej walki miało już dojść podczas gal UFC 99 oraz UFC 101 ale z powodu kontuzji Palharesa walka została przesunięta a na jego miejsce wskoczył i przegrał Thales Leites.

Rozpiska tutaj

UFC Fight Night 19

Kontuzjowanego Kyle Bradley`a w walce z Samem Stoutem (14-5-1) zastąpi finalista ósmej edycji TUFa Phillipe Nover (5-2-1). Sam Stout w ostatniej walce na gali UFC 97 przełamał pasmo dwóch porażek z rzędu w UFC, pokonując przez decyzję Matta Wimana. Jego przeciwnik na UFN 19, Phillipe Nover po dojściu do finału TUFa nie spełnił pokładanych w nim nadziei i przegrał 2 walki z rzędu. Najpierw został zdominowany na finałowej gali TUFa przez Efraina Escudero a później przegrał w kontrowersyjnych okolicznościach z Kylem Bradleyem przez TKO

Rozpiska tutaj

Gilbert Yvel w UFC?!

Wg. MMAWeekly częścią umowy pomiędzy Affliction a UFC są przeniesione kontrakty niektórych zawodników Affliction, w tym Vitora Belforta, Bena Rothwella, Chase Gormley`a oraz właśnie weterana Gilberta Yvela.  Oficjalnie nikt nie potwierdził jeszcze „Hurricanea” w UFC ale biorąc pod uwagę ostanią politykę Zuffy która ma na celu wyczyszczenie rynku z zawodników potencjalnie zatrudnionych przez Strikeforce jest to całkiem możliwe.

+ na deser trening Ryana Badera

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.