66dv61ab

Wyniki i relacja po kliknięciu

Niesamowicie zacięta i wyrównana walka wieczoru była ozdobą siódmej gali UFC on FOX, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę w San Jose. Niejednogłośna decyzja sędziowska mówi wszystko za siebie. Pięć rund, w których żaden z zawodników nie mógł zdobyć znaczącej przewagi nad przeciwnikiem. Sędziowie, mając twardy orzech do zgryzienia, zadecydowali, że mistrzowski pas po raz trzeci obronił Benson Henderson (MMA 19-2), który swoją przewagę zaznaczył większą liczbą zadanych uderzeń oraz kopnięć od ostatniego mistrza Strikeforce Gilberta Melendeza (MMA 21-3). Pierwsze dwie rundy starcia należały jednak do pretendenta, który dzięki swoim umiejętnościom bokserskim skutecznie kontrował nacierającego mistrza. Obraz pojedynku zaczął się zmieniać od połowy drugiej odsłony. Henderson częściej trafiał swoimi firmowymi kopnięciami oraz kilka raz ustrzelił rywala łokciami w stójce. Mimo to, faworyt kalifornijskich kibiców do końca stawiał trudne warunki i na każdy cios zawodnika z Arizony odpowiadał swoim. Wystarczyło to jednak do przekonania na swoją korzyść tylko jednego z sędziów, dwóch pozostałych wskazało na obrońce tytułu.

W drugiej walce wieczoru Daniel Cormier (MMA 12-0) dominował zapaśniczo Franka Mira (MMA 16-7) praktycznie przez większą część walki, przygniatając go w klinczu do siatki. Cała walka odbyła się pod dyktando olimpijczyka w zapasach, który, unikając wymian w dystansie, trafiał przede wszystkim w zwarciu. Co ciekawe, klincz stanowił praktycznie stały element strategii zawodnika American Kickboxing Academy, który, wiedząc jak niebezpieczny z pleców jest były mistrz UFC, wcale nie starał się przenosić walki do parteru. Po trzech dość podobnych do siebie rundach wszyscy sędziowie zgodnie uznali wyższość debiutującego w UFC zapaśnika.

Nie wdawanie się w wymiany z Nate’em Diazem (MMA 16-9), to klucz do sukcesu, o czym przekonał nas Josh Thomson (MMA 20-5), rozważnie prowadząc swoją walkę. Kalifornijczyk cofał się i konsekwentnie obijał nogę rywala, sporadycznie dążąc do zwarcia. W końcówce rundy drugiej Thomson wysokim kopnięciem prawą nogą zachwiał rywala, kiedy trafił go piszczelą w głowę, po czym zszedł do parteru i obijał bezlitośnie młodszego z braci Diaz. Egzekucja była na tyle brutalna, że zanim sędzia zdążył zareagować, na matę poleciał ręcznik z narożnika podopiecznego Cesara Gracie.

W pojedynku, który otworzył główną kartę Matt Brown (MMA 17-11) zwyciężył z młodziutkim Jordanem Meinem (MMA 27-9) po pełnej zwrotów akcji batalii. Znany z agresywnego stylu Amerykanin ani na moment nie dawał wytchnienia przeciwnikowi, co chwilę na niego napierał i zmieniał pojedynek w istną bójkę barową, czyli w to, w czym czuje się najlepiej. Co prawda w pierwszej rundzie po ciosie na korpus Brown był w sporych opałach, ale już w drugiej odsłonie to Mein nie wytrzymał szaleńczego tempa pojedynku i został kompletnie rozbity przez kolana i łokcie w klinczu.

W pozostałych pojedynkach gali, Chad Mendes (MMA 14-1) potrzebował zaledwie minutę  na znokautowanie Darrena Elkinsa (MMA 16-3). Chad narzucił swoją grę już od samego początku, punktował w stójce swojego oponenta, by w ostateczności trafić go w skroń zamaszystym prawym sierpowym, który zakończył pojedynek. Kontrowersyjnym wynikiem skończyła się walka Francisa Carmonta (MMA 21-7) z Lorenzem Larkinem (MMA 13-1). Walczący wyjątkowo mało efektownie Francuz przez trzy rudny próbował obalić świetnie broniącego jego próby Larkina. Pomimo że udało mu się to zrobić tylko dwa razy – i to na krótko – to sędziowie ocenili jego występ wyżej niż Amerykanina. W pierwszej rundzie pojedynku Mylesa Jury’ego (MMA 12-0) z Ramseyem Nijemem (MMA 7-3) mogliśmy zobaczyć wspaniały grapplerski pojedynek o pozycję. W drugiej odsłonie starcia zawodnicy zamienili grappling na uderzanie. Po akcji rywala, Jury skontrował go prawym sierpowym i momentalnie zafundował mu nokaut.

Darren Uyenoyama (MMA 8-4) został zdeklasowany w kickbokserskim pojedynku z Josephem Benavidezem (MMA 18-3). Benavidez górował nad rywalem umiejętnościami bokserskimi, jednocześnie nie dopuszczał do siebie Uyenoyamy na tyle blisko, czego skutkiem było to, że ten  nie mógł zainicjować próby obalenia. Po dwóch rundach totalnego i brutalnego bicia, kilka ciosów na wątrobę zakończyło męki Amerykanina japońskiego pochodzenia. Podobnie w walce Jorge Masvidala (MMA 24-7) z Timem Meansem (MMA 18-4-1) widzowie zobaczyli pojedynek toczony głównie w górze. Obaj zawodnicy ładnie operowali akcjami bokserskimi. Jedynie Masvidal przenosił walkę do parteru, obalając rywala, który dość niespodziewanie robił więcej krzywdy, będąc z dołu. Na nic jednak zdały się łokcie z pleców, gdyż na kartach sędziowskich, to właśnie „Gamebred” okazał się lepszy. Kolejny zawodnik teamu Alpha Male  T.J. Dillashaw (MMA 8-1) nie miał problemów, by odprawić Hugo Vianę (MMA 7-1). Najpierw napoczął Brazylijczyka prawym sierpem pod koniec pierwszej rundy, a później wykończył go w parterze.

W dwóch pojedynkach transmitowanych na facebooku: Roger Bowling (MMA 11-4) przegrał przez nokaut z Anthonym Njokuanim (MMA 6-7), a dobrze znany w Polsce Yoel Romero (MMA 5-1) udanie zadebiutował w UFC i zmył fatalne wrażenie, jakie pozostawił po swojej walce z Rafaelem Cavalcante. Idealnie wymierzone latające kolano pozwoliło mu pokonać Clifforda Starksa (MMA 8-2) i zgarnąć jeden z bonusów za walkę wieczoru.

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Benson Henderson pok. Gilberta Melendeza przez niejednogłośną decyzję (47-48, 48-47, 48-47)

Główna karta:

265 lbs.: Daniel Cormier pok. Franka Mira przez jednogłośną decyzję (3x 30-27)
155 lbs.: Josh Thomson pok. Nate’a Diaza przez TKO (kopnięcie na głowę + uderzenia w parterze), runda 2, 3:44
170 lbs.: Matt Brown pok. Jordana Meina przez TKO (łokcie na korpus), runda 2, 1:00

Walki w FX:

145 lbs.: Chad Mendes pok. Darrena Elkinsa przez TKO (prawy sierp + uderzenia w parterze), runda 1, 1:08
185 lbs.: Francis Carmont pok. Lorenza Larkina przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
155 lbs.: Myles Jury pok. Ramseya Nijema przez KO (prawy sierp), runda 2, 1:02
125 lbs.: Joseph Benavidez pok. Darrena Uyenoyamę przez KO (lewy sierp na wątrobę), runda 2, 4:50
155 lbs.: Jorge Masvidal pok. Tima Meansa przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
135 lbs.: T.J. Dillashaw pok. Hugo Vianę przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, 4:22

Walki na facebooku:

155 lbs.: Anthony Njokuani pok. Rogera Bowlinga przez KO (lewy sierp), runda 2, 2:52
185 lbs.: Yoel Romero pok. Clifforda Starksa przez KO (latające kolano), runda 1, 1:32

Bonusy po 50 tys. $
Walka wieczoru: Matt Brown vs. Jordan Mein
Nokaut wieczoru: Yoel Romero
Nokaut wieczoru: Josh Thomson

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2996 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. No to Romero zadebiutował…nie ciosem, nie zapasami, a latającym kolanem 😉

 45. 11 punktów na początek 🙂
  Wiedziałem ze da rade to jest świetny zawodnik wróże mu wielką karierę w UFC 🙂

 46. Myślałem, że będzie ciężej Romero i ostatecznie wymęczy decyzję (tak postawiłem w typerze). Ale fajnie, że zaskoczył mnie tym nokautem.

 47. I to jest wejscie w UFC…pokazal juz na niejakim sztandze co mozna zrobic w ringu a pamietam ze kilka osob przymierzalo go do Jana…musza go bardzo nielubic…

 48. Cholera dopiero teraz wszedłem, a tu już takie bomby się sypią…

 49. Sztanga na pewno oglądał tą walkę …
  Szkoda że Yoel nie jest młodszy i troszkę wyższy

 50. kurde czekałem na tą walkę a zapomniałem, że dzisiaj wcześniej się gala zaczyna…

 51. Damn zapomniałem że gala zaczyna sie wcześniej i walka Romero mnei omineła.Nikt gifa nie ma z K.O ? 😛

 52. @midern, 5 minut po walce chcesz już powtórkę ? : ) daj obejrzeć jutro będzie : )

  fuck, też mnie ominęło

 53. Na facebooku można sobie cofnąć transmisję, więc nic straconego. Kto chce, może obejrzeć.

 54. Może ktoś już zroił krótki filmik i wrzucił, wszystko jest możliwe. Ale dobra, czekamy 😉

   

  Teraz kurcze nie pamiętam na kogo stawiałem..

 55. walka była krótka więc na pewno jeszcze ją pokażą w przerwie pomiędzy walkami

 56. @ pietrrokov,
  Ja mam raz dobrze, raz mam słaba jakość, potem sie zetnie i jest dobrze. I tak w kółko ;d

 57. @Cactus nei wiem jak to wygrzebałes tak szybko ale dziekoweczka 😉 a kolano rzeczywiście pieknie weszło

 58. No i to kolejny TAKI wyłączający nokaut…no, ale kolano musi górować 😉

  Pięknie Anthony…a Irokez go tak ładnie odprawił i po jednej porażce już go wyrzucili, debilizm 😉

  Panowie, kiedyś bylo mówione/pisane, o typerce w typerze, tu o emocjach z walk i tego typu dyskusje :-/ Nie wszystkich interesuje wasze typowanie, natomiast wasza reakcja, ocena oczywiście.

 59. Piękny lewy, bardzo dobry również nokaut wcześniej. Dobra gala się zapowiada Smile

 60. Na FB da się dalej oglądać, ile to już razy przerabiane 😉 Tylko trzeba drugi z linków kliknąć i się zalogować, np przez facebooka. wiem, że dziwnie brzmi, ale tak jest.

  Teraz najciekawsza walka UC – TJ vs Wolverine.

 61. Dalszych prelimsów nie będzie również na FB? W przypadku finału TUF'a można było przeskoczyć na okienko Prelims i jazda Smile

 62. Dalszy ciąg prelimsów można na ufc.tv oglądać?

   

  Ed. Widzę, już padła odpowiedź.

 63. @Visu, Spike

  Główna od 2:00, ale ME myślę k. 3:00 – 3:30

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 64. Widze, ze mnie ominal piorunujacy debiut ulubionego LHW cohones 😀 niezle wejscie smoka

 65. Gale na fox lecą normalnie na orange czy trzeba poźniej streama szukac?

 66. Od północy część prelimsów i główna na Orange.

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 67. Sry za blad, oczywiscie Cactus ma racje Smile

  (przeczytalem main card).

   

  Viana teraz podtrzyma ko streak gali!

 68. Na razie wszystko tak, jak obstawiałem. Szkoda, że zapomniałem obstawić w Typerze…

 69. Bowling od początku trzaskał lewymi sierpami aż wkońcu sam się nadział! wiszys kej-oł! 🙂

 70. Czy jeżeli wykupie dostęp do ME to będę mógł go obejrzeć na stronie UFC?

 71. oglada ktos boks na os? fury tak pajacowal i juz na  dechach lezal haha

 72. Polecam oglądanie na stronie UFC, jest wiecej mozliwości ustawień niż na fb.
  odpowie mi ktoś na wcześniejsze pytanie?

 73. Nie lubię walk w tym przedziale wagowym gdzie zawodnicy skaczą po macie jak pasikoniki.

 74. Ale Big john zje**ł sprawę…wypada u mnie z top3 sędziów :-/ Dobra walka.

  Pietrrokov, właśnie dobrze, przynajmniej w tych wagach zachowują porządną szybkość 🙂 Wzoruj się na takich to walki ciężkich będą jak oglądane z powtórki 😉

 75. Kocham pojedynki w takich przedziałach wagowych, niesamowita dynamika Smile 3-0 Cool

 76. dlaczego beznadziejne przerwanie? formalnością było dokończenie w parterze

 77. Kurwa,skonczcie z tym typerem. Kiedyś miały być bany za wspominanie o tym w relacji/wynikach na żywo.

  Ważniejsze teraz czy się trafiło czy nie niż to, że wał w walce poszedł.

  Formalnością? Nie wiem czy zdołałby wypełnić tą formalność. Wolverine czaił baze, nawet jak miał ciężko i powinna walka toczyć się conajmniej chwilę dłużej. O ile TJ by to skończył. Po pierwszym "knockdownie" nie potrafił, więc i ty bym się tego nie spodziewał.

 78. Jestem wielkim przeciwnikiem przedwczesnych przerwań, ale to akurat było w porządku. Każdy kolejny wpis o typerze będzie kasowany.

 79. A po co go wyzywać? Skyrytkowac jednak bym mógł 🙂

  Zbyt szybką decyzję podjął, ale mógł, bo zawodnik pływał. Zdarza się, choć szkoda, że ta walka nie dotarła do faktycznego rozstrzygnięcia tylko się John wpier**lił. Bardzo liczyłem na to starcie i mam niedosyt, nie czuję, że TJ to wygrał i nie czuję, że wygrałby gdyby John puścił tą walkę. Chyba, że TJ zdołałby dobić bezpośrednio po akcji, w której McCarthy przerwał.

 80. Przerwanie dobre. Viana wąchał matę i potem dostał trzy ciosy. Dobra interwencja. Gdyby John nie przerwał Hugo zostałby ukatrupiony.

 81. Born, nie przeżywaj już tak z tym typerem, co Ci przeszkadza, że ktoś się pochwali Cool

  Przerwanie prawidłowe.

 82. Dobra, nie będę się kłócił. Nie byłem obok, ale oglądałem Wolverine'a trochę walk i nie przerwałbym tego tak szybko, bo ten zawodnik ma predyspozycje by odwrócić los walki, a i ciężko go wyłączyć jednym ciosem tak po prostu. Dlatego trzeba dawać szansę do rozstrzygnięcia.

  Te ciosy, gdy już leżał to były pacnięcia. Odebrałem je tak, że Brazylijczyk ich nie bronił, bo nie miały wymowy i po prostu je olał, a tu John wchodzi we wszystko i Brazylijczyk go łapie, nic dziwnego, bo się bronił inteligentnie.

 83. tnie ja cholera walka furego na OS sie skonczyla to moze juz ufc bedzie na OS

 84. u mnie tnie dźwiek również i lagi sie robią, realizatorzy z gumtree : D na szczęście orange zaraz zacznie

 85. No 1 raz coś na FB tnie, czy dźwięk czy obraz.

  Solaris, no jakby się ktoś chwalił czy coś niecodziennego z tym związanego. Kiedyś był jeden wpis na parenaście o tym, a teraz co trzeci niemalże. Wydłuża to temat, nabija posty bezsensowne, a i odbiega od tematu ;P Ja chcę czytać co ktoś uważa na temat gali,walk, a nie czy mu typ wszedł. To indywidualna sprawa.

  Teraz będzie dobra walka, choć oby Masvidal nie był wybitnie kontrujący…Mein będzie musiał przejąć inicjatywę i zrobić swoje. Ciekaw jestem kto to wygra 🙂

 86. teraz Means zapamietajcie te nazwisko panowie , zaraz pokona Masvidala

 87. Już na Orange transmisja ruszyła, szkoda, że nie ogarnąłem, że nie wszystkie walki będą transmitowane. Będę musiał walkę TJa nadrobić, dobrze chociaż, że jego kolegów klubowych zobaczę.

 88. Dla mnie runda z delikatnym wskazaniem na Masvidalla, jaram sie tym jaki jest dokladny w tych bokserskich kombinacjach.

 89. widzieliście walkę Furego z USS? ciekawe jak szpila choć w sumie wolę zobaczyć benavideza ;p

 90. Means piękne łokcie z dołu 🙂 o to chodzi!

  Ravmortis. Oni chyba walczyli w boksie, masz temat na forum, tu jest gala UFC 😉 a Szpila jeszcze nie wyszedł swoją drogą. Kołodziej wygrał z dziadkiem Hallem na punkty.

 91. widzieliście walkę Furego z USS? ciekawe jak szpila choć w sumie wolę zobaczyć benavideza ;p

  widzialem te walke, szkoda Steva

 92. Kapitalna walka. Masvidal zbierał ciosy od będącego z dołu Meansa, ale obalenia powinny dać mu decyzję.

 93. Aktywność z dołu to podstawa, świetne łokcie Meansa. Niestety to chyba nie wystarczy…

 94. Łokcie z dołu, łokcie z góry, tak się biją fighterzy, a nie lightowe ogóry 🙂 Brawa dla obu, choć Masvidal skutecznie wypunktował walkę.

  Ave "Elbows on".

 95. Panowie sobie łokciów nie żałowali. Oby wszystkie pełne dystansy tak wyglądały :).

  Masvidal UD… Ehhhh

 96. Masvidal za krótki trochę i to dosłownie, potęga i umiejętność korzystania z długich łap z dołu, Means ładnie ale ciekawe czy starczy to dla sędziów

 97. no właśnie mi też go szkoda sie zrobiło. Wygral pajac jakich malo.

  myślicie że to będzie gala roku? bo ja mam takie dziwne przeczucie

 98. A dlaczego Masvidall jest pajacem jakich malo? W mojej opinii niezla walka z niewygodnym wysokim przeciwnikiem i zasluzone zwyciestwo. 

 99. Ilość KO nie świadczy aż tak o wyrównaniu walk…Dla mnie finał TUF'a był zaje**sty, zawodnicy nie żałowali serc, ta gala jest póki co świetna od innej strony 😉

  A teraz moja kategoria 😀

 100. Ale przycelował na wątrobe! Myślałem, że skończy się to o wiele szybciej.

 101. Piekne skonczenie w wykonaniu Benavideza, ta gala poki co robi robote- nuda nie wieje.

 102. szlag by to trafil:/ przez boks sie zagapilem i nie obejrzalem walki romero:/

 103. Benavidez to mały diabeł! Laughing Ciosy na wątrobę super celne i skuteczne. Elegancka wygrana.

 104. dziękować
  Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny! 😉

 105. ciekawe kiedy tak będziemy czekać na jakąś walke Polaka w UFC;) mam jakoś dziwne przeczucie, że to raczej nie będzie ktoś z KSW raczej z MMAA

 106. Mysle, ze najszybciej swoja noge w oktagonie postawi Michal Materla. 

 107. i weź tu komus przyznaj bonus za KON 😉 Danuta ma problem a zobaczymy czy pod koniec nie będzie mial większego

 108. Tego się po Jurym nie spodziewałem. Ciężki TUF był dla niego, a w samym UFC proszę. Poszli w brawl i jeden wyszedł zwycięsko, cóż.

  Problemu nie będzie, bo opcji do wyboru mnóstwo. Problem mają ci, którzy ładnie wygrali, ale wygra bonus jeden, choć pewnie UFC uhonoruje wielu z nich pieniędzmi pod stołem 😉

 109. Gif z tego KO będzie popularny. Nieźle.Laughing Tylko mi Jury z japy przypomina Piotra Strusa?

 110. Co za gala 😀 same skonczenia, ladnie go odlaczyl, ale wczesniej te kopniecie lekko frajerskie

 111. Jeśli nie będzie poddań to może będą dwa bonusy za KO… Zdarzyło się to już kiedyś?

 112. Rozumiem, że za świetną walkę uważacie walkę JDS vs Cain I, a nie np JDS vs Cain 2? Wyrównane i emocjonujące starcia są lepszymi matchami niż szybkie akcje, rozwiązywane w 1 rundzie…choć walka walce nierówna, wszystko zależy od obrazu walki, ale na tej gali wyjątkowo mocno i szybko odłączani są od prądu przegrani. Poza Wolverinem i Meansem, który przegrał decyzją.

 113. ależ Mir jest w formie fizycznej. Jak dla mnie to ja bym mógł tak wyglądac.

 114. Siema, walki z FX są dostępne na FB ? W zeszłym tyg z fuel tv były na fb pokazane.

 115. Ludzie, tak trudno poczytać poprzednie strony? Powtarzam po raz kolejny, Facebook -> UFC

 116. Poki co prelimsy roku 😉 Z gala roku lepiej nie zapeszać i poczekac az sie skonczy. 🙂

 117. Ponawiam, nie lepsze 3rundowe krwawe wojny niż szybkie nokauty? Jak były by kompletne missmatche to w ogóle w ciągu minuty każda walka mogłaby się kończyć, ale czy to by znaczyło, że walki były dobre?;) Walk tu nie ma, wszystko szybko jest rozwiązywane, więc do gali roku daleko. Najlepszej gali pod względem ilości kończeń…czemu nie;)

  Ehh, jak w kraju, gdzie MMA jest nielegalne wykreowali kilku reprezentantów UFC, a Polaka tam walczącego nie ma, nie licząc tych wyszkolonych poza naszym krajem…

 118. Pełna kontrola w wykonaniu Larkina, werdykt bez wątpliwości. Końcowa akcja wygrała : )

 119. Zychal, szybko piszesz:-D

  2 rundy dla Larkina na pewno, ale i 3 za to niemalże wyrwanie ręki, a w ostatecznym rozrachunku świetny sweep chcącego tak bardzo parteru Carmonta w wykonaniu Larkina. Brawo Lorenz, rekord dalej się nakręca.

 120. Co to kurwa jest? Kolejna walka Carmonta z kosmicznym werdyktem. Żart.

 121. Co to za decyzja?? Szkoda kurcze, 29-28 dla LArkina jak dla mnie oczywiście.

 122. HAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHa, komisje widzę wspierają ślepych dając im pracę sędziów.

  UFC tak pozbawione gościa o niepokonanym rekordzie, żenada marketingowa też.

 123. Carmont jak dla mnie strasznie nie fajny fighter do oglądania. Kolejna walka, w której tak naprawdę nic ciekawego nie pokazuje. W stójce żadnego błysku, w parterze pasywny, a próby obaleń strasznie toporne. To, że z wychwycenia nogi nie obalił Larkina w 1 rundzie świadczy najlepiej o jego zapasach. Kolejne zwycięstwo, które żadnego absolutnie szału nie robi i decyzja mogłaby iść w drugą stronę. Mam nadzieję, że dostanie teraz kogoś naprawdę solidnego, kto zweryfikuje jego poziom. Sam gestykulacja i psychiczne tricki mające wywołać wpływ choćby na sędziach, to nie wszystko.

 124. Dr Robotnik musi sobie lepiej dobierac sedziow punktowych. Carmont chyba za to ze trenuje z GSP w Tristarze dostaje te wygrane.

  Tsubasa, calkowicie sie z Toba zgadzam.

 125. Dyskusyjna?Carmont nie zrobił NIC czym zasłużyłby na wygraną w tej walce. Nie pokazał ani zapasów, ani boksu, ani kopnięć, ani BJJ. Wszystko było po stronie Larkina, ale nie sędziowie…

 126. Dyskusyjna decyzja? Przecież tej walki nie można wypunktować dla Carmonta w żaden sposób.

 127. Ja też stawiałem na Carmonta, ale są jakieś granice głupoty sędziów.

 128. Zychal krótko i na temat 🙁 Szkoda takiego werdyktu, gala na tym traci. W poniedziałek na spokojnie będzie trzeba zobaczyć raz jeszcze. Wielka szkoda

 129. Pamiętacie motyw z odliczaniem 10 sekund do końca chyba palacios walczyl tez byl przekret tu tak samo lipa , dla mnie jak już to split decision dla Larkina

 130. Adam Martin
  Sportsnet.ca 29-28 Carmont

  Dave Doyle
  MMAFighting.com 29-28 Carmont

  Jason Floyd
  TheMMAReport.com 28-29 Larkin

  Mike Whitman
  Sherdog.com 28-29 Larkin

  Tristen Critchfield
  Sherdog.com 28-29 Larkin

  Craig Amos
  BleacherReport.com 28-29 Larkin

  MMAWeekly.com

  28-29 Larkin

  MMAJunkie.com

  28-29 Larkin

  Nathan McCarter
  BleacherReport.com 28-29 Larkin

  Chris Nelson
  Sherdog.com 27-30 Larkin

 131. Je**ć pieniądze. Chrzanić takich profesjonalistów…pod mur i rozstrzelać za powzięcie się zadania i takie wykonywanie go. Ja jako pracownik zwolniłbym się po takiej gafie. Mam nadzieję, że dowiemy się kto sędziował i jakieś wzmianki o tych osobach się pojawią, a także informacja, że już nigdy nic nie posędziują. Co Big Johnowi mogę wybaczyć walkę TJ vs Wolverine z oczywistych względów to walka Carmont vs Larkin to przesada i jak ma tak wyglądać ocenianie WALKI to lepiej zamknijmy ten sport póki na dobre się nie rozkręcił. Najlepiej wprowadzić zasadę "walki do rozstrzygnięcia" albo coś innego by wyeliminować ślepotę wśród decydujących.

  Tak jak ostatnio wyśmiałem na serwisach ocenę walki z TUF'a finale, Barnatt vs Hart, przy czym sędziowie byli zgodni ze mną tak tutaj widzę Visu wkleił już rozsądniejsze ich typy, tym razem to oni zgodnie ze mną, a wszyscy przeciw sędziom punktowym…no i kto tu sędziować powinien :-/

 132. Born moze i jebac pieniadze ale jak masz pewnosc ze wygrales a tu takie cos to wez sie nie wkurz

 133. Wieczór nokautów wraca do normy. Następny krok to walda z Aldo, lub może z Pettisem ; )

 134. Zychal, doskonale rozumiem…dlatego przestalem stawiać pieniądze na sport, który mnie interesuje. Proste. Teraz żyje tym, że wałują nic niewinnych ludzi, a sami wychodza bez szwanku zamiast dostać po łbie za nieprofesjonalne podejście. Nie myślę o swojej stracie i swym pechu, a braku obiektywnizmu wśród tych, którzy powinni nim pałać.

  Wku**łem się, idę spać. MC sobie obejrzę w dzień. Ch** w dupę takim sędziom.

  MMA bez podziału na ilość rund, Amen,

 135. Niesamowite zwycięstwo! Duane rzeczywiście kawał dobrej roboty musi robić w TAM. Wszyscy zawodnicy z Sacramento w formie, dzisiaj komplet wygranych, plus zeszło tygodniowa wygrana Urijaha. TAM jeśli chodzi o niskie wagi, to ma super ekipę do sparingów i zapewne doczekają sie oni kolejnych titleshotów. Mendes trzecia wygrana z rzędu przez KO, elegancko.

 136. no to prawda ale coz takie zycie, juz drugi raz ostatnio na Gomiego postawilem tez walek byl

 137. Ale scisk jest w czolowce piorkowej…  a title shota dostaje Pettis.

  Benavidez, Faber, Mendes – TAM, serio dominuje w swoich niskich wagach, ale wciaz bez pasa

 138. co za byyyyyyyczek z Chada!!! mega gala, oby glowna poleciala na podobnym poziomie. z taka obsada chyba nie ma innego wyjscia.

  latajace kolano Romero cudo.

 139. Hejka. Proszę o ling do transmisji zagranicznej jeśli ktoś złapał.

 140. kto mi to wytłumaczy , po co tych 4 frajerów w krawatach idzie obok zwodników

 141. Cactus jak zawsze wymiatasz załatw mi jeszcze piwo i masz mój głos na użytkownika roku:)

 142. ALEZ WALKA, mega gala jaram sie ! Jeszcze taka walka rozpoczyna transmisje na foxie – Dana pewnie jest zachwycony 

 143. Brown się nie pierdoli, wbił na pełnej kurwie i Main nie wieidzał co się dzieje 😀 Piękne.

 144. Walka mega emocjonująca. Mein poczuł różnicę poziomów między UFC a światem. Matt bardzo dobra dyspozycja i przełamał młodziaka psychicznie.

 145. Prelimsy bez niespodzianek, to może główna karta będzie ich pełna? 🙂 Zaczęło się od zwycięstwa underdoga.

 146. Ta walka pokazuje tak wiele….
  Mein najbardzeij uzdolniony z zawodników w 77 przegrytwa a Browne jak zawsze robi browla wygrywajśąc 5 walke z rzędu to jest chore.

 147. Ma ktoś streama z wyjściami zawodników? Na moim na walkout-ach lecą reklamy :/

 148. Rofl, orange padło ? 😀 hahaha 

  Wygląda jednak na problem po stronie hamburgerów

 149. materiał na mema z cyklu pechowy brian:/
  czekał do 3 rano na walkę, przerwali transmisję

 150. Kolejne K.O
  styl diazow … chodzace kolki polegajace na swoim boksie i rada dla diaza „musisz go zranic” 🙂

 151. Co za fuck up… Mam nadzieje, że Cormier zrobi to szybko i dostaniemy replay.

 152. Kurde, czemu oni zawsze muszą przegrywać?! Ostatnio oglądanie walk MMA wpędza mnie w depresję. Czas chyba przerzucić się na curling. :/

 153. Kupon dalej w grze!! hehe . Miałem czutkę by nie stawiać na Diaza!

 154. Thomson win by TKO/KO, kurs: 15.

  Chyba można uznać za zaskoczenie to zakończenie. 😉

 155. Potwierdzam, na orange już wznowli transmisje.

  Thomson trenuje w AKA?

  edit. To jak wygra jeszcze Cormier to Cipek zdrowo będzie imprezował.

 156. nie myślałem, że zobaczę dziś to na co czekałem- zmasakrowany Nick 😀

 157. na razie moje typowania idą nieźle, Diaz jest pierwszym, którego nie trafiłem 🙂

 158. Jeszcze jedna przegrana Diazów i też wpadnę w głęboką depresje…i to jeszcze z taką łajzą…następny mistrz taktyki low kick – ucieczka, low kick – ucieczka…
  Thomson walki o pas i tak nie dostanie, nic nie wnosząca wygrana w dywizji…shit happens… 🙁

 159. Cormier bedzie boksował w półdystansie wtedy mir złapie go za szyje i założy gilotyne !

 160. w tym czasie Cormier rzuci Mirem o ziemie jak workiem ziemniaków 😀

 161. W końcu ktoś zpizgał facjate Diaza. Niech Nate pójdzie coś zjeśc by wygląda jak wygłodzone dziecko które uciekło z zakładu karnego dla nieletnich

 162. Diaz nieźle obity. Przyjął swoje. Pierwsze skończenie przez TKO i pierwsze przed czasem w UFC. Ciekawe czy też będzie chciał kończyć karierę, albo znowu pogada o półśredniej. Teraz licze na fajerwerki. WAR Cormier! Laughing Chociaż jak Frank zaskoczy, to będzie.. śmiesznie. Laughing

 163. tylko żeby Cormer za bardzo się nie napalił i nie przegrał tego przez głupotę 🙁

 164. sercem za Cormierem, ale takiego Mira ogląda się przyjemnie 🙂 Jackson wyszedł mu na dobre 🙂

 165. Mir carido robione z Pudzianem. A czekoladowy Fiodor bardzo mocno rozczarował. nadal ten gość mnie nie przekonywuje.

 166. No i kto się spodziewał decyzji? 😉 Niezbyt porywająca walka, choć pełna kontrola ze strony Cormiera. Brawo DC!

 167. Mir wg mnie troche jakby nie wykorzystal niektorych okazji mi sie wydaje ze niepotrzebnie w 3 rundzie odpuszczal kilka razy np po tych paru silnych kopnieciach, ehh szkoda Mira, w stojce walka wyrownana jak najbardziej, w klinczu dominacja Cormiera

 168. Daniel poprzez swoje asekuranctwo raczej wielu fanów nie pozyska, o ewentualnego titleshota też może być mu bardzo ciężko. Taktyka najbezpieczniejsza z możliwych. O ile strach przed parterem Mira uzasadniony, tak w stójce mógł próbować. Frank jak na siebie gdy walka była w dystansie, to wyglądał dobrze.

 169. Nie dziwie się, że Cormier nie chciał obalać Mira, ale za to bardzo dziwię się, że nie chciał go znokautować, tylko wypunktować w klinczu. Myślę, że ma wystarczające skillsy, żeby spokojnie rozwalić Franka. Wybrał chyba najbezpieczniejsze.

 170. ale wy jestescie amatorami Mir na wylot wyglądał na kuracji z testosteronem co moze nawet potem wyplynie odporniejszy na ciosy + agresywniejszy , grega styl wątpie ? 2 sprawa cormier 6-7 kg lzejszy niz zwykle mniejsza sila ciosu dziekuje

 171. Miałem nadzieje że taki styl walki odszedł już na zawsze z Randy Couturem…Cormier faktycznie No. 1 contender 🙂

 172. Szkoda, że w 3r Mir nie poszedł do przodu po tym kopnięciu. Wydaje mi się, że doszło na wątrobe i Cormiera mocno naruszył.

  Kto teraz dla Daniela?

 173. A widzieliście statystki ciosów? 2x więcej Henderson…

  1,2,5 na styk, 3 i 4 zdecydowanie dla Hendo.

 174. Myślałem już, że Edyp się matce oświadczy. Jak dla mnie w obliczu całej walki Gilbert wyglądał lepiej.

 175. Ale słitaśnie się zrobiło, że aż troskliwe misie się porzygały:D 

   

  Wynik w stuprocentach sprawiedliwy!

 176. Dana teraz ma ciężki orzech do zgryzienia z bonusami ;). Fenomenalna gala!
  Tym czasem idę lulu, konferencję nadrobię za kilka godzin. Myślę, że to było wielkie święto fanów mma ; )

 177. Punktowałem 48-47 dla Bendo, ale walka była mega wyrównana. Nie zdziwię się jak Gilbert od razu dostanie rewanż.

 178. Rewanż! 
  Ostatnia walka o tytuł w LW bez rewanżu to był chyba Penn z Sanchezem w 2009:P?

 179. Z tego co zrozumiałem z tego studia to Sonnen i Stann punktowali dla Melendeza.

 180. Dla mnie i cieszę się, że dla innych również, Benson wygrał zasłużenie to starcie.

 181. <psychofan> jak mozna bylo to punktowac dla Melendeza 3:2 jesli w calej walce Benson zadal 2 razy wiecej znaczacych ciosow? przeciez to sie nawet nie rozlozy 3:2 dla El Nino.

  btw to, ze ktos ma szacunek do matki i ja kocha oznacza, ze jest Edypem? takie porownania lepiej zostawic dla siebie, 'troche' niesprawiedliwa ocena. okazywanie uczuc rodzicielce przy takich okazjach wg mnie jest czyms pozytywnym i nie powinno sie tego 'niszczyc'. </psychofan>

  BEEEEEEEEEENSON!!! 

  fanboy JBJ’a, Bensona i Manchester’u United.

 182. @baju
  Chodziło o oświadczyny. Po walce wszyscy zawsze spodziewają się zobaczyć matkę Bendo. I kiedy on wyjmuje pierścionek powstaje takie dziwne skojarzenie. 
  Walkę moim zdaniem dało się punktować 1 pkt w obie strony, ale sedziowie podjęli tą lepszą decyzję.

 183. Znowu wyrównana walka i zwycięstwo dla Hendersona, masakra. Najpierw dali mu zwycięstwo z dupy w rewanżu z Edgarem, teraz z Melendezem. Jego trzeba pokonać przed czasem bo Ci sędziowie nikomu nie dadzą wygrać na pkt. Publika ich wybuczała, słusznie, należalo im sie…

 184. Znowu wyrównana walka i zwycięstwo dla Hendersona (…)  dali mu zwycięstwo z dupy w rewanżu z Edgarem, teraz z Melendezem

  To w końcu wyrównana walka czy zwycięstwo z dupy?

  Zgadzam się, że przegrał rewanż z Edgarem i to dość wyraźnie, ale walka z Melendezem była tak wyrównana, że nie można miec pretensji do sędziów. Sam punktowałem dla Hendersona, ale nie kłóciłbym sie gdyby orzekli wygraną Gilberta.

 185. teraz tak na chlodno .Gala zajebista.dostrzegam tylko 2 minusy

  1.Oszukanie Larkina (dramat)

  2. Przerwanie trasmisji w OS

  Z postawy zawodnikow jestem zawiedziony Diaza i Meina

 186. Czyli jedna z najlepszych gal w tym roku? 🙂
  Zasnełem na 3 walce 🙁 odrobie to później…

 187. Punktowałem 29-28 dla Masvidala. Moim zdaniem nie było. Ta walka powinna trwać 5 rund, wtedy pewnie Means by przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

 188. Dziwi mnie to że wiele osób mówi że Melendez powinien wygrać. Nie ma takiej opcji. Niczym mnie nie zachwycił. A to był jego debiut, do tego to pretendent powinien pokazać się z lepszej strony i iść na całość. Ale i tak Benson mnie zawiódł. Czekałem na tą walkę, a jak przyszło co do czego to nic ciekawego. Chyba bardziej skupił się na tych oświadczynach niż na walce.

 189. Mir bez planu na walkę. Poza kilkoma akcjami walka nudna, ale werdykt cieszy.

 190. Końcowe sceny gali jak z WWE. Widać Brock Lesnar nadal ma wpływy w UFC.  Na następnej gali Diaz zaatakuje Dane krzesłem?

 191. jak powiem, że czuje sie rozczarowany Meinem to przesadze? Brown go zjadł i totalnie zmiażdżył, poza tym jedynym momentem kiedy Mein trafił przeciwnika w wątrobe nie miał nic do powiedzenia

 192. Nie wiem czy nie byla to najlepsza gala UFC jaka widziałem. Danka pewnie pieje z radości, że takie wydarzenie było na FOX. Świetna walka Thomsona.

 193. Dla mnie jak na razie gala roku. Jestem jednak rozczarowany niektórymi sprawami. Wałek na Larkinie, Mir vs Cormier czy właśnie bezsilność Meina. Ogólnie gla pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie.

 194. Gdyby to Melendez dzierżył pas UFC w tej walce to by dostał decyzje.
  Dla mnie oświadczyny to zasłona dymna po bardzo kontrowersyjnej, kolejnej już wygranej. Myślę że to właśnie Melendeza obawiał się najbardziej.
  Popatrzcie na minę i zachowanie Bensona podczas ogłaszania decyzji sędziowskich, był pewien że przegra.
  Rewanż mile widziany 🙂

 195. można gdzieś obejrzeć walki z gali konrketnie cormiera, bensona i diaza.

 196. Wiem, że Henderson wygrał zasłużenie, ale mnie jako widza (i laika w punktowaniu walk) mistrz-Benson jest nieprzekonywujący. Jak na razie tak naprawdę znacząco wygrał z Diazem, reszta walk wyrównana mocno. To pewnie świadczy o wysokiej klasie zawodników walczących w lekkiej, ale po prostu nie podoba mi się Henderson jako mistrz 🙂

  Mir mnie pozytywnie zaskoczył (oczywiście na tle swoich wcześniejszych słabych występów), wyglądał dobrze kondycyjnie, wydawało mi się, ze nawet lepiej pod koniec walki niż Cormier. Daniel mnie z kolei nie zachwycił, myślę, że mógł to wygrać przed czasem.
  Ciekawi mnie, co teraz z Frankiem? Od walki z Cro Copem walczy jakby był wypalony – bez motywacji, bez takiego ognia. Jaka będzie jego rola w HW? Odźwierny pierwszej 10tki?

  Nate dał dupy – opuszczanie rąk go zgubiło. Josh ładnie się składał do tych high kicków, coś w rodzaju kopa Condita, którym złapał na chwilę GSP. Ładnie to rozegrał taktycznie, no i jeszcze raz szacun za te kopnięcia.

 197. Dla mnie Bendo – Melendez na remis. 2 pierwsze ponoć dla Melendeza, tu sporu nie ma, więc wierzę (zaspałem na początek walki). 3 koło remisu, 2 ostatnie dla Bendo. Ogólnie niesamowicie wyrównana walka. Bendo chyba za bardzo myślał o zaręczynach, a za mało o walce, bo nie wyglądał za rewelacyjnie. W ogóle mu nie wychodziły sprowadzenia. W ogóle fakt, że w ciągu ostatnich lat tylko jedna walka o pas LW była jednostronna (Bendo – Diaz) świadczy o tym, że poziom tej dywizji jest niesamowity.

  Co w ogóle sądzicie o oświadczynach Bendo? Ja bym na jego miejscu tak tego nie zrobił. Facet jest kontrowersyjny (w pewnym sensie), dużo ludzi go nie lubi, ja bym raczej unikał w takiej sytuacji publicznych oświadczyn.

 198. a jak dla mnie to wlasnie mial JAJA i sie oswiadczyl przed taka publika ktora za nim nie przepada 🙂

 199. kontrowersyjny, okej, ale oktagon to jego miejsce, jest mistrzem LW i szacunek sie jakis nalezy, polaczyl 2 najlepsze 'rzeczy' w swoim zyciu, kto by tak nie chcial? Smile

  ciekawe kto teraz nastepny, nie chcialbym rewanzu, stylistycznie Melendez jest grozny dla Bendo. widac bylo, ze wyszli z mega strategia i Bendo sie troche pogubil.

 200. Widocznie mu nie przeszkadzalo wybuczenie przez cala publike. Mogl sie spodziewac takiego odbioru na "obcym terenie".

  Co do walki, naprawde bardzo wyrownana, i niestety bez fajerwerkow. 48-47 w obie strony jest spokojnie do przyjecia, choc fightmetric juz tak nie do konca to odzwierciedla.

 201. ja mysle, ze mial mocno wyjebane i jedyne co slyszal to jego wlasne slowa i odpowiedz swojej dziewuchy, taki moment.

  ciekawe jest to, ze teraz nie widac mocno pretendenta, kogo moze dostac Benson?

  okej, wyczytalem, ze dostanie wygranego z Maynard – TJ = jestem spokojny… 😉

  fanboy JBJ’a, Bensona i Manchester’u United.

 202. Gala dobra, żałuję że nie oglądałem premilsów.
  Walka DC – Mir niestety mnie trochę zanudziła, liczyłem na więcej..
  Zdawało mi się że w ME powienien wygrać Melendez, ale Benson się w porę obudził. Jego styl jest imponujący. Czy tylko mi się wydaje że jakiś chudszy był niż na poprzedniej walce? ;d
  Było jednak widać, ze Melendez całkowicie rozpracował Bensona, a ten się gubił. Gdyby nie opadł z sił, kto wie, może mielibyśmy nowego „miszcza” ;p

 203.  No ma walczyć z Albo/Pettisem, a potem z Maynardem/Grantem. To zajme z rok, przez ten czas na miękko ktoś się wyklaruje.

 204. Niesamowita gala, można powiedzieć, że to było nasze święto Smile Poza fuck up'em z transmisją i wałkiem w walce Larkin vs. Carmont, poziom był fantastyczny. Decyzja w Main Event'cie imo prawidłowa, no i na deser jeszcze niespodziewane oświadczyny ; ). 

  Cormier trochę mnie zawiódł, wydaje mi się, że walka była jak najbardziej do skończenia w pierwszej rundzie, może DC chciał zaznajomić się z oktagonem UFC. 

  Każdy nokaut tej gali był po prostu fantastyczny, zgadzam się z bonusami przyznanymi przez Dane. Standardowo po 60k $? 

  Czekam już z niecierpliwością na kolejny maraton mma w następny weekend. MMA Attack 3 + UFC 159 = Yahoo

 205. Jedziemy krótkie podsumowanie

  Yoel Romero – Clifford Starks – co tu dużo mówić, piękny nokaut, Romero pokazał się naprawdę z dobrej strony, Starks do wywalenia

  Anthony Njoukani – Roger Bowling – początkowo miałem wrażenie że Njoukani nie może znaleźć swojego zasięgu. Pierwszą rundę przyznałem Bowlingowi, jednak w drugiej Anthony zaskoczył mnie pozytynie kończąc walkę ładnym ciosem. 

  TJ Dillashaw – Hugo Viana – Dillashaw to przyszłość dywizji koguciej. Nie wygrał wprawdzie swojego TUF-a, ale nie oszukujmy się, John Dodson i jego nokautujący cios to naprawdę solidna firma. Walka dostarczyła wielu emocji. Dla TJ-a czas już na kogoś mocniejszego. 

  Jorge Masvidal – Tim Means – rzadko kiedy w dzisiejszym MMA oglądamy tak efektowne G'n'P zarówno z góry jak i z dołu. ,,Człowiek poddany kiedyś odwrotnym trójkątem" pokazał, jak należy pracować z góry, a ,,Brudny Ptak", jak bronić się z gardy. Punktacja jak najbardziej w porządku 

  Joseph Benavidez – Darren Uyenoyama – może i Uyenoyama nie jest fighterem na czołówkę skąpej kategorii muszej, ale to nie zmienia faktu że w Benavidezie dalej upatruję zawodnika który strąci Demetriousa z tronu. Dał naprawdę dobry występ znowu nikogo nie zawodząc. Powinien zmierzyć się już z Johnsonem /Moragą, bo prócz mistrza nie ma dla niego rywali w tej dywizji. 

  Myles Jury – Ramsey Nijem – używając znanej frazy Joe Rogana – ,, Myles Jury is an animal!". Ten zawodnik jest po prostu świetny. Nie wiem w jaki sposób mógł nie wygrać swojego TUF-a, ale myślę że gdyby doszło do rewanżu z Iaquintą, to jego ręka powędrowałaby do góry. W obecnej chwili rankingowo zostawił w tyle resztę swoich kompanów z sezonu. Niesamowity występ – pokaz świetnego parteru, walka o obalenia w której potrafił wykluczać świetne zapasy Ramseya i naprawdę mocny cios. Jak dla mnie był to nokaut wieczoru.

  Chad Mendes – Darren Elkins – myślałem że Elkins stawi choć trochę większy opór Mendesowi, ale wszystko poszło szybko i sprawnie. Mendez powinien zmierzyć się ze zwycięzcą Zombi – Lamas o TS-a, gdy Aldo będzie bawił się w superfighty.

  Lorenz Larkin – Francis Carmont – decyzję jako tako można usprawiedliwiać pierwszą i trzecią rundą. Carmont jednak zawodzi na całej linii, bowiem w dwóch ostatnich walkach mielismy tylko kontrowersje. Teraz zapewne dostanie kogoś z czołówki, i nie zdziwie się, jeżeli będzie to ciężki nokaut na Paryżaninie. 

  Jordan Mein – Matt Brown – Brown ma 28 walk na koncie, 35 lat , a wciąż jest lepszy. Mein dał wspaniały występ z Millerem, ale tutaj niestety zawiódł. Brown ma niezwykły, agresywny styl dzięki któremu jest groźny dla każgdego. Zasłużenie walka wieczoru, emocje były niesamowite. 

  Josh Thomson – Nate Diaz – pokonać Diazów to nic niezwykłego, ale ich skończyć to wyczyn. Josh Thomson nie miał jednak zbyt wielkich problemów z Kalifornijczykiem kończąc sprawę solidnym head kickiem. Mam wrażenie że zarówno jeden Diaz jak i drugi mimo niezbyt starego wieku są juz zawodnikami wypalonymi. Nie mam pojęcia co zrobić z Nate'm , ale dla Josha widziałbym Millera. 

  Daniel Cormier – Frank Mir – Cormier dał arcynudny występ. Owszem, każdy obawia się parteru Mira , ale pokonać Franka można w inny sposób niż przyklejając do siatki, szczególnie w drugiej rundzie gdy były mistrz już pływał. Po tej walce kompletnie skończyła mi się ochota na oglądanie dalszych postępów Daniela, który nie pokazał nic prócz klinczu. 

  Bensą Hendersą – Gilbert Melendez – nie wiem czy waga lekka jest tak wyrównana że ma tak mało przekonujących mistrzów. Najpierw Frankie ,,the Rematch" Edgar, który na każdą walkę o tytuł potrzebował rewanżu, a teraz Benson ,,Split" Henderson, którego każde starcie prócz tego z Diazem jest mega wyrównane.  Werdykt zasłużony, po dwóch rundach miałem wrażenie że zobaczymy nowego mistrza, ale El Nino widocznie przecenił się w początkowej fazie starcia/ 

 206. Walka Thomsona z Millerem faktycznie byłaby kozacka. Zobaczymy jak Jimowi pojdzie za tydzień, ale nie powinien miec wiekszych problemow z Healeyem.

 207. Mimo faktu, iż byłem za Gilbertem jak dla mnie przegrał cztery ostatnie rundy lub inaczej, wygrał tylko pierwszą. Hendo był lepszy, złamał Gilberta ostatecznie. Agresja spadła i było w 4 i 5 rundzie już tylko "prowadzenie bitwy". Niezła walka, ale bywały lepsze. Chcę Thomsona z Hendersonem teraz. Thomson powinien być teraz na miejscu Melendeza, a nie walczyć z Nate'm 🙂

  Dużo nokautów, ciężko wybrać, dobrze, że chociaż te dwa zostały słusznie uhonorowane. Choć lewy Njoukaniego też świetnie wszedł, z resztą precyzja Benavideza i skuteczność też powala.

  Cormier zawiódł mnie. Liczyłem na więcej przebojowości i chęci skończenia, a nie taką asekurację. Nie tędy droga do bycia gwiazdą, prędzej mistrzem, ale najpierw trzeba otrzymać też tą szansę…

  Larkin oszukany i tyle. Co do Wolverine'a. Na gorąco trochę przesadziłem z reakcją. Mógł to Big John przerwać… moja wiara w wilkołaka była zbyt duża chyba i wiedziałem, że nie odpłynął zupełnie, ale jest zamroczony. Taki już ma styl, że nie chciał przetrwać klejąc się, chciał wstawać i brawlować dalej…niepotrzebnie.

 208. Najnudniejszą walke dali Mir z Cormierem.

  Reszta pojedynków miała coś ciekawego. Diaz jak jego brat, za dużo pajacowania a jak jest już walka to wieje biedą. Nate jeszcze coś tam pewnie wygra, ale już pewnego poziomu nie przeskoczy.

   

  A Handerson po walce się oświatczył? Na fejsie UFC było takie foto, jak kleczał przed jakąś dziewczyną w oktagonie.

 209. „Walczący wyjątkowo mało efektownie Francóz”. Powinno być raczej Francuz 😉