Organizacja UFC ogłosiła właśnie kolejne zestawienie, które dołączyło do karty walk gali UFC Fight Night 139: Edgar vs Korean Zombie. W kategorii koguciej kobiet była mistrzyni UFC w kategorii piórkowej Germaine de Randamie (7-3) zmierzy się z Raquel Pennington (9-6).

De Randamie w lutym 2017 roku w kontrowersyjnych okolicznościach zdobyła inauguracyjne mistrzostwo UFC w kategorii piórkowej kobiet w starciu z Holly Holm (12-4). Holenderka następnie odmawiała walki z pretendentką Cris Cyborg (20-1), a także zapowiadała zejście do kategorii niżej, co zaowocowało zabraniem jej mistrzowskiego tytułu przez organizację. Ostateczny powrót Żelaznej Damy miał przypaść na galę UFC w Rotterdamie w 2017 roku, jednak kontuzja uniemożliwiła Holenderce występ przed własną publicznością.

Pennington ostatni raz walczyła w maju 2018 roku, gdzie na gali UFC 224 w piątej rundzie uległa aktualnie panującej Amandzie Nunes (16-4). Wcześniej Rocky miała na swoim koncie serię czterech zwycięstw, pokonując między innymi Mieshę Tate (18-7) czy udanie rewanżując się Jessicy Andrade (18-6).

Gala UFC Fight Night 139 odbędzie się 10 listopada w Denver. Aktualnie karta walk wygląda następująco:

 • Frankie Edgar vs Chan Sung Jung
 • Donald Cerrone vs Mike Perry
 • Joseph Benavidez vs Ray Borg
 • Maycee Barber vs Maia Stevenson
 • Raquel Pennington vs Germaine de Randamie
 • Ashley Yoder vs Amanda Cooper

17 KOMENTARZE

 1. lesba vs policjantka… to taka walka dla prawilniaków:wink:

  A nic nie wiedziałem, że Germaine jest milicjantką. Werdykt będzie oczywisty, de Randamie wygra przez funfality poprzez użycie pały milicyjnej jako dildosa na Raquel lesbijce, a zazdrosna Tecia jako małe tornado/ tiny Tornado wpadnie do oktagonu i zrobią się zapasy w kiślu… :jarolaugh::waldeklaugh:

 2. nie pitolcie, GDR sama chciała tego pojedynku z Raquel, poza tym to będzie w Denwer Kolorado, czyli u Rakeli w domu, a GDR  z poziomu -10 m p.p.m. będzie musiała wskoczyc na 1500 m n.p.m. więc lekko nie będzie.

 3. nie pitolcie, GDR sama chciała tego pojedynku z Raquel, poza tym to będzie w Denwer Kolorado, czyli u Rakeli w domu, a GDR  z poziomu -10 m p.p.m. będzie musiała wskoczyc na 1500 m n.p.m. więc lekko nie będzie.

  :wow:

  :korwinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.