Germaine de Randamie, która została niedawno pozbawiona pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej UFC, zgodnie ze swoją wcześniejszą zapowiedzią, w kolejnej walce powróci do kategorii koguciej i zmierzy się z Marion Reneau.

Reneau zremisowała w swojej ostatniej walce z Bethe Correią, a wcześniej wygrała z Milan Dudievą.

Germaine de Randmie ma aktualnie trzy zwycięstwa z rzędu na koncie. Po pokonaniu Larissy Pacheco, wygrała z Anną Elmose, a następnie z Holly Holm.

Do pojedynku obu zawodniczek dojdzie 2 września, podczas gali UFC Fight Night w Rotterdamie.

 

25 KOMENTARZE

 1. De Randamie powinna zostać zagrzebana w odmętach prelimsów najbardziej chujowych i niepromowanych gal…..

  Chociaż kurwa lepiej nie, bo jeszcze ją wrzucą na UFC Gdańsk :stevecarell:

 2. Logika GDR. Zamiast bić się na dużej gali ppv (ufc 214) i zarobić 7 cyfrową kwotę za udział w ppv jako mistrz, oddaj pas i walcz na fight nightach :damjan:

 3. Logika GDR. Zamiast bić się na dużej gali ppv (ufc 214) i zarobić 7 cyfrową kwotę za udział w ppv jako mistrz, oddaj pas i walcz na fight nightach :damjan:

  Dali jej rywalkę, która nie nazywa się Cyborg, i od razu ręka uzdrowiona. :benny:

 4. Logika GDR. Zamiast bić się na dużej gali ppv (ufc 214) i zarobić 7 cyfrową kwotę za udział w ppv jako mistrz, oddaj pas i walcz na fight nightach :damjan:

  ale jaki wpierdol 🙂 mogli jej powiedziec, ze moze klepac po ciosach

 5. ale jaki wpierdol 🙂 mogli jej powiedziec, ze moze klepac po ciosach

  Smith i Landsberg dostały i jakoś żyją i sobie radzą.

  GDR powinna teraz otwierać prelimsy po najmniejszej stawce. Jak można na własne życzenie zrezygnować z mistrzowskiej wypłaty i uczestnictwa w CO-CO-ME jednej z najlepszych gal w tym roku??  😕

 6. Logika GDR. Zamiast bić się na dużej gali ppv (ufc 214) i zarobić 7 cyfrową kwotę za udział w ppv jako mistrz, oddaj pas i walcz na fight nightach :damjan:

  zrozum że tu nie chodzi o pas i kasę.

 7. Smith i Landsberg dostały i jakoś żyją i sobie radzą.

  Jak można na własne życzenie zrezygnować z mistrzowskiej wypłaty i uczestnictwa w CO-CO-ME jednej z najlepszych gal w tym roku??  😕

  panie, w najlepszej gali tego roku (o ile nikt nie wypadnie tfu, tfu)

 8. Smith i Landsberg dostały i jakoś żyją i sobie radzą.

  GDR powinna teraz otwierać prelimsy po najmniejszej stawce. Jak można na własne życzenie zrezygnować z mistrzowskiej wypłaty i uczestnictwa w CO-CO-ME jednej z najlepszych gal w tym roku??  😕

  swoją drogą zobacz jak różne priorytety mają zawodnicy, conor jakoś nie ma problemu przed dostaniem wpierdolu życia od mayweathera, dla niego liczy się tylko kasa. holenderka za to wolała zrezygnować z pieniędzy i pasa byleby tylko nie zostać upokorzoną przez brazylijskiego transwestytę..

  ja osobiście wolałbym dostać wpierdol i do końca życia wylegiwać się na plażach niż walczyć w jakiś fight nightach czy innych ufc on fox za marne kilkanaście tysięcy zielonych. 😛

 9. conor jakoś nie ma problemu przed dostaniem wpierdolu życia od mayweathera

  Za taką kasę to i ja bym nie miał. Co ja pierdolę?? Za 1% tego co dostanie Conor bym nie miał. Poza tym to nie będzie żaden wpierdol tylko ośmieszenie. Ale żaden wynik mu wstydu nie przyniesie, bo nie jest bokserem.

  holenderka za to wolała zrezygnować z pieniędzy i pasa byleby tylko nie zostać upokorzoną przez brazylijskiego transwestytę..

  Żaden wpierdol od Cyborg nie upokorzyłby jej bardziej niż to co zrobiła.

 10. Za taką kasę to i ja bym nie miał. Co ja pierdolę?? Za 1% tego co dostanie Conor bym nie miał. Poza tym to nie będzie żaden wpierdol tylko ośmieszenie. Ale żaden wynik mu wstydu nie przyniesie, bo nie jest bokserem.

  Żaden wpierdol od Cyborg nie upokorzyłby jej bardziej niż to co zrobiła.

  w pełni się z tobą zgadzam co do gdr, ale myślę, że wizerunek mcgregora może trochę ucierpieć jeśli faktycznie floyd go ośmieszy.

 11. myślę, że wizerunek mcgregora może trochę ucierpieć jeśli faktycznie floyd go ośmieszy

  Musiałby go chyba znokautować w pierwszej rundzie, a nie wierzę, że do tego dojdzie. Z resztą moja opinia na temat tego show jest w sygnie i trzymam się jej 🙂

 12. Oj tam od GDR to się odpierdolcie i tak walki kobiet #nikogo, jakaś dywizja co są 4 zawodniczki, a GDR i tak jak na standardy walk kobiet walczy w miarę ciekawie.To nie jest średnia, gdzie zajebista czołówka itp.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.