Aktualna sytuacja w kategorii piórkowej kobiet w UFC jest nieco zagmatwana. Tytuł w kontrowersyjnych okolicznościach zdobyła Germaine de Randamie, która po pięciu rundach pokonała Holly Holm. Holenderka zaraz po walce wyznała, że ma kontuzję, która uniemożliwi jej walkę z Cris Cyborg, naturalną kolejną pretendentką do tytułu w tej dywizji. Teraz menadżer GDR wyznał, że nie ma ona w ogóle zamiaru walczyć z Brazylijką.

Germaine i jej skład rozmawiali ze mną. Ustaliliśmy, że nie będziemy walczyć z Cyborg, ponieważ jest ona oszustką. Nawet przy tak dobrej kontroli, Cris nadal potrafi stosować niedozwolone środki. Już zawsze będziemy mieć wobec niej wątpliwości.

Właśnie dlatego Germaine i jej ludzie uważają, że Cyborg nie powinna w ogóle walczyć w UFC. Jeśli organizacja będzie zmuszać de Randamie do takiego pojedynku, my jesteśmy w stanie poczekać. Mogą nawet odebrać jej tytuł, wtedy zobaczymy co dalej zrobimy.

Cris Cyborg nadal nawołuje w mediach społecznościowych o walkę z Megan Anderson, która miałaby wyłonić według Brazylijki prawdziwą mistrzynię tej kategorii wagowej.

3 KOMENTARZE

  1. W kategorii obsranie roku do nagrody nominuje 1. Bispinga- za ucieczkę od Romero 2. GSP 3. GDR 4. Bedorfa 5. Całe aka.Wyjebac cała dywizje w pizdu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.