Khabib Nurmagomedov nie zamierza pozwolić Georgesowi St. Pierre’owi przejść na sportową emeryturę. Rosjanin na swoim profilu na Instagramie dał jasno znać Kanadyjczykowi, że chce zawalczyć z nim w listopadzie tego roku – wtedy GSP będzie mógł przejść na zasłużoną emeryturę.

Zróbmy to w listopadzie.

Po tej walce będziesz mógł przejść na emeryturę. Dorastałem oglądając Twoje pojedynku i mam dla Ciebie ogromny szacunek, co pokazałem Ci kiedy byłeś w Moskwie. Starcie z Tobą byłoby dla mnie czymś wielkim, jesteś jednym z najlepszych w historii.

Możemy zmierzyć się w kategorii lekkiej albo w limicie do 160 funtów ponieważ nigdy nie walczyłeś w dywizji do 155 funtów. To Twój wybór. Montreal, Nowy Jork, Moskwa albo Abu Dhabi. Wyślij mi lokalizację mój przyjacielu.

Nie tak dawno pojawiły się informacje o nieudanych negocjacjach walki St. Pierre’a z Nurmagodovem. To miałoby być powodem przejścia na emeryturę GSP, który ma to oficjalnie ogłosić w czwartek w Kanadzie.

25 KOMENTARZE

 1. Pan "send me location" zaczyna być irytujący, do Tonnego napisz, cwaniaczku.

  Proponować walkę i limit 160 gościowi, który miałby problem zbić do 170 :frankapprove:

 2. No i zaprowadził ład w dywizji. Teraz będzie wyzywał po kolei emerytów żeby tylko nie wyjaśnił go prawdziwy champ champ – Gamrot, a nie jakiś rudy podrabianiec.

 3. :siara: zmęczony już k..wa jestem tym całym Khabibem, zawsze twierdziłem, że to mendziak, teraz mnie tylko utwierdza w przekonaniu, ci dwaj GSP i Khabib gorsi od Conora

 4. :siara: zmęczony już k..wa jestem tym całym Khabibem, zawsze twierdziłem, że to mendziak, teraz mnie tylko utwierdza w przekonaniu, ci dwaj GSP i Khabib gorsi od Conora

  Nie no bez przesady. Od conora to tylko akop i najman sa bardziej wkurwiajacy.

 5. :antonio: Wyzywa GSP jak wie że ten nie zetnie. Co za DZBAN. macie swojego mistrza z jego ładem i porządkiem, w dodatku sobie pauzuje bo bracia w wierze dostali karę, a wcześniej po strzale na ryj od Conora :tellmemore:

 6. Straciłem do niego szacunek mimo że skila w walce nie można mu odmówić.

  Porządki w dywizji, ahaaa.

  Takie pajacowanie jestem w stanie wybaczyć jedynie królowi, bo to prekursor.

 7. Nie no bez przesady. Od conora to tylko akop i najman sa bardziej wkurwiajacy.

  A Colby, Jędrzejczyk, Pikogram, woodley, Świątek, Gamrot, Narkun?

  Nawołuję do utworzenia ankiety albo rankingu.

 8. AAAAA !!!!:robbie::robbie:  Powiem wam Panowie że nikt mnie tak nie wkurwia jak ten kebab , nie mam pojęcia czemu , może przez to że deklarował że zaprowadzi ład a jest jeszcze gorszą mendą niż Conor , niech dojdzie do walki z Tonym i niech go rozjebie , błagam :razz:ray::razz:ray::razz:ray:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.