Poznaliśmy cenę PPV za galę GENESIS, która odbędzie się już 23 października. Za dostęp do wydarzenia z udziałem Marcina Różalskiego i Josha Barnetta w głównym starciu zapłacić trzeba będzie 40 złotych. Galę zobaczyć będzie można wyłączenie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz za pośrednictwem stron KSWTV.com i Ipla.tv.

Na ten moment poznaliśmy trzy pełne pojedynki oraz trzech kolejnych zawodników, którzy zmierzą się w starciach na gołe pięści.

Walka wieczoru:

120 kg: Marcin „Różal” Różalski vs Josh Barnett

Karta główna:

65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
Gracjan Sadziński vs TBA
Rafał Kijańczuk vs TBA
Vaso Bakocevic vs TBA

Dodatkowo wiemy, że galę komentować będą Łukasz „Juras” Jurkowski i Albert Odzimkowski. Więcej szczegółów poznamy w ciągu najbliższych dni.

76 KOMENTARZE

 1. Za takie nazwiska to taniocha. Ja już kupiłem i czekam z niecierpliwością, a nawet zastanawiam się czy nie dokupić drugiego.

  PS. Szkoda, że Janisza nie będzie, ale i tak warto!

 2. Za takie nazwiska to taniocha. Ja już kupiłem i czekam z niecierpliwością, a nawet zastanawiam się czy nie dokupić drugiego.

  PS. Szkoda, że Janisza nie będzie, ale i tak warto!

  :razz:utinlaugh:

 3. zapłacić trzeba będzie 40 złotych

  :DC::DC::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::damjan::damjan::damjan::damjan::kis::kis::kis::kis::kis::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::korwinstupid::korwinstupid::korwinstupid::korwinstupid::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::scary::scary::scary::scary::scary::scary:::fu::::fu::::fu::::fu::::fu:::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::gdzie::gdzie::gdzie:

 4. Janusze i tak wykupią i będą pisać, że RURZAL PRAWDZIWY WOJOWNIK, bo rozjebal emerytowanego Barnetta, któremu lekarze zabraniają walczyc.

 5. Płaczecie że 40 zł za ex mistrza ksw I ufc i znane nazwiska w polskim mma I k1 z nastawieniem na stojke, ale 25-30 zł za oglądanie ulicznikow ze stadionów I sebixów u Borka I Wotore to spoko 😀 chyba logiczne że cena będzie te 10 zł wyższa niż u konkurencji, gdzie największym nazwiskiem był u jednych I drugich Parobiec 😀

 6. Płaczecie że 40 zł za ex mistrza ksw I ufc i znane nazwiska w polskim mma I k1 z nastawieniem na stojke, ale 25-30 zł za oglądanie ulicznikow ze stadionów I sebixów u Borka I Wotore to spoko 😀 chyba logiczne że cena będzie te 10 zł wyższa niż u konkurencji, gdzie największym nazwiskiem był u jednych I drugich Parobiec 😀

  Juras uspkój się, tamte gale były po 19,99.

 7. Nie dorzucam się do kolejnych projektów Mostowiaka. Powodzenia z wynikami sprzedaży. Cavulino się na tym przejedzie, bo sam Różal nie sprzeda 100 tys subskrypcji. Nie z taką kartą i nie za taką cenę.

 8. Chyba liczą na efekt nowości i mocną promocję bo pojechali grubo z ceną. Tym bardziej za coś czego nikt nie zna.

  Ja tego nie kupuję, nie wierzę w Różala wojownika i te inne pierdoły o walce na śmierć, umieraniu w ringu. To dobre dla dzieci i niekumatych sebiksów.

 9. Juras uspkój się, tamte gale były po 19,99.

  Gromda naprawdę spoko, ale albo jesteś ślepy albo głupi, że nie widziałeś tej sztuczki z wyłuskaniem przez Borka dodatkowego piątaka, co było komentowane na cohones… Jeżeli nie oglądałeś z ruskiego streama to cofnij się w historii przelewów I sprawdź czy rzeczywiście płaciłes 19.99…

 10. Mr. Różal i mr. Sure Ass za jedyne 40 złotych? 40 złotych za możliwość obcowania z tak charakternymi i niezłomnymi legendami?  Do tego prospekt sportów walki prosto z UFC?  Nie rozumiem dlaczego tak mało? Mam nadzieję, że włodarze wiedzą co robią, bo mi to wygląda na zbytnie i nieroztropne rozpieszczanie kibiców. A ci, jak wiadomo, są kapryśni i na tyle mało rozgarnięci, że rzadko potrafią docenić coś wielkiego i doniosłego.

  To jest warte przynajmniej 40 USD. Mam nadzieję, że za tyle będzie to sprzedawane poza granicami naszego państwa.

  Ludzie, przecież jeden z uczestników jest gotów umrzeć w ringu! To będzie epickie! Jak Gladiator Ridleya Scotta tylko na żywo.  Tylko nie wyskakujcie mi tu z argumentem patosu czy pretensjonalności. Tak mogą tylko pomyśleć potwory nie mające krzty wrażliwości.

 11. To jest warte przynajmniej 40 USD. Mam nadzieję, że za tyle będzie to sprzedawane poza granicami naszego państwa.

  tylko 11 zielonych

  Gromda naprawdę spoko, ale albo jesteś ślepy albo głupi, że nie widziałeś tej sztuczki z wyłuskaniem przez Borka dodatkowego piątaka, co było komentowane na cohones… Jeżeli nie oglądałeś z ruskiego streama to cofnij się w historii przelewów I sprawdź czy rzeczywiście płaciłes 19.99…

  pierwsza normalnie za 19,99 a druga o 8 groszy drozsza:lol:

 12. Chyba liczą na efekt nowości i mocną promocję bo pojechali grubo z ceną. Tym bardziej za coś czego nikt nie zna.

  Ja tego nie kupuję, nie wierzę w Różala wojownika i te inne pierdoły o walce na śmierć, umieraniu w ringu. To dobre dla dzieci i niekumatych sebiksów.

  Zeby zobaczyc smierc w klatce/ringu wystarczy cierpliwie sledzic wystepy Michala Materli w KSW. Nawet byly redaktor naczelny tego portalu wyglosil nie tak dawno taka samo spelniajaca sie przepowiednie.

 13. A jakie to ma mieć w ogóle zasady? Boks czy coś szerszego?

  Boks plus łokcie jeśli dobrze usłyszałem.

 14. Płaczecie że 40 zł za ex mistrza ksw I ufc i znane nazwiska w polskim mma I k1 z nastawieniem na stojke, ale 25-30 zł za oglądanie ulicznikow ze stadionów I sebixów u Borka I Wotore to spoko 😀 chyba logiczne że cena będzie te 10 zł wyższa niż u konkurencji, gdzie największym nazwiskiem był u jednych I drugich Parobiec 😀

  Od Pana Parobca GOATA naszego jedynego mistrza to siem odbierdolta!

 15. Na razie pachnie to dużą kupą. Zerżnięty projekt, przebrzmiałe nazwiska, wysokie ppv…Skończy się na 2 galach jak fff

 16. Chyba liczą na efekt nowości i mocną promocję bo pojechali grubo z ceną. Tym bardziej za coś czego nikt nie zna.

  Ja tego nie kupuję, nie wierzę w Różala wojownika i te inne pierdoły o walce na śmierć, umieraniu w ringu. To dobre dla dzieci i niekumatych sebiksów.

  Dokładnie, umrzeć w ringu chce ale po walce ile razy płakał że coś go boli?

  Taki twardziel a tu narzeka na ból…

 17. 40 zł to można zapłacić tylko i wyłacznie wtedy jeśli Kawulski uwzględnił w scenariuszu  śmierć Rurzalskiego  z ręki Warmastera w ringu  wraz z ceremonią pogrzebową :DC:

 18. Płaczecie że 40 zł za ex mistrza ksw I ufc i znane nazwiska w polskim mma I k1 z nastawieniem na stojke, ale 25-30 zł za oglądanie ulicznikow ze stadionów I sebixów u Borka I Wotore to spoko 😀 chyba logiczne że cena będzie te 10 zł wyższa niż u konkurencji, gdzie największym nazwiskiem był u jednych I drugich Parobiec 😀

  :najmancoty:

  Nikt tu o nic nie płacze, bo większość nawet nie ma zamiaru płacić. To jest zwykły hejt i plucie jadem na wybujałą cenę.

  Jak ty kurwa chcesz oceniać wartość czegokolwiek przez pryzmat pasów KSW jak tam istnieją dwie dywizje, które i tak robią tło dla nieaktywnych mistrzów, a w pozosotałych walczy kilku zawodników na krzyż i od czasu do czasu jakiś brazylijski/bałkański wynalazek?

  Ex mistrz KSW nie walczył od ponad 2 lat gdzie obił emeryta, którego ściągnęli z kanapy.

  Ex mistrz UFC to ex-wrestler, prawdopodobnie przyszły kaleka, którego nawet Geriator nie wziął, bo bał się, że im zejdzie w ringu.

  I od Pana Parobca się odpierdol.

 19. A ja uważam, że to bardzo dobrze że cena to 40zł i że ją teraz podali! Wróciłem ze sklepu z flaszeczką, a moja od razu że pieniędzy szkoda, a ja jej na to że właśnie się dowiedziałem że zaoszczędziłem 40zl na PPV więc mogłem spokojnie wydać.

 20. A ja uważam, że to bardzo dobrze że cena to 40zł i że ją teraz podali! Wróciłem ze sklepu z flaszeczką, a moja od razu że pieniędzy szkoda, a ja jej na to że właśnie się dowiedziałem że zaoszczędziłem 40zl na PPV więc mogłem spokojnie wydać.

  @andrzej_t. weź Ty mu powiedz no jak się obchodzić z kobietami w tych sprawach, bo szkoda chłopa SPOILER
  żeby kobieta sama ze sklepu przynosiła Jacka Danielsa czy tam inne wynalazki

  :korwinlaugh:

 21. Na razie pachnie to dużą kupą. Zerżnięty projekt, przebrzmiałe nazwiska, wysokie ppv…Skończy się na 2 galach jak fff

  I na koniec się okaże , ze Barnett nie przyjedzie albo ma kontuzje :jarolaugh:

 22. tylko 11 zielonych

  pierwsza normalnie za 19,99 a druga o 8 groszy drozsza:lol:

  Panie, panie! Jakie 8? Przecież ta druga była droższa, aż o 18 groszy. Wąż dusiciel Borek pewnie samochody pokupował za to podwyższone PPV.

 23. I na koniec się okaże , ze Barnett nie przyjedzie albo ma kontuzje :jarolaugh:

  Raczej że zamknęli na kwarantannie

 24. Panie, panie! Jakie 8? Przecież ta druga była droższa, aż o 18 groszy.

  nie dziala mi jedynka na tamtej klawiaturze:wall:

 25. Lecę, pędzę,biegnę kupić te jedyny w swoim rodzaju w nowożytnym świecie nowatorski produkt najwyższej klasy.

 26. Na dłuższą metę takie imprezy będą chyba stanowiły niszę… Dzisiaj jeszcze mogą wygenerować zainteresowanie wynikające z czystej ciekawości, ale czy uda się zbudować z tego coś trwałego, przynoszącego istotne dochody, w dłuższej perspektywie?

 27. Cieszę się, że włodarze w końcu zdecydowali się na realizację swojego oryginalnego pomysłu, szczególnie po tym jak został on im bezczelnie skradziony przez Bare Knuckle FC, GROMDĘ i innych.

  Obecność wielkich wojowników, znanych z KSW, takich jak Vaso Bakočević (0-4 w KSW, co tylko pokazuje wysoki poziom tej organizacji) z pewnością przełoży się na jakość tego widowiska.

  Żałuję tylko, że projekt FFF nie wypalił po tym jak FAME MMA po frajersku ukradło im pomysł i dodatkowo organizowało gale w czasie pandemii!

 28. Cieszę się, że włodarze w końcu zdecydowali się na realizację swojego oryginalnego pomysłu, szczególnie po tym jak został on im bezczelnie skradziony przez Bare Knuckle FC, GROMDĘ i innych.

  pierwsze bylo bkb:cool:

  pierwsza gala w 2014

 29. Myślę, że warto zapłacić choćby po to, żeby zobaczyć typa, który planuje obskoczyć Sadzińskiego, Kijańczuka i Bakoceviča jednego po drugim. To może być Hari.

 30. W tej formule nikt lepszej gali i tak nigdy nie zrobił w Polsce, bez jaj, kozacki main event, i bardzo solidne nazwiska w rozpisce, gwarancja kaosów, dla mnie cena ok, ale gimby zawsze się oburzą, że nie za dychę no max za dwie, pzdr

 31. W tej formule nikt lepszej gali i tak nigdy nie zrobił w Polsce, bez jaj, kozacki main event, i bardzo solidne nazwiska w rozpisce, gwarancja kaosów, dla mnie cena ok, ale gimby zawsze się oburzą, że nie za dychę no max za dwie, pzdr

  Masz rację, nikt lepszej gali jeszcze nie zrobił, zwlaszcza, że nikt jej jeszcze nie widział.:mjsmile:

 32. Od Pana Parobca GOATA naszego jedynego mistrza to siem odbierdolta!

  Dokładnie. Dla niego wykupiłem PPV. Dołożyłem jeszcze chyba 2 dychy dla Omielana na Aca i miałem extra bitki na dwa wieczory. Myślę, że mając w TV UFC, Armię, FEN, Babilon i powtórki KSW (właśnie oglądam walkę Gamer-Koike na Polsat Sport Extra HD!), to cena takiego widowiska nie powinna przekraczać 30zł. Przynajmiej ja tak wyceniam tego typu rozrywkę.

 33. Podyskutujemy po gali, ale na papierze wygląda to  o najmniej interesująco, sam fakt że Barneta zobaczymy w tej formule powinien przyciągnąć uwagę kibiców z całego świata, trochę szacunku dla tego zestawienia, mamy legendę przy której bledną wszystkie gwiazdy z polskiej sceny. Dla mnie kozacka gala się szykuje

 34. Stare powiedzenie mówi: "PPV jest dobre dla tych którzy nie potrafią znaleźć streama w necie".

  albo takich biedaków jak ty którzy jebia za najniższą krajową i mieszkają u mamusi

 35. Mi

  Podyskutujemy po gali, ale na papierze wygląda to  o najmniej interesująco, sam fakt że Barneta zobaczymy w tej formule powinien przyciągnąć uwagę kibiców z całego świata, trochę szacunku dla tego zestawienia, mamy legendę przy której bledną wszystkie gwiazdy z polskiej sceny. Dla mnie kozacka gala się szykuje

  5 lat temu tak. Teraz Barnetta trzeba liczyć jako pół zawodnika. Pojawi się na pewno,bo hajs się przyda. Ja się bardziej martwię jak ta walka się potoczy i skończy. Jeżeli lekarze zabraniają typowi walczyć,to jest ku temu powód.

  Napisałem już pod którymś artykułem,że Różal może się doczekać śmierci w ringu,oby jednak do tego nie doszło.

 36. Galę zobaczyć będzie można wyłączenie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz za pośrednictwem stron KSWTV.com i Ipla.tv.

  Coś mi się zdaje że to nie jest prawdą :razz:utinlaugh::korwinlaugh:

 37. Gdyby walką wieczoru było starcie Różal vs Le Banner to bym kupił. :corn:

  Żeby tylko jedno! Dla pewności to ze cztery chociaż. :beczka:

 38. Bede piracil ze wzgledu na Krolika(wiadomo dlaczego) i Rutka. Reszta mnie chuj interesi. Zlotowki bym nie dal na nic co jest zwiazane z kawulem i spolka.

 39. 40zl za 6 walk? Kpina!!!!!! Nie chodzi tu o nazwiska, ktore i tak jakies mega znane to nie sa. Musieliby chyba Mariusza tam zakontraktowac zeby Januszom wyprzedac ppv. 8-9 walk ok to bym lajtowo 40 dal. Ale za 6 walk to kpina

 40. 40zl za 6 walk? Kpina!!!!!! Nie chodzi tu o nazwiska, ktore i tak jakies mega znane to nie sa. Musieliby chyba Mariusza tam zakontraktowac zeby Januszom wyprzedac ppv. 8-9 walk ok to bym lajtowo 40 dal. Ale za 6 walk to kpina

  7

 41. Jaka jest 7 walka?

  6.Marcin "Różal" Różalski vs Josh Barnett

  5. Bartosz Batra vs Michał Królik

  4.Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

  3.Gracjan Sadziński vs TBA

  2.Rafał Kijańczuk vs TBA

  1.Vaso Bakocevic vs TBA

 42. Jaka jest 7 walka?

  6.Marcin "Różal" Różalski vs Josh Barnett

  5. Bartosz Batra vs Michał Królik

  4.Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

  3.Gracjan Sadziński vs TBA

  2.Rafał Kijańczuk vs TBA

  1.Vaso Bakocevic vs TBA

  120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett

  65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik

  80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz

  73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký

  57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

  120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski

  72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

 43. 120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett

  65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik

  80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz

  73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký

  57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

  120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski

  72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

  Zwracam honor. Nie wiedzialem o walce szmigielski vs makowski. Dzieki za info

 44. Zwracam honor. Nie wiedzialem o walce szmigielski vs makowski. Dzieki za info

  no dobra, a kto to wgl jest ten Szmigielski lub Makowski

 45. no dobra, a kto to wgl jest ten Szmigielski lub Makowski

  zawodnicy sportow walki i to dosc porzadni nawet. Interesujesz sie w ogole czy z przypadku na mmarocks?

 46. Serio, obiektywnie ciekawa karta. Ktos napisal Vaso rekord ksw 0-4… Chuj mnie to obchodzi! Dobre walki daje wariat- walka Wasilewski-kijana strasznie mnie ciekawi. Zadne feny, babilony tylko Kawul!:kawulzbani:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.