maciej kawulski

Marcin Różalskipo długiej rozłące ze sportami walki, wraca do startów. Tym razem jednak nie do klatki MMA. Popularny „Różal” stoczy swój kolejny pojedynek w walce na gołe pięści i będzie jednym z uczestników nowego projektu Genesis, tworzonego przez Macieja Kawulskiego, jednego z szefów marki KSW. Na razie Marcin jest jedynym zawodnikiem, o którym wiadomo, że weźmie udział w projekcie. W najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu Maciej Kawulski zdradził jednak, że na karcie walk będzie można zobaczyć też fighterów znanych z klatki KSW.

Tak. Pojawią się też postacie, które biją się dla KSW. Są to osoby z KSW, które w takim pierwszym skojarzeniu można połączyć z walką na gołe pięści. Niebawem będziemy to ogłaszać.

Maciej Kawulski przybliżył też nieco zasady jakie będę obowiązywać w trakcie pierwszego wydarzenie Genesis.

Regulamin niebawem opublikujemy. To co mogę teraz powiedzieć, to że nie będzie to turniej, tylko będzie to gala złożona z extra fightów i za każdym razem fight card będzie tak układany. Nie będzie też jak w przypadku Gromdy takiego systemu, że tam są chyba trzy rundy, a jak nikt nie wygra to czwarta trwa do końca, aż do utraty sił, aż ktoś wygra. Naszym zdaniem w produkcji telewizyjnej będzie to powodowało konflikty. Dla przykładu walki, które się nie kończą i dwóch zdyszanych gości tylko na sobie wisi. W związku z czym robimy całość trybem bliżej bokserskim. Będzie określona, zakontraktowana liczba rund na określonym dystansie czasu, w zależności od walki. W razie, gdy starcie nie rozstrzygnie się nokautem albo przerwaniem lekarza, co jest rzadkością oczywiście w walce na gołe pięści,
to będą o tym decydować sędziowie w tradycyjny sposób punktacji 10-9, 10-8.

Do wydarzenia, w którym weźmie udział Marcin Różalski dojdzie już w październiku.

Zobacz również: „Ktoś bardziej doświadczony na światowych arenach walki” – Kawulski o rywalu dla „Różala”

21 KOMENTARZE

 1. Dawać wielkich chłopów, hoolsow ze stadionów, a nie zawodników z KSW i to jeszcze pewnie tych ważących po 80 kg.

 2. Dla przykładu walki, które się nie kończą i dwóch zdyszanych gości tylko na sobie wisi.

  Widac kurwa ze nie widzial zadnej walki na Gromdzie…

  W związku z czym robimy całość trybem bliżej bokserskim

  to będą o tym decydować sędziowie w tradycyjny sposób punktacji 10-9, 10-8.

  Juz mnie kurwa zniechecil zeby to gowno wykupic…

 3. Kawul nawet nie ukrywa, że zrzyna z Gromdy na bezczelnego. Oczywiście w TV nielimitowany czas walki nie przejdzie bo tu czas znaczy wszystko. Kmita daje trzygodzinne okienko w TV i włodarze nie mają nic do powiedzenia.

  Zresztą Gromda pokazała, że zamulania nie ma. Mając na uwadze beznadziejne kardio większości fajterów KSW to szansa, że ktoś padnie na zawał albo sędzia przerwie walkę z litości jest bardzo duże.

  No ale co tu gadać, Genesis jest kierowany do Januszy z cyrku to niech oni łykają ten bełkot.

 4. Cytując klasyka – kasowe to to nie będzie… Rozstrzygnięcia na punkty, to największe gówno, które zabija cały czar walk na gołe łapy. Już z samych zapowiedzi widać, że GROMDZIE to to cudactwo będzie mogło co najwyżej possać jajca.

 5. Oczywiście w TV nielimitowany czas walki nie przejdzie bo tu czas znaczy wszystko. Kmita daje trzygodzinne okienko w TV i włodarze nie mają nic do powiedzenia.

  To to będzie ppv w tv? Jakaś nowa formuła?

 6. To to będzie ppv w tv? Jakaś nowa formuła?

  A ile oni sprzedają tych PPV? 😆 Jak dojadą do Genesis #2 to już będzie na Polsat Sport Fight. Oni mogą dopłacać do KSW, ale żeby do drugiego projektu? Wierzysz w to? Nie mają na Materlę, a tu im Różal będzie ratował biznesplan? Akurat.

 7. Borek: Nie chcieliśmy organizować gali w ten sam dzień co KSW, przyjaźń i czytanie wierszy.

  Kawulski: pomysł dobry, wezmę jako swój nie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.