genesis michał królik bartosz batra

Michał Królik triumfował w walce na gołe pięści podczas gali Genesis. „Matrix” pokonał Bartosza Batrę przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych.

Obaj zawodnicy zaczęli od kilku szybkich ciosów, choć większość z nich póki co przeszywała powietrze. To Królik był stroną aktywniejszą, „Matrix” wywierał presję na Bartoszu i zamykał go przy siatce. Michał aktywnie pracował na nogach i to on dyktował tempo tego pojedynku. Batra przestrzelił podbródkowym, co Królik wykorzystał do przeprowadzenia skutecznej kontry. Zawodnicy prowadzili równą i techniczną potyczkę na pięści przez cały okres pierwszej rundy.

„Matrix” cały czas wywierał presję, ale Bartosz dobrze zaczął drugą rundę, trafiając kilkukrotnie Michała i spychając go pierwszy raz do defensywy. Na twarzy Batry pojawiło się rozcięcie, Królik rozbijał swojego rywala licznymi kombinacjami. W drugiej rundzie akcja działa się na środku klatki, gdzie obaj zawodnicy trafiali mocnymi i licznymi uderzeniami.

Michał i Bartosz aktywnie pracowali w stójce, pojedynek cały czas toczył się w wysokim tempie. Królik świetnie przepuścił cios rywala i skontrował idealnie na szczękę Batry. „Matrix” napierał do przodu i zamykał rywala pod siatkę. Zakrwawiona twarz Bartosza zdradzała coraz większe trudy tego pojedynku. Królik i Batra prezentowali wysoki poziom techniczny, wyniesiony z lat występów w swoich bazowych dyscyplinach. Po trzech rundach pełnych wymian bokserskich o werdykcie zadecydowali sędziowie punktowi. Jednogłośną decyzją zwyciężył Michał „Matrix” Królik!

65 kg: Michał Królik pok. Bartosza Batrę przez jednogłośną decyzję

Zawodnicy na gali Genesis mogą używać gołych pięści i łokci podczas walki w stójce. Dozwolone są także uderzenia w klinczu. Starcia odbywają się w formule 3 rund po 3 minuty. W zależności od pojedynku organizatorzy przewidzieli możliwość zmiany liczby rund, w których toczy się walka. Każdy knockdown wiąże z 10-sekundowym odliczaniem, a zawodnicy walczą w kwadratowej klatce o wymiarach 8 na 8 metrów.

Pełne wyniki gali Genesis

6 KOMENTARZE

  1. walka wieczoru, maxiu zajebista walka obyś każda walkę tak walczył idąc do przodu atakując bo zwykle walczysz z kontry. Efektownie to wyglądało i podobało się nawet Januszą którzy że mną to oglądali. gRatki  // Mateusz (z Paco za czasów jak było jeszcze na Adama) elo ziomek.

  2. Walka dobra, ale po wywiadach po walkach słychać, że tam nie ma normalnych ludzi.

    To chyba nic dziwnego. Normalni ludzie nie leja sie po mordach bez rekawic. To nie sport tylko powrot do lat 90tych i walk na dziko.

  3. Co to za de**l ten królik:lol:

    ten D..ebil zdobył tyle medali w mistrzostwa MT i kickboxingu że by cię nimi zasypał kurwiu ,trochę szacunku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.