Jak podaje niezawodny Dave Meltzer dla MMAFighting.com, debiut Gegarda Mousasiego nie zrobił zbyt dobrych wyników oglądalności. Galę Bellator 185 średnio oglądało około 476 000 osób. Dla porównania poprzednie wydarzenie organizacji, którego główną atrakcją był pojedynek Darriona Caldwella z Eduardo Dantasem osiągnął wynik na poziomie 440 000 fanów. Średnia w tym roku wynosi około 660 tysięcy widzów.

Przypomnijmy, Mousasi wygrał swoją pierwszą walkę dla federacji prowadzonej przez Scotta Cokera, kiedy to po kontrowersyjnej decyzji zwyciężył z Alexandrem Shlemenko.

30 KOMENTARZE

 1. To pokazuje, że nie ma zbytnio co się dziwić, że UFC nie chciało sypnąć :Duke3d:. Potencjał marketingowy globalny i lokalny w USA znikomy.

 2. tam MMA jest mniej popularne niz u nas KSW, taka prawda

  mozna powiedziec, ze Bellator to jak u nas PLMMA nikt tego prawie nie oglada

 3. Tendencje na całym świecie są takie że ogląda się coraz mniej TV. Wszyscy wydawcy, wszystkie  kanały mają ten sam problem.

 4. Tendencje na całym świecie są takie że ogląda się coraz mniej TV. Wszyscy wydawcy, wszystkie  kanały mają ten sam problem.

  ale te 400 tysiecy to mniej wychodzi niz u nas te 170 tysiecy na PLMMA

  czyli Bellator w USA mniej znaczy niz u nas PLMMA haha

 5. Leniwiec i tak powie, że wszyscy, którym się nie podobają wyniki oglądalności, to jak walczył czy cokolwiek innego, choćby merytoeycznego, mogą ssać mu kutasa, lizać dupę, może wyruchać im matki, które będą też ssały kutasa, lizały dupę, wy jebani rasiści, którzy możecie ssać kutasa i wasze matki też ssać kutasa i lizać dupę.

 6. ale te 400 tysiecy to mniej wychodzi niz u nas te 170 tysiecy na PLMMA

  czyli Bellator w USA mniej znaczy niz u nas PLMMA haha

  Czyli KSW to druga organizacja na świecie. Wszyscy się śmiali a Kawul miał racje.

 7. Czyli KSW to druga organizacja na świecie. Wszyscy się śmiali a Kawul miał racje.

  Oglądalność to tylko jeden z wielu czynników który wpływa która organizacja gdzie się znajduje.

 8. Prawda jest taka, że Bellator jest cmentarzem dla zawodników średnio-dobrze sobie radzących w UFC i tak naprawdę to organizacja "tworzy" zainteresowanie fighterem. Mnie już nawet Benson nie interesuje i tysiące fanów Gegarda też go pewnie przekreśliło gdy ten przeszedł do Bellatora. No bo co mnie obchodzi typ jeśli nie walczy z zawodnikami, których znam i lubię, w dywizji, którą śledzę. Pełny monopol w MMA ma swoje dobre strony.

 9. Tendencje na całym świecie są takie że ogląda się coraz mniej TV. Wszyscy wydawcy, wszystkie  kanały mają ten sam problem.

  Właśnie. Ja nie czaję, jak te wielkie głowy nie mogą tego jeszcze zrozumieć? Na chuj te umowy z foxem, spike tv, itp? Przyszłość to netflix, hulu, amazon i podobne im serwisy.

  Jak można tak przyjanuszyć i jebnąć 4 bańki na model biznesowy opierający się glównei na sprzedaży PPV??? Ci ludzie mają chyba siano w głowie.

 10. Bellator zwykle robi fajne gale,  ale w USA jest sporo i na wysokim poziomie interesujących dyscyplin sportowych, więc też MMA jest trochę w dupie. Ciekawe czy nasz dyscyplina mieści się choćby w top20 na  tamtejszym rynku popularności.

 11. Właśnie. Ja nie czaję, jak te wielkie głowy nie mogą tego jeszcze zrozumieć? Na chuj te umowy z foxem, spike tv, itp? Przyszłość to netflix, hulu, amazon i podobne im serwisy.

  Jak można tak przyjanuszyć i jebnąć 4 bańki na model biznesowy opierający się glównei na sprzedaży PPV??? Ci ludzie mają chyba siano w głowie.

  UFC to doskonale rozumie stąd od jakiegoś czasu buduje swój Netflix dla walk – UFC Fight Pass. Inne organizację nie mają podejścia do tego z różnych powodów i pozostaje im stary model do czasu aż któraś z istniejących platform internetowych zdecyduje się rozszerzyć ofertę.

 12. Leniwiec większą oglądalność będzie miał,jak będą śledzić Jego ćwierkacza :beczka:

  Sama dyscyplina też się już przejadła chyba i nie ma już takiego zainteresowania. UFC też ma coraz gorsze wyniki.

 13. Bracia Fertitta i Dana dlugo starali sie przekonac ludzi, ze MMA to prawdziwy sport i kiedy wydawalo sie, ze juz im sie to udalo na scene wkroczyli zawodnicy-showmeni i superfighty z dupy. Prawdziwi fani sa lekko zawiedzeni i powoli odwracaja sie od tego gowna, a janusze jak to janusze ogladaja tylko jedna walke na sto i wynikow ogladalnosci nie pociagna…

 14. Bracia Fertitta i Dana dlugo starali sie przekonac ludzi, ze MMA to prawdziwy sport i kiedy wydawalo sie, ze juz im sie to udalo na scene wkroczyli zawodnicy-showmeni i superfighty z dupy. Prawdziwi fani sa lekko zawiedzeni i powoli odwracaja sie od tego gowna, a janusze jak to janusze ogladaja tylko jedna walke na sto i wynikow ogladalnosci nie pociagna…

  Mądre słowa, a nowi właściciele chyba nie do końca kumają rynek. Zamiast budować markę, to próbują budować gwiazdy, zamiast płacić za ciekawe walki (jak ACB np.) to płacą za gadkę. To jest raz nawet zabawne, ale kiedy każdy szczeka jak Conor staje się to nudne…

  UFC powinno dbać o monopol, oraz wprowadzić bonusy dla każdego, i żółte kartki za bierność, promować kazdego zawodnika, uczyć ludzi mma i ogólnie wiecie, nie jechać na skandalu, tylko na pewności, że karta UFC to zawsze widowisko nieważne kto walczy..

  A Ci nowi właściciele są w dupie xd

  Mogłoby być lepiej…

 15. UFC to doskonale rozumie stąd od jakiegoś czasu buduje swój Netflix dla walk – UFC Fight Pass. Inne organizację nie mają podejścia do tego z różnych powodów i pozostaje im stary model do czasu aż któraś z istniejących platform internetowych zdecyduje się rozszerzyć ofertę.

  @vast dziś o tym gadaliśmy i masz jak na życzenie 🙂

 16. Bellator zwykle robi fajne gale,  ale w USA jest sporo i na wysokim poziomie interesujących dyscyplin sportowych, więc też MMA jest trochę w dupie. Ciekawe czy nasz dyscyplina mieści się choćby w top20 na  tamtejszym rynku popularności.[/QUOTEMyślę, że UFC łapie się do top 5.

 17. Coś zjebawszy. Myślę, że UFC łapie się do top 5, ale możecie mnie wyprowadzić z błędu.

  Nie ma szans, tak to tylko wygląda z naszej perspektywy. Druga dziesiątka byłaby już wielkim sukcesem. Kiedyś na forum była fajna dyskusja na ten temat, ale pewnie ciężko będzie ją wykopać.

 18. Zerknąłem na dwie stronki i faktycznie Mma wyprzedzają poza tymi oczywistymi NASCAR, golf, tenis, boks i prowrestling::clintdis::

  A są jeszcze ogromnie popularne sporty akademickie. Tak czy siak Mma łapie się do pierwszej 10.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.