Po walce z Rorym MacDonaldem, Gegard Mousasi wskazał swojego kolejnego rywala. Holender chciałby zmierzyć się z niepokonanym dotychczas w MMA Rafaelem Lovato Jr. Co ciekawe, pierwszym wyborem zawodnika był Lyoto Machida, lecz ten zmierzy się w kolejnej walce w grudniu z Rafaelem Carvalho.

Lovato Jr. w ostatniej walce poddał Johna Saltera w trzeciej rundzie na Bellator 205. Zawodnik jest niezwykle niebezpieczny w parterze – aż 6 z 9 wygranych zdobywał w ten sposób. Amerykanin od dawna w wywiadach wspominał, iż chciałby walki o pas mistrzowski kategorii średniej Bellator MMA. Wygląda na to, że teraz sam mistrz da mu taką okazję.

Mousasi na Bellator 206 pokonał innego mistrza organizacji, Rory’ego MacDonalda. Była to pierwsza obrona tytułu w wykonaniu Dreamcatchera.

7 KOMENTARZE

 1. Co ciekawe, pierwszym wyborem zawodnika był Lyoto Machida, lecz ten zmierzy się w kolejnej walce w grudniu z Rafaelem Carvalho.

  Wysoko mierzy nasz Gegard w tym Bellatorze. :wow:

 2. Wysoko mierzy nasz Gegard w tym Bellatorze. :wow:

  Akurat Lyoto Machida, to jeden z dwóch (drugi to King Mo) liczących się aktualnie pogromców Gerarda Mousasiego, z którym Mousasi nie wygrał wcześniej (Jacare) ani mu się nie zrewanżował (Uriah Hall).

  Rozumiem, że Mousasi chce się zrewanżować i dopisać kolejną legendę do swojego rekordu. Fajnie jakby doszło do ich rewanżu w 2019, jeżeli Machida poradzi sobie z Carvalho.

 3. Strasznie żałuje, że Mousasi obija tych naleśników w Bellatorze, jego miejsce jest tylko i wyłącznie w UFC, bo to top topów! 🙂

 4. Strasznie żałuje, że Mousasi obija tych naleśników w Bellatorze, jego miejsce jest tylko i wyłącznie w UFC, bo to top topów! 🙂

  Jeśli Rorry , Lima i Daley są naleśnikami to kim są zawodnicy poza UFC ?

  :wow:

 5. Strasznie żałuje, że Mousasi obija tych naleśników w Bellatorze, jego miejsce jest tylko i wyłącznie w UFC, bo to top topów! 🙂

  Co ty gadasz?

  Nie przesadzajmy z tymi naleśnikiami. Ostatnio Bellator coraz lepiej wygląda co dobrze wróży na przyszłość.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.