Gegard Mousasi

Dopiero co Dana White zapowiedział gotowość Nicka Diaza (26-9 2NC) do powrotu, a już znalazła się osoba, która chętnie przywitałaby go w oktagonie. Gegard Mousasi (MMA 40-6-2), bo o nim mowa, wyraził chęć walki ze Stocktończykiem na gali w grudniu.

„The Dreamcatcher” nie tak dawno temu rozprawił się z Vitorem Belfortem (MMA 25-13), którego posłał na deski w drugiej rundzie ich pojedynku. Jak widać dłuższy odpoczynek nie jest dla niego i teraz Ormianin chętnie stanąłby w oktagonie naprzeciwko Diaza, o czym opowiedział w rozmowie z Flo Combat. 

Walka z Nickiem Diazem byłaby dobra dla mnie. Myślę, że ludzie byliby zainteresowani tą walką. Ja mogę prosić o jakąkolwiek walkę, ale czy dojdzie ona do skutku to już zupełnie inna sprawa.

To taka sama sprawa jak z Belfortem. Długo musiałem prosić o tę walkę. Właściwie nie było tak, że tylko ja o nią prosiłem. Vitor też o nią zabiegał. On zapytał UFC, czy może ze mną walczyć a oni się zgodzili.

Od czasu porażki z Andersonem Silvą, której to wynik zmieniono później na no contest, Nick Diaz nie pojawił się w oktagonie federacji. Wszystko za sprawą osiemnastomiesięcznego zawieszenia, którym ukarała Stocktończyka Komisja Sportowa w Nevadzie za obecność marihuany w jego organizmie. Choć z początkiem sierpnia zawieszenie minęło, Nick wciąż nie uregulował grzywny, którą również nałożyło na niego NSAC, dlatego dalej nie może on wrócić do zawodowych walk.

18 KOMENTARZE

 1. Z drugiej strony przedchwila płakał że jest niedoceniany, a teraz chce walki o nic.:penn:

 2. hehe, jakoś mu nie spieszy się do walki z którymś z trio Weidman/Rockhold/Jacare.
  woli dziadków obijać….
  ehh pewnie jak Romero przegra, to będzie kolejmym dziadkiem do sklepania przez Mousasiego

 3. Skoro Gegard chce walczyc o pas to niech lepiej z Diazem nie walczy.  Nick nie widnieje w rankingach, a ewentualny wpierdol sprawi, ze szansy na mistrzostwo raczej nie dostanie. Nie zapominajmy, ze nie jest za bardzo popularnym zawodnikiem, aby zostac wybranym jako potencjany pretendent do pasa. Kto taki jak Mousasi powinien zawalczyc i wygrac z kims z absolutnego topu, inaczej nigy nie dostanie szansy na pas.

 4. Najbardziej chciałbym zobaczyć teraz Gegarda z Rockholdem (o ile ten upora się z Jacare). A Nick niech 84 sobie lepiej odpuści…

 5. qFel

  Najbardziej chciałbym zobaczyć teraz Gegarda z Rockholdem (o ile ten upora się z Jacare). A Nick niech 84 sobie lepiej odpuści…

  Drabinka niegłupia.
  Bisping vs Weidman (ew. Romero, ale… not gonna happen) o pas
  Gegard vs Jacare/Rockhold – o title shot
  Jotko (ew. Leites) vs Brunson/Whittaker
  :robbie:

 6. Slayer

  hehe, jakoś mu nie spieszy się do walki z którymś z trio Weidman/Rockhold/Jacare.
  woli dziadków obijać….
  ehh pewnie jak Romero przegra, to będzie kolejmym dziadkiem do sklepania przez Mousasiego

  Nie prawda. On chce z nimi walczyć, ale z racji tego, że każdy z nich ma teraz zaplanowaną walkę to szuka kogoś innego w między czasie.

 7. Trashtalk:
  – Fuck you Gegard
  – Fuck you too Nick
  – Suck dick lil bitch
  – Suck 1000 black dicks
  I tak dalej i tak dalej :kis:

 8. maras

  Trashtalk:
  – Fuck you Gegard
  – Fuck you too Nick
  – Suck dick lil bitch
  – Suck 1000 black dicks
  I tak dalej i tak dalej :kis:

  Zapomniałeś o fuck your mother :deniro:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.