Gegard Mousasi znowu zaatakował organizację UFC. Holender kolejny raz wyraził swoje niezadowolenie z zarobków w federacji, porównując swoje wypłaty do takich zawodników jak Mark Hunt, Vitor Belfort czy Michael Bisping. Dreamcatcher stwierdził, że to jego ostatnia walka na kontrakcie z organizacją, dlatego też teraz może mówić co tylko uważa za słuszne. UFC dwa razy zaproponowało nową umowę Mousasiemu, jednakże jak wyznał sam zawodnik, jego żądania nie zostały spełnione nawet w najmniejszym stopniu.

12 KOMENTARZE

 1. Zdobądź tytuł to będziesz zarabiał więcej. Myślę że i tak dostaje lepszą dolę niż w Strikeforce.  Możliwe że to marudzenie zawodników na temat zarobków nie było by w takiej skali gdyby nie ten reebok. Przed umową z reebokiem tak bardzo nie płakali.

 2. Ja pierdylam, jego głos i sposób mòwienia jest  okropny. Nie da się go słuchać dłużej niż 20 sekund

 3. Gagard jak zwykle jakby się zesrał w gacie i potrzebował do toalety zmienić gacie, bo czuje się nie swojo,

   ale i tak wygra.

 4. Przekonał mnie. Jutro idę z umową, którą sam podpisałem, do pracodawcy i powiem, że mnie oszukują! Chcę więcej zarabiać, ale nie mogę tego załatwić w tak prosty sposób jak negocjacje… Hmm

 5. Ja pierdylam, jego głos i sposób mòwienia jest  okropny. Nie da się go słuchać dłużej niż 20 sekund

   maskara , mam to samo , ale bełkot , jakby był upośledzony :benny: albo może za dużo czasu z Narkunem spędził :benny::benny::benny::benny:

 6. Przekonał mnie. Jutro idę z umową, którą sam podpisałem, do pracodawcy i powiem, że mnie oszukują! Chcę więcej zarabiać, ale nie mogę tego załatwić w tak prosty sposób jak negocjacje… Hmm

  To jest jakaś forma negocjacji. Geagard walczy ostatnią walkę na obecnym kontrakcie. Warto by tę informację dodawać pogrubioną czcionką na końcu takich tematów.

 7. Zdobądź tytuł to będziesz zarabiał więcej. Myślę że i tak dostaje lepszą dolę niż w Strikeforce.  Możliwe że to marudzenie zawodników na temat zarobków nie było by w takiej skali gdyby nie ten reebok. Przed umową z reebokiem tak bardzo nie płakali.

  cos w tym jest bo jednak kasa od sponsorow czesto byla wieksza niz za sama walke

 8. To jest jakaś forma negocjacji. Geagard walczy ostatnią walkę na obecnym kontrakcie. Warto by tę informację dodawać pogrubioną czcionką na końcu takich tematów.

  Nie popieram takiej formy negocjacji, ale niech tak będzie. Nie na miejscu jest tylko mówienie, że go oszukują, skoro sam podpisał umowę:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.