Gegard Mousasi

Gegard Mousasi nie pozostawił suchej nitki na fanach swojego byłego rywala oraz na samym Lyoto Machidzie, który niedawno sam przyznał się do używania niedozwolonych substancji. „Dragon” sam zgłosił USADA, iż zażył suplement, który zawierał DHEA (USADA klasyfikuje to jako „anabolic agent”). Co ciekawe, Mousasi w przeszłości oskarżał Lyoto o używanie sterydów oraz natłuszczanie się w trakcie walki. Został za to zlinczowany przez fanów Brazylijczyka w mediach społecznościowych.

Nawet jeśli to co mówiłem okazało się prawdą, ludzie nadał marudzą. Nie podoba Ci się prawda? Chcesz żebym mówił to co chcesz usłyszeć? Chcesz, abym powiedział “Oh, Machida mnie pokonał, jest tak wspaniałym i grającym fair zawodnikiem”? Nie wiem już czego ludzie chcą. Nie podoba im się prawda. Co za głupki.

To jest jakieś szaleństwo. Oczywiście, że jeśli USADA testuje zawodników, oni nie będą używać “tradycyjnych” sterydów czy innych specyfików. Będą próbować to czymś zastąpić. Nie jestem jakimś naukowcem, ale nawet ja wiedziałem, że to zabroniona substancja więc on też powinien. Podejrzewam, że ten suplement nawet nie daje żadnych korzyści. Nie wiem, czytałem, że to dla starszych ludzi. Myślę, że sprawiedliwości stało się zadość.

Mousasi przegrał po 5-rundowej walce z Machidą w lutym 2014 roku. To była druga walka Gegarda w UFC. Od tamtego momentu wygrał 4 z 6 starć, min. z Danem Hendersonem czy Thalesem Leitesem, ale fani Machidy nie dają mu zapomnieć o jego przegranej z Brazylijczykiem.

Nadal otrzymuję nienawistne wiadomości od małych „smoczków”, którzy nie odchodzą od komputera więc nie wiem tak naprawdę co powiedzieć.  To prawdopodobnie idioci, bo wypowiadają się nie znając prawdy. To fakt, Lyoto został złapany na używaniu zakazanej substancji. To fakt, że oszukiwał. To naprawdę proste. Przykładowo, jeśli przechodzę na czerwonym świetle, to policjant, który to widzi da mi mandat – to też fakt. Nie wiem jak to wytłumaczyć tym głupkom. Kogo to jednak obchodzi? Prawdopodobnie oni cały dzień tylko jedzą czipsy i grają w gry komputerowe. Ja mam ich słuchać?

Ludzie powiedzą, że nie umiem przegrywać. To nie tak. Jeśli on oszukiwał, to mogę o tym mówić głośno. Nie powinienem za to przepraszać. Wszyscy mówią, że pokonał mnie na równych warunkach. To nieprawda, obaliłem go w drugiej rundzie i dlatego, że był czymś wysmarowany mógł szybko wstać. Miałem jego plecy, a on tylko podniósł się, a ja błyskawicznie z niego spadłem.  Gdyby nie to, kto wie ile ciosów zadałbym mu z tych pozycji, może mógłbym go poddać. Ludzie są głupi, ponieważ nie byli w tej sytuacji. Teraz będą mi mówić, że nie umiem przegrywać. Jeśli ktoś Cię okradnie, będziesz czuł się źle, prawda? Nie wiem nawet dlaczego się tłumaczę tym ludziom, którzy są tak głupi. Prawda boli!

 Gegard Mousasi zmierzy się z Derekiem Brunsonem na jubileuszowej gali UFC 200.

16 KOMENTARZE

 1. baju

  cały dzień tylko jedzą czipsy i grają w gry

  Haha WAR LENIWIEC! :bleed:
  Jego walka z Krokodylem nie była taka nudna w sumie 😀

 2. Tak jak wyzej, "Prawdopodobnie oni cały dzień tylko jedzą czipsy i grają w gry komputerowe." Ktos poza glupkami z BR pisal z cohones do Gegarda? ;))

 3. baju

  Prawdopodobnie oni cały dzień tylko jedzą czipsy i grają w gry komputerowe.

  Nie sądziłem, że Mousasi jest tak głęboko zakorzeniony w polskim środowisku mma :mamed:

 4. Hehe Big Foot też poleciał: "I will be very open and transparent to many shi–y Brazilians. This is why Brazil lives in misery: no education, culture and anti-patriotism. I want the jealous who couldn’t achieve their goals and success in life, who think it’s easier to sit in front of a computer and talk trash at others who work hard, overcome pain, exhaustion, an many times overcome diseases to achieve success… I want those you talk trash to f–k off, sit in a big macaxeira. And if you don’t like this and get mad like when you get in front of a computer, I train from Monday through Saturday at American Top Team, at 5750 FL-7 – Coconut Creek, Florida 33073. This is the address, show up there. But don’t forget to bring a mouthpiece, gloves and shin guard"

 5. W jednym polscy zawodnicy zbliżyli się do tych z czołówki <tyle wygrać> – w hejtach na hejterów, zapraszaniem na sparingi, wyzywaniem od czipsożerców i mówieniem im gremialnie….. PIERDOLCIE SIĘ! #żmija_style

 6. Czyli w końcu polskie MMA było w czymś pierwsze ? Szkoda, ze w chujowym nastawieniu. Gegard – od dawna już bez fanów, Silva wkrótce bez pracy i fanow.

 7. Brakuje tylko, żeby Gegard zagroził jedzącym czipsy głupkom, że pokaże wszystkim ich pedalskie zdjęcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.