Gegard Mousasi jest jednym z największych transferów z UFC do Bellator MMA. Holender ogłosił dzisiaj podpisanie kontraktu z federacją prowadzoną przez Scotta Cokera. Mousasi w programie The MMA Hour wypowiedział się na temat swoich przenosin do organizacji.

Kiedy tylko skończył się mój kontrakt z UFC, myślałem o podpisaniu nowej umowy z Bellatorem. Wiedziałem jak będę tak traktowany. Pracowałem już ze Scottem Cokerem. On traktuje zawodników z wielkim szacunkiem. UFC nie traktowało mnie źle, ale tutaj dostanę więcej okazji. Nie rozumiem dlaczego jakikolwiek zawodnik nie chciałby dołączyć do tej federacji.

Dreamcatcher skomentował także umowę sponsorską UFC z Reebokiem.

Kontrakt z tą firmą nie jest w ogóle pomocny dla zawodników. Zrobili to tylko dlatego żeby sprzedać firmę za 4 miliardy dolarów. Nikt nie mówi złego słowa na temat tej umowy, bo zawodnicy się boją. Wszyscy wiemy jak niekorzystna jest ta umowa. 99% zawodników nie jest zadowolona z tego sponsoringu.

Reebok jest bardzo zły dla UFC. Nie wiem czy nowi właściciele wiedzą co robią. To inny rodzaj rozrywki – to MMA.

Mousasi stwierdził także, iż będzie zarabiał więcej niż u poprzedniego pracodawcy. Holender jest zadowolony z kontraktu z Bellator MMA. Gegard potwierdził, że zadebiutuje w nowej organizacji jeszcze w tym roku.

1 KOMENTARZ

  1. Będzie brakowało Leniwca, ale myślę, że ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i po zakończeniu kontraktu z Bellatorem przedstawi mu dobrą ofertę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.