gegard_mousasi

Jedna z największych gwiazd organizacji Strikeforce mimo że jest zadowolona z pobytu w firmie Scotta Cookera to nie ukrywa co jest jej celem na przyszłość:

Wiem że najlepsi zawodnicy w mojej wadze są w UFC, ale ja jestem jeszcze młody i zadowolony z organizacji jaką jest Strikeforce. Podpisałem z nimi kontrakt i będę walczyć z tym kogo od nich dostanę. Tak dużo rzeczy może się jeszcze wydarzyć, może przegram 2 razy i UFC już mnie nie będzie chciało. Dlatego skupiam się tylko na następnej walce. Oczywiście moim celem jest zostanie mistrzem UFC ale nie mam zamiaru się spieszyć. Jestem zadowolony z Strikeforce i to jest obecnie dla mnie najważniejsze. Jestem ich mistrzem i mam zamiar godnie bronić swojego pasa.

15 KOMENTARZE

 1. Bardzo rozsądna wypowiedź.
  Widać Gegard ma poukładane w głowie 😉

 2. chlopak daje rade, jak pojdzie do UFC chłopaki z mw będą mieli pełne gacie 😀

 3. LHW raczej.Mam nadzieje że juz ze za rok zobaczę go na gali UFC bo niewielu jest teraz groźnych zawodników LHW dla niego.

 4. Fajnie by było ale jest na straconej pozycji. Dopóki Danka nie przełknie tego że podpisal z EA kontrakt na występ w MMA to jego występy w UFC stoją pod znakiem zapytania……Randego przebolał to może i przeboleje Gegarda….Supertalent..mam nadzieje że jednak będzie w UFC…..aczkolwiek wiatpie w to niestety 🙁

 5. Dana w jednym z wywiadów pytany jak bardzo UFC jest zainteresowane Gegardem (w skali od 1 do 5) odpowiedział 7.
  Tak więc kwestia gry raczej nie stanowi problemu.

 6. Nie tylko Dana ma coś do powiedzenia w UFC, Jego osobiste animozje odsuwane są na bok jeżeli inne zdanie maja bracia Fertita. Tito jest tego przykładem. Mousasi może być wiec spokojny o kontrakt z UFC jeżeli nie zaliczy kompromitujących porażek w StrikeforceM1Dream.

 7. A tak w ogóle to chyba nikt nie myśli że jeśli jakiś zawodnik będzie poza UFC wygrywał „wszystko i wszędzie” to Zuffa nie przyjmie go tylko ze względu na to iż ma podpisana umowę z EA Sports? Proszę zejść na ziemię.

 8. Ta, tylko pierwsze co będzie musiał zrobi to pozbycie się kontraktu z M1 i wyjście spod macek Filkensteina

 9. W przeciwieństwie do Fedora, Gegard tego chce i o tym już mówił – a nawet mówi w przytoczonym fragmencie że UFC jest jego celem

 10. Dokładnie Gegard mówi prawdę o najsilniejszej stawce w UFC w mw. Irytujące jest natomiast to co mówi Fedor że Striekforce ma najsilniejszych zawodników na świecie…

 11. porazaja mnie opinie osob, ktore zabieraja glos, a nie maja pojecia, ze gegard przeszedl do lhw i o niej mowi, ze w ufc sa najlepsi 🙂

 12. Czyli co – w UFC Mousasi miałby się zmierzyć docelowo z Machidą i/lub Ruą, tak ?

 13. spokojnie z tym mózgiem- gość publicznie gadał że Filho brał koks, bez dowodów- gość jest młody. Na miejscu ludzi ze Strkieforce za taki koment to bym mocno się wkurzył. Przecież to konkurencja- za takie rzeczy to w kontraktach powinna być kara. Gdyby ktoś ważny -pracujący w Samsungu powiedział że szanuje tą firmę -ale najlepsi są w Noki i tam chce kiedyś pracować…….sorry ale takie szczere wypowiedzi to są dla kumpli. Lubię go i uważam go za dobrego fightera- z dużym talentem- ale powinien chyba nauczyć się, że nie można mówić wszystkiego co się myśli.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.