os-ufconfox

Wyniki i relacja z Sao Paulo po przejściu.

Vitor Belfort (MMA 22-10) ku uciesze miejscowych fanów pozbawił Michaela Bispinga (MMA 23-5) szansy na walkę o tytuł, zatrzymując Anglika w drugiej rundzie pojedynku wieczoru gali UFC on FX w Sao Paulo.

Belfort wbrew temu co większość wróżyła, zaczął dość spokojnie. Nokaut w jego wykonaniu nastąpił nie w pierwszej, a w drugiej rundzie po ładnym wysokim kopnięciu, po którym Bisping złożył się jak harmonia, by po chwili zostać natychmiast dobitym uderzeniami w parterze. To właśnie wysokie kopnięcia od początku ustawiły walkę. Vitor już w pierwszej rundzie trafił jednym z nich Anglika. Jednak dopiero trafienie w drugiej okazało się być skuteczne w odprawieniu rywala. Przy okazji wygranej, Belfort wyzwał Jona Jonesa do stoczenia walki rewanżowej.

W drugiej walce wieczoru, po wyrównanym starciu, C.B. Dollaway (MMA 13-4) wywalczył niejednogłośną decyzję z Danielem Sarafianem (MMA 7-3). W pierwszych dwóch rundach dosyć wyraźnie przeważał Daniel, który w stójce miał swoje sukcesy dwukrotnie posyłając Dollawaya na deski. Jednak ten odzyskał rezon w ostatniej odsłonie starcia, w której Brazylijczyk praktycznie był na wyczerpaniu.

Po niezbyt dynamicznym pojedynku, Gabriel Gonzaga (MMA 14-6) po roku nieobecności w oktagonie poddał Bena Rothwella (MMA 32-9) przez duszenie gilotynowe. Od samego początku Gabriel wywierał presję i dążył do klinczu, dociskając przy każdej okazji rywala do siatki, a w konsekwencji szukając tam obalenia. W drugiej rundzie po udanej akcji przeniesienia stojącej gilotyny do parteru, sędzia Marc Goddard nie miał wyboru i przerwał pojedynek po pojedynczym klepnięciu Amerykanina.

Kolejną wygraną do nieskazitelnego rekordu dołożył Dagestańczyk Khabib Nurmagomedov (MMA 19-0), przepięknie odprawiając Thiago Tavaresa (MMA 17-5-1) łokciami w parterze. Szybki lewy prosty kompletnie zaskoczył Tavaresa i momentalnie odciął go od prądu. Znalazłszy się w parterze, około piętnaście łokci zrobiło resztę.

W walce Godofredo Castry (MMA 9-1) z Miltonem Vieirą (MMA 13-8-2) lepszym okazał się ten pierwszy, wygrywając niejednogłośną decyzją w oczach sędziów. Walka nie była widowiskowa, a Vieira mimo że większość pojedynku przeleżał na Pepe, nie zdołał zadać wystarczająco dużo obrażeń, by przekonać do siebie sędziów.

Emocji zabrakło również w walce Ronny Markesa (MMA 14-1) z Andrew Craigiem (MMA 8-1). W tym starciu obaj zawodnicy byli w tarapatach. Jednak to Ronny według sędziów wygrał dwie rundy, a przyczyniły się do tego skuteczne obalenia, które dały mu przewagę nad Amerykaninem.

Nik Lentz (MMA 25-5-2) kompletnie zdominował zapaśniczo swojego przeciwnika, nie dając mu szans na zabłyśnięcie w stójce. Diego Nunes (MMA 18-4) nie istniał w tym starciu, o czym świadczy to, że jeden sędzia widział ten pojedynek na 30-26. Brazylijczyk nie potrafił odpowiedzieć na skuteczne zapasy Amerykanina i dopiero na dziesięć sekund przed końcem trzeciej rundy zdołał wyrządzić mu jakąkolwiek poważną krzywdę.

Problemów z rozprawieniem się z rodakiem nie miał Edson Barboza, który w niecałe trzy minuty najpierw posłał na deski Lucasa Martinsa, a później uderzeniami w parterze zmusił go do odklepania ciosów.

Fatalnym sędziowaniem popisał się Dan Miragliotta, orzekając za nieodbytą walkę Yuriego Alcantary (MMA 27-4) z Pedro Nobre (MMA 14-1-2). No contest został przyznany za uderzenia w tył głowy, których wcale nie było. Sam Pedro sprytnie wykorzystał błąd sędziego, długo nie podnosząc z maty oktagonu oraz trzymając się za tył głowy. Lekarze badający zawodnika nie mięli wyboru i uznali, że Nobre nie jest w stanie dalej kontynuować walki i tym samym Alcantarę ograbiono ze zwycięstwa.

Drugi z braci Ildemar Alcantara (MMA 18-5) wyraźnie przegrywając starcie , wyczarował w drugiej rundzie poddanie w postaci balachy na kolano. Wagner Prado (MMA 8-2) górował w stójce, co chwilę naruszając rywala ciosami z prawej ręki. W drugiej rundzie po przeniesieniu walki do parteru, debiutujący w UFC zawodnik wykorzystał niefrasobliwość rywala i zaczął mocować się z nogą Prado, by w konsekwencji dojść do dźwigni na kolano.

Walka wieczoru:

185 lbs.: Vitor Belfort pok. Michaela Bispinga przez TKO (wysokie kopnięcie i uderzenia w parterze), runda 2, 1:27

Główna karta:

185 lbs.: C.B. Dollaway pok. Daniela Sarafiana przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28)
265 lbs.: Gabriel Gonzaga pok. Bena Rothwella przez poddanie (gilotyna), runda 2, 1:01
155 lbs.: Khabib Nurmagomedov pok. Thiago Tavaresa przez TKO (łokcie w parterze), runda 1, 1:55

Walki w Fuel TV:

145 lbs.: Godofredo Castro pok. Miltona Vieirę przez niejednogłośną decyzję (2 x 28-27, 27-28)
185 lbs.: Ronny Markes pok. Andrew Craiga przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28)
145 lbs.: Nik Lentz pok. Diego Nunesa przez jednogłośną decyzję (30-28, 30-27, 30-26)
155 lbs.: Edson Barboza pok. Lucasa Martinsa przez poddanie (uderzenia w parterze), 2:38 runda 1
135 lbs.: Yuri Alcantara vs. Pedro Nobre – no contest (niezamierzony faul Alcantary), 2:11 runda 1
205 lbs.: Ildemar Alcantara pok. Wagnera Prado przez poddanie (balacha na kolano), 2:39 runda 2

Walki na facebooku:

155 lbs.: Francisco Trinaldo pok. C.J. Keitha przez poddanie (trójkąt rękami), 1:50 runda 2

Bonusy po 50 tys. $
Walka wieczoru: C.B. Dolloway vs. Daniel Sarafian
Nokaut wieczoru: Vitor Belfort
Poddanie wieczoru: Ildemar Alcantara

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3355 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 38. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. witam wszystkich u mnie zbiorka paru osob i zaczynamy ogladac dobrej gali wszystkim

 41. Życzę sobie i wszystkim forumowiczom ciekawej gali. Acha, i nie dajcie się złamać senności. 😉

 42. Ładnie nim rzucił,a potem szybko odklepał. Szkoda,że tak mało walk na facebooku.

 43. Ładnie to skończył ale trzeba
  powiedzieć że obrona CJ raczej nie była najwyższych lotów.

  Ja bym nie klepał:P

 44. Nie spodziewam sie wiele po gali, w ktorej w co-main evencie walczy CB Dollaway z debiutantem, aleeeee moze zostane mile zaskoczony.

 45. Nie mogło być inaczej cj nie jest nawet blisko poziomu UFC.

  Dzisiaj słaba rozpiska jak na brazylie:(

  Ale z drugiej strony w Brazylii nigdy nie było słabej gali więc oglądmy:)

 46. dajcie mi linka ze sciezka do ufc tv i preelimsow bo albo mi nie dziala albo jestem slepy

 47. ok a UFC.TV jest płatne czy jest jakaś metoda oglądania i nie płacenia?

 48. Albo za dużo wypiłeś:)

  Prado przegra i pokaże że tak jak w przypadku Walusia marzenia to za mało:P

 49. Zarejestrowanie sie starczy do obejrzenia Undercardu.

  Ale na Facebooku działa oczywiście poodświeżeniu.

 50. Piękne skończenie.

  Mimo wszystko Prado zaskoczył mnie pozytywnie widać że robi postępy i mma nadzieje że dostanie jeszcze jedną szanse w UFC.

 51. Jezu, jacy oni sa… slabi. Janek skonczylby Prado w drugiej minucie. Niebieski pas BJJ walczy w UFC? Co jest? 😀

  Prado zegna sie z UFC.

 52. Alcantara wyłapytał sporo w stójce widocznie te ciosy Prado nie ważą zbyt dużo. Pierwsza walka o wiele lepsza. Dobre suplesy od Trinaldo.

 53. I pomyśleć że Prado niedawno był uważany jako groźny rywal dla Phila Davisa

 54. Kto tak uważał:)

  A tak po za tym to pasy nie walczom ilu zawodników bez pasa BJJ walczy w UFC i daje sobie rade??

 55. a obstawiałem Alcantarę i obstawiałem, że wygra przez poddanie, uważałem nawet że to będzie brabo i jak zobaczyłem, że wyciąga je wyciąga to nie mogłem uwierzyć w swoje proroctwa i słusznie bo w końcu balaszka na kolano, ale i tak ładnie

 56. Ci bez pasa zazwyczaj maja podstawe okrutna w zapasach i gnp, Chael na przyklad czy Cain. 

  walczĄ, nie -om, to czasoooownik. <musialem>

 57. haha, sytuacja prawie jak na pewnej gali w Polsce gdzie dwóch zawodników z tego samego gymu wyszło w tych samych spodenkach tylko, że tu jedynie wyglądają tak samo (chyba)

 58. I tacy ludzie zabijają właśnie tę dyscyplinę sportową. Precz z symulantami!

 59. wtf? żadnego ciosu w tył głowy i przerywają taka piękną walkę? zwolnić symulanta!
  z Brazylii to sporo w nogę musiał grać i tam się nauczył symulowania…

 60. Jak widać symulanci nie tylko w piłce są, nie pierwszy raz. Stara się wykorzystać sytuację, bo i tak był w ciężkiej sytuacji. Boleć bolało na pewno, ale ciosy były odpowiednie. Nawet jeśli jeden to ostrzeżenie, nie od razu koniec walki…

  Te uderzenia były bardziej w ucho, niż w tył głowy.

 61. Tak jak ktos zasugerowal na chacie, reka mu poszla po tej kimurze, to zaczal aktorzyc. Szans na zwyciestwo nie mial juz zadnych.

 62. Baju o tej godzinie i przy tej ilości wypitego alkoholu błedy będą się zdarzać:)

  A co do walki to byłą czysta i Alcantra wygra ją na100%.

 63. Zadnego ciosu w tył głowy? To gdzie według niektórych jest tył głowy bo może czegoś nie wiem 🙂

 64. Łokieć nie był w tył a dwa uderzenia nawet jak były blisko to itak nie były jakieś mega mocne.

 65. Ewidentnie był łokieć w tył głowy i potem kolejne dwa uderzenia!

   

  Ewidentnie nie widziałeś powtórki.

 66. Bez przesady by od razu Dana wywalać…to zawodnik nie powinien imać się takich zagrywek. Gdzie szacunek dla rywala, który go zdominował…

  Sędzia musi chronić fighterów, choć i tak zdarza się, że arbiter nie ufa zawodnikowi, ale częściej w kwestii kopnięć w krocze czy palców w oczy.

 67. moim zdaniem dostał w tył łba, aczkolwiek wydaję mi się, że wyczuł brak szansy na wygraną i przyaktorzył

 68. That was BS!!! Pedro is an award winning actor and horrible call by Dan M

  Dana na Twitterze

 69. Jak zwykle sędziowie na galach brazylijskich trzymają odpowiedni poziom. 😉

 70. Co z tego że dostał w tył głowy? Bardziej boli? To nie jest żadna wymówka, a fighter mając honor nigdy nie powinien tego wykorzystywać aktorstwem.

 71. Gdzie on dostał łokciem, a gdzie go bolało… pewnie lewa ręka mu poszła i wiedział, że za dużo już nie zdziała.

 72. Najlepiej jakby za to nie mogło być DQ, trzeba wyeliminować odwracanie się tyłem głowy do rywala…no, ale lepiej jednak jakby takie akcje nie były konkretnie zamierzonymi atakami w tył głowy 😉

 73. Był 1 cios łokciem w tył głowy i to wszystko.

  Za mało by przerwać walke więc wygrał Alcantara tyle…

 74. Był 1 cios łokciem w tył głowy i to wszystko.

   

  Na powtórce wyglądało, że łokieć jednak nie trafił w tył głowy, a okolice ucha.

 75. Na dobrą sprawe to zobaczymy go jeszcze co najmniej raz.

  edit:Ja tam widziałem dość wyraźnie łokieć w tył głowy ale Nobre zaregował dop[iero kilka sekund później po kilku czystych ciosach więc nie ma się co wykłócać o kilka centymetrów…

 76. Kogo?

  Nie ma zadnej reguly, ze musi zawalczyc dwa razy.

  Ja go w zadnym wypadku juz ogladac nie chce, jak i pewnie 99% fanow ufc.

 77. Nie mogą go zwolnić do póki nie przega więc go zobczymy na 100% chyba że skończy kariere kolego.

 78. Widać było różnicę klas między nimi. Musiało się tak skończyć.

 79. Kolejny raz UFC zweryfikowało niepokonanego jak dotąd. Brawo Edson, choć paru błędów bokserskich się nie ustrzegł.

 80. Swoją drogą Edson jest wielki jak na wage lekką biorąc oczywiście pod uwagę jego wzrost

 81. Edson Barboza pok. Lucasa Martinsa przez poddanie (uderzenia w parterze)
  Czyżbym nie zauważył jak Martins odklepał???

 82. na sherdogu też podane submission (punches), również nie zauważyłem odklepania

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 83. Dokladnie, Buffer tez tak wyczytal. Pomijam fakt, ze bylo wyraznie to widac.

 84. Ja stawiam decyzje Diego odkąd walczył w WEC inaczej walki nie skończył

 85. Przez tą (udawaną?) decyzję,zacząłem się zastanawiać, który z zawodników  ma najwięcej NC w rekordzie 😉

 86. taka fajna gala była. zacząłem oglądać i jak na razie dwie decyzje po nudnych walkach. Nie dziękujcie chłopaki 😀

 87. męczycie się ze streamami a nie wiecie że facebook transmituje wszystkie prelimy w dobrej jakości? 😀
    

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 88. Aktywność…Vieira nic nie robił poza zmianą płaszczyzny walki…Poza atakiem w ostatnich sekundach nic praktycznie znaczącego. Pepey starał się poddać, kilka razy miał plecy, dosiad, Vieira jedynie chyba siedział w gardzie, nawet pół nie miał. Może po tym kulaniu tam nawet i boczną, ale nieskontrolowaną.

  Słusznie walka dla tego, który coś robił.

  Spadam z kompa i odpalam Orange. Dobrego MainCardu życzę 😉

 89. co nie zmienia faktu ze punktuje się rundy, a pierwszą i trzecią wygrał Vieira. Pepey był może agresorem w tej walce, lecz dwie rundy przegrał, a wszystko co pokazał zmieściło się na przełomie drugich pięciu minut

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 90. Czym? obaleniem i kontrolą z góry? Nawet jeśli był z góry to ciężko to było nazwać jego kontrolą. Swoją drogą Pepeyowi nie przeszkadzały te obalenia, chyba miał podejście, że będzie się bił w stójce, ale jak rywal obali to go podda 😉

  Gdyby Vieira chociaż z 10-15 ciosów zadał widocznych przy byciu z góry, w każdej z rund to by mógł wygrać decyzją, ale niestety, jego pasywność była niemalże skrajna jak na top. Przejść pozycji zero, ciosów tyle co kot napłakał, a rywal non-stop w ruchu i kombinowaniu…

 91. To jakaś paranoja, że ufc.tv jest niedostępne w…USA! Z tym gównianym internetem chyba sobie podaruję galę dziś i obejrzę walki z odtworzenia…

 92. rodzynello wejdz na drhtv i wez transmisje , tam masz.
  linka nie mogę podać bo strona odrzuca

 93. Dołączam na główną kartę. Prado i Nunes przegrali. Wagner chyba bliski zwolnienia, Natomiast Nunes wypada z kręgu fighterów bliskich titleshota przynajmniej na razie. Janeki Juras, Brazylia, emocje będą!

  Wow! Khabib powinien się teraz mierzyć z topem.
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 94. Wie ktoś może jak nazywa się kawałek który pojawia się w filmiku, z urywkami treningu Koniny, Bonesa, Rampage itd ?

 95. Henderson
  Melendez
  Maynard
  Chandler
  Cerrone
  Pettis
  Nurmagomedov

  lekka obecnie wygląda przeepicko

 96. Nieźle czekam na następne walki tego ruska (z nazwiskiem trudniejszym niż Emelianenko)

 97. Ja oglądam na lemon sport – warto zapamiętać bo zawsze tam znajduję stream jak trzeba.

 98. witam, mój pierwszy pościk tutaj, ogólnie mma oglądam od dłuższego czasu, ale muszę przyznać, że póki co słabo się znam 😉
  nie uważacie, że sędzia trochę za późno przerwał tę walkę? dostał 6-7 czystych ciosów od momentu w którym wydawało mi się, że już w ogóle nie reagował

 99. Ja uważam, że chyba nie. Bez obejrzenia powtórki. Więc mogę się mylić.

 100. Dobry ten rusek 😀 Jestem ciekaw kiedy ewentualnie będize walczył o pas i ile walk da rade jeszcze mieć bez porażki 😀

  A pozatym po późnym przerwaniu walki przez sędziego Dana White publikuje na witterze i Facebooku taki oto wpis:

  Dana White
  Ok that is officially the END of Dan M!!!! Guys head is straight up his ass 2 night!!!! 17 vicious strikes!!!! After he was already hurt

  Szybkie podjęcie decyzji 😀

 101. Ciężko oceniać w takich momentach, dla Tavaresa starczyło, a Rua po takich ciosach od Hendo wstawał i walczył, i to jak walczył …
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 102. Dana White
  Ok that is officially the END of Dan M!!!! Guys head is straight up his ass 2 night!!!! 17 vicious strikes!!!! After he was already hurt

 103. Chciałem jeszcze tylko zauważyć, że:

  Dana White
  Ok that is officially the END of Dan M!!!! Guys head is straight up his ass 2 night!!!! 17 vicious strikes!!!! After he was already hurt

  ;p

 104. Rothwell słaby jak flaki. Ani stójki, ani parteru, ani kondycji, woli walki też nie za dużo, a eksplozywnośc większą mają beje pod sklepem.

 105. Ben nie wiem gdzie tą stójke trenował ;/ Ale dobrze bo kibicowałem Gonzo.

 106. Janek przez 50 minut trwania transmisji wypowiedział 4 słowa. Szacun 😀

 107. Po tym gifie od terek80 wydaje mi się, że pierwsze 4-5 łokci było nielegalnych. Tak sprytnie to robił, że wyglądało jakby walił po łuku od prawej, ale raczej koniec ruchy jakby z góry do dołu ze szpica.

 108. ja chyba z 10 kombinacji przegrałem szczególnie veira mnie zawiódł no i Nunes 😀 … z nerwów puściłem w ostatniej chwili gonzage i nurmagomedowa za większa kasę i jestem na 0 … 

 109. @Clark Kent

  nie bylo tam nic nielegalnego.
  ________________________
  W kwestii kuponow wrzucilem na jeden Barboze, Lentza, Khabiba, Gonzo…i Belforta… zobaczymy

 110. Też musiałem odbijać w trakcie gali na szczęście już jestem na + 🙂

 111. Vitor! Bisping nadal pozostanie co najwyżej zwykłym rzemieślnikiem! Vitor wygrał jak myślałem, ale highkick, to mała niespodzianka.

  A tak zaczynając off top, to Minotauro chyba służy młoda dziewczyna i jest po jakimś liftingu, bo wyglądał jakośtak młodo i świeżo

  Vitor! Vitor! Vitor!
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 112. A z kim ten Jones ma teraz walczyć jak nie z nim? Do tej walki Belfort wyszedł wtedy kontuzjowany. No chyba, że Jones miałby już teraz przejść kategorię wagową wyżej, ale coś się nie zanosi.

 113. A co do Sonnena, to oni się już kiedyś kłócili ze sobą na twitterze, to mu Belfort odpowiedział linkiem z jego własną wypowiedzią jak walcząc (już nie pamiętam z kim) stwierdził, że tamten trafiał go prawie za każdym razem. Belfort zadał mu pytanie jak myśli, co się stanie kiedy będzie walczył z nim? Sonnen na to, że tak czy inaczej to Belfort jest już trupem, a ten mu na to, że chyba za dużo grał w gry video i żeby spróbował tego w rzeczywistości w klatce. Sonnen jakoś już nie odpowiedział. Co mu Sonnen może zrobić? Jiu-jitsu Sonnena jest słabe, w stójce też niewiele mu zrobi.

 114. No ja myślę, że jednak znajdzie się paru lepszych kandydatów od Belforta, oczywiście nic nie ujmując jego dzisiejszej walce, bo KO pierwsza klasa.

 115. Jones walczy pod koniec kwietnia z Sonnenem, a są starcia takie jak Machida/Henderson i Gustaffson/Mousasi, które powinny wyłonić 2 najbliższych pretendentów po Sonnenie, do tego dochodzi perspektywiczny Phil Davis, czy Glover Teixeira. Vitor nie powinien dostawać teraz titleshota, rozumiem, że koniec kariery blisko, ale swoje szanse już miał, mimo całej sympatii do niego. Jesli wygra jeszcze ze 2 walki to spoko, ale teraz niekoniecznie.

 116. Z niecierpliwością czekam na testy antydopingowe… Vitor życiowa forma -ladnie zmylil Bispinga trzeba mu to oddac.

 117. A'propos Sonnena, to on dzisiaj komentował walki? Bo to chyba on tak podniecał się Bispingiem podczas finałowej walki (rozumiem, że ze względu na ledwo wygrany z nim pojedynek)?

 118. Khabibi miał w umowir żr jeźeli wygra 4 ealki to dostnie walke z GSP?

  Jeżeli tak to następną walczy o TS??

 119. To jest lepszy Vitor ,bardziej rozważniejszy,nienapalający sie od razu ,mądrzejszy i mysle ze moze jeszcze namieszac w sredniej a raczej juz to zrobił:),bo nikt nie powie ze Bisping to słaby przeciwnik.Własnie Vitor go zjadł bez popity,teraz dawać Lombarda a potem Silve a najlepiej odrazu Silve

 120. w opisie wam sie blad wkradl co do poddania Wagnera prado przez Ildemar’a Alcantare [macie Yuriego wpisanego]

 121. Vitor wygral, ale z po tym co dzis pokazal jestem przekonany, ze ze Spiderem znowu przegra przez KO. Cieszy wygrana Gonzagi, widac ze po powrocie walczy madrze i stara sie wykorzystywac to co ma najlepsze, czyli parter. Mam nadzieje, ze dostanie teraz kogos z czolowki.

  @Tsubasa, o czym Ty piszesz? Przeciez TS, do ktorego Vitor sie zbliza bedzie w wadze sredniej.

 122. On nie żartuje jeśli chodzi Ci o Boomstera, Vitor chyba też nie… 🙂

 123. Piękny highkick Belforta. Nie spodziewałem się takiego "spokojnego" tempa. Trochę mi szkoda Angola, bo chyba nigdy nie doczeka się walki o tytuł. Ale nie mogło być inaczej, Vitor to jeden z najgorszych match upów dla Bispinga. Chętnie bym zobaczył teraz walkę Vitora z Costą a Michaela z Belcherem.
  Brawa również dla Gonzagi za rozważną walkę.

  http://www.youtube.com/user/PucziTheFace <- nowy highlight Shoguna

 124. Musze przyznac, ze nie spodziewalem sie tak dobrej postawy Belforta, wygladal bardzo pewnie, a te kopniecia robily robote. Nie rozumiem dlaczego chce znow pakowac sie do LHW, wydaje mi sie, ze jego miejsce jest w sredniej. Hrabia nie ma szczescia, chyba nigdy nie dotrze do upragnionego TS, chyba, ze jako zastepstwo.

 125. Belfort bardzo ładnie. Tavares mnie troche zawiódł, próbowałem nie ulegać "hype" Rosjanina (bo był ostatnio taki niepokonany w bellatorze a jak wypadł wiemy) ale chyba jednak gość jest po prostu bardzo dobry. Gonzaga bez szału.

 126. Zobaczylbym Belforta w walce z Lombardem, jezeli ten poradzi sobie z Okamim. Jakos nie mam ochoty ogladac kolejnej walki z Andersonem lub Jonesem.

 127. Gonzaga vs Duffe, tak oczami wyobraźni ujrzałem to starcie, mogłoby być ok. 

  Cieszę się niezmiernie z wygranej Vitora, ale na Jonesa to niech on się nie porywa. Gustaffson i Hendo czekają w kolejce.

 128. stawiałem na Bispinga ale zdziwiony jakoś nie jestem, kopnięcia nieźle wyglądały już w walce z Jonesem i Bisping najwidoczniej słabo oglądał tą walkę; )

 129. Ben Rothwell dał dzisiaj popis czystego MMA. Piękna stójka, nienaganne techniki parterowe i ta kondycja! Szkoda, że przegrał bo TS się zbliżał wielkimi krokami, a takto znowu się odsunie o kilka walk.
  No i oczywiście brawo dla Belforta, piękny highkick 🙂

 130. Belfort pokazał,że potrafi świetnie kopać, piękny nokaut.

  Co powiedzial o Sonnenie, bo nie słyszałem wywiadu?

 131. Bisping nie ma knockout power ani iron chin także nokaut był niemal nieuniknoniny na przestrzeni 5 rund.

 132. Belfort absolutnie nie zasługuje na walkę z Jonesem, a wszystko to przez ten cały cyrk z Sonnenem, który psuje drabinkę – teraz każdy ma nadzieje, że aroganckimi przemowami zapewni sobie title-shota. Jak skontrolują Belforta i tak unieważnią walke, więc z resztą nie ma o czym mówić.

 133. Teraz niech Rampage odprawi Glovera i zawalczy z Belfortem podczas kolejnej wyprawy UFC do Japonii. Na dokładkę Penn vs. Gomi II. Damn, na kacu staję się strasznie sentymentalny.

 134. Rampage nie chce walczyć w UFC, a dwa rampage nigdy nie odprawi Glover-a 🙂 

 135. Penn vs. Gomi II

  Podbijam Smile

  ..nie wystarczy przypadkowych słów potok,
  Wersy mają kopać w głowę jak Mirko CroCop..
 136. Belfort mógłby zawalczyć z Lombardem

  O, to brzmi świetnie.

  RenatoLaranja, dzięki za porcję oświecających newsów. Jeżeli QJ zjawi się w oktagonie przygotowany to przekonasz się, że jeszcze zobaczymy go w UFC.

 137. GLF, serio spodziewasz sie, ze Rampage moze przedluzyc kontrakt? Wszystkie slowa o niezadowoleniu, niskich placach, checiach sprobowania sie w boksie sluza wynegocjowaniu lepiej platnej umowy?

  W sumie wszystko bedzie spoko, o ile skasuje (doslownie) Glovera.

 138. Popieram, fajna walka może być między Vitorem i Rampagem, a kurs 3.6 na Jentona Quacksona to cud miód & orzeszki. Jeśli na wadze dobrze się zaprezentuje, to stawiam na niego.
  @up Rampage od zawsze płacze na UFC , a już 6 lat tam walczy 🙂

 139. Nie chcę nikogo oświecać, ale dla mnie Glover jest jednym z najbardziej niedocenianych zaowdników w UFC i ja osobiście jestem pewny ze Rampage z nim przegra, ale już niedługo się przekonamy kto ma rację 🙂 Ambitny niedoceniany zawodnik v. gwiazda ktora ciągle narzeka na UFC i wyraźnie traci motywację do walki.

 140. Ale przecież to nie pierwszy raz kiedy ten marudny krętacz tak się zachowuje. Jeżeli do walki z Teixeirą wyjdzie w dobrej formie fizycznej (a nie w tym okropnym stanie, w którym paradował podczas pojedynku z Baderem) to będę prawie pewien, że przedłuży umowę. Wierz mi, mentalnie jestem jego białą wersją 😀

  EDIT:
  RL, miałem ciężką noc, ale nie na tyle by twierdzić, że QJ jest faworytem w swojej kolejnej walce. Oświecanie dotyczyło stosunku Page'a do UFC.

 141. Wow, tego sie nie spodziewałem Belfort pozytywnie zaskoczył. Ale z tym Jonsem to lekka przesada w lhw jest za długa kolejka

 142. Gala całkiem udana, biorąc pod uwagę brak gwiazd i przez to trochę mniejsze emocje przed walkami, ale sportowo się wybroniła poza Gonzaga i Rothwellem.
  Jednak brakowało mi Janisza, razem z Jurasem potrafią wytworzyć niezły klimat.
  Wiem że jesteście zwolennikami Jana Błachowicza, ja także uważam go za solidnego zawodnika mma, ale jako komentator to kompletna klapa, zero emocji, czasami czułem się jakby w oktagonie wiało nudą przecierając oczy okazywało się że tam toczy się bój;p. Nie wiem kto zaangażował Janka do tej roli, może szwagier załatwił po znajomościach;p, ale powinien zostać zwolniony ponieważ zarówno on jak i my się przy tym komentowaniu męczymy. Orange sport powinno pójść w bardziej radykalnym kierunku i zatrudnić do tego fachu ludzi którzy się do tego nadają najlepiej czyli dziennikarzy sportowych np. z tego portalu, a jak już tak bardzo chcą zatrudniać zawodników to myślę że np. Damian Grabowski wydaję się bardziej stworzony do tej funkcji. Najgorsze jest to że Juras zamiast komentować walkę skupiał się na tym aby ciągnąć Błachowicza za język w stylu: „a Ty Janek co myślisz” itp., o dziwo Janek i tak był oporny żeby cokolwiek powiedzieć. Podsumowując Jan Błachowicz zawodnik mma tak, komentator nie nuda i brak zaangażowanie to nie jest dobre połączenie.

 143. U buków jest Glover 1 – 3 QJ. Tak czy siak mam nadzieję, że QJ się przygotuje i będzie świetna walka. A potem tylko Belfort Teixeria i myk ts dla glovera. Chociaż gLover pewnie będzie musiał jeszcze z 4 walki wygrać, żeby zbliżyć się do ts bo dla dany on nie ma wartości marketingowej. Zawsze lepiej dać sonnena z dupy po przegranej walce.

 144. Renato jakim cudem Glover może być "niedoceniany", skoro zdecydowana większość stawia na niego w walce z Rampagem, a u buków jest kurs 1.34 Glover 3.6 Ramp?

 145. Puczi

  Rampage to nie jest dobry wybor. Nie chce pisac , ze na 100% bo nie takie przypadki byly w MMA ale dla mnie tutaj jest analogiczna sytuacja jak w walce Mauler vs Shogun. Stara legenda zeby w ogole "nawiazac" walke z zawodnikiem mlodej generacji (tak wiem, ze ma  33 lata , rok mniej od rampa) musi byc w swietnej w formie a i tak nie bedzie faworytem. Ostatnio Rampage dobrze zaprezentowal sie w 2009 roku przeciwko Silvie ktory w UFC ma serie jaka ma. Z Machida wygral dzieki pasywnosci przeciwnika a Teixeira nigdy nie walczy pasywnie i ma wszystkie narzedzia zeby punktowac skutecznie a nawet skonczyc Quintona przez tko w 3 rundzie. Sumujac Rampage w formie ma u mnie max 35% szans na zwyciestwo, Rampage bez formy wyjdzie po wyplate bo szanse na zwyciestwo sa iluzoryczne. Shogun w ostatniej walce byl w formie a i tak dostal lanie i jak wygladal po walce wszyscy widzieli. Tutaj moze byc podobnie. 

  Dobrze sie zastanow. 

  W ogole na dzisiaj byly swietne kursy.

  Belfort byl 1.909, Gonzaga 1.830 i Khabiib za 1.62 ! Mam nadzieje, ze cos ustrzeliles

   

  Nie musze chyba nikomu mowic jak bardzo sie ciesze, ze Bisping przegral. Zawsze byl dla mnie przereklamowanym frajerem i teraz wie gdzie jest jego miejsce. Dla mne najwazniejsza walka tej nocy byl pojedynek Khabiba i poswiecilem sporo czasu zeby sie upewnic czy nie wtopie. Warto bylo !. Super gala

 146. slipmych

  Generalnie się z Tobą zgadzam, jednak porównanie QJ do Ruy chyba trochę nietrafione. Shogun jest zdewastowany przez kontuzje, z Rampem chyba aż tak źle nie jest.

  edit. Chociaż Ty chyba porównałeś tylko sytuację? Jeśli tak to sory za niepotrzebne zamieszanie.

 147. Brawo Vitor. Wielu go skreślało, ale ja wierzyłem że jest w stanie odprawić tylko solidnego Bispinga. Anglik prawie każdy element MMA ma opanowany na poziomie dobrym, ale nie bardzo dobrym. To go dzieli od ścisłej czołówki. Chciałbym by Vitor dostał jeszcze rewanż z Andersonem, bo dla niego i jego fanów sposób w jaki przegrał pierwszą walkę to bolesna pamiątka. Może walka z Weidmanem o title shota???

  Ktoś niepotrzebnie poruszył temat Quintona. Przecież to waga półciężka, gdzie Vitor ostatnio zawalczył tylko ze względu na walkę o pas. Zresztą Jackson zwija się z UFC. Wątpię by przygotował się na tyle dobrze by wygrać z niedocenianym Gloverem.

 148. Pierwsza gala UFC w 2013 roku i już mamy poważnego kandydata do KO roku. Sytuacja w MW po porażce Bispinga trochę się skomplikowała, bo odpadł solidny kandydat do pretendenta. Spider wraca dopiero w drugiej połowie roku. Więc teraz zestawiłbym Belforta z Weidmanem. Jednak jeśli wygra Vitor, no to będzie kłopot. Rewanż Silvy z Vitorem chyba nie ma sensu. I pretendenta trzeba będzie szukać gdzie indziej. Może Rockhold lub Lombard jeśli przejdzie Okamiego.

 149. Bosman

  Owszem chodzilo mi o sytuacje "Stara legenda w slabszej formie vs nowy, glodny walki i sukcesow zawodnik" Shogun mimo kontuzji wydaje sie byc zawodnikiem ktory ma wieksze ambicje i wole walki od Rampa ktory woli gwiazdorzyc i sie nad soba uzalac niz wziac za porzadny trening

 150. No to zdecydowanie prawda. Pozostaje mieć nadzieję, iż te przygotowania potraktował zupełnie poważnie.

 151. mogliby zestawić Vitora ze zwycięzcą Okami – Lombard. . Rockhold dla Weidmana o TS-a. Costa mógłby zmierzyc sie z Bispingiem dla zweryfikowania co tak naprawdę potrafi, bo po walce z Boetschem kompletnie mi nie zaimponował, ba , on prawie wcale nie przyczynił się do porażki Barbarzyńcy 
  Bisping udowodnił że znajduje się na stałe na pograniczu solidnych zawodników i ścisłej czołówki. To już trzeci przegrany przez niego eliminator(, Henderson, Sonnen, teraz Belfort).  
  Vitor rzeczywiście wyglądał na koksika, co nie zmienia faktu że to wyniku walki specjalnie nie wypaczyło. Bisping wyglądał na troche zaspanego, co wykorzystał Vitor w końcówce I rundy, a potem dokończył to high kickiem. 

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 152. a w ogole co się dzieje z Weidmanem i Munozem ?

  Ciekawe kto dostanie teraz TS, moze Rockhold od razu ? Ale pewnie będą chcieli go podpromować…

  EDIT: Poza tym uważam, ze Belfort wraca do kolejki po TS. Wygląda naprawdę znakomicie i gdyby jeszcze udało mu się zdobyć 2 zwycięstwa w dobrym stylu z kims top MW to chętnie bym zobaczył rewanż z Andersonem.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 153. Średnio przygotowany Rampage (co może jednak na tym etapie jego kariery być sporym wyzwaniem..) jest w stanie ustrzelić Teixeirę, który w stójce w każdej walce robi niemal dokładnie to samo, waląc obszerny prawy sierp, obszerny lewy – idealnie nadający się do kontry. Jeśli podobne – jak do tej pory skuteczne, ale jednak – ubóstwo stójkowe zaprezentuje z Jacksonem, to Amerykaninowi powinno to idealnie pasować. Inna rzecz, że przypuszczam, iż Brazylijczyk będzie próbował obalać i to może mocno sparaliżować poczynania Quintona. Tym niemniej, jestem z tych, którzy Teixeirę uważają za zawodnika, który ma jeszcze bardzo dużo do udowodnienia.

 154. @puczi mam na myśli, że zwykle nie jest on traktowany w kategoriach contendera do ts. Nie ma wartości marketingowej i mało kto chce z nim się bić (QJ zresztą odmówił z nim na początku walki). Dla mnie Glover to jeden z lepszy zawodników lhw, ale jest to moje zdanie i zobaczymy jak dalej potoczy się jego kariera. 

 155. Rampage póki miał paliwo nie dawał sie obalać Jonesowi, a co dopiero Teixeirze… Co w połączeniu z faktem na który zwrócił uwagę naiver daje nadzieje na wartościowe zwycięstwo dla Rampage. Nie zdziwie sie jednak, jak Quinton wyjdzie w słabej formie jak w walce z Baderem i Glover go zmiażdży

 156. Co do zestawien ja to widze tak:

  Belfort ma zalegla walke z Cungiem Le. Obaj mieli walczyc na UFC 139 i mysle, ze teraz jest dobry czas zeby ich zestawic ponownie

  Luke Rockhold powiedzial, ze chce walki z Philippou a ja nie mam nic przeciwko

  A kto dla Spidera? Najwyzej w rankingu jest Chirs Weidman i jesli pokonal numer 3 tej dywizji Munoza ktory byl glownym kandydatem to nie mam nic przeciwko zeby dostal juz ts. Jesli ma czekac na Spidera to mi sie marzy jego walka z Jacare ale nie wiem czy ma ona teraz sens

 157. Menago Silvy powiedział że póki Chris ma tylko 9 walk na koncie to nie jest godnym rywalem dla Andersona. Jak wiadomo Dana ulegnie mistrzowi i zmierzy Chrisa z kimś jeszcze.  Więc dopóki Weidman nie pokona jeszcze kogoś to zapewne nie zobaczymy go w starciu z Silva. 

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 158. Belfort zaskoczył, stawiałem na niego, ale tak dobrej walki w jego wykonaniu się nie spodziewałem. Niech Vitor nie pcha się do walki z JJ, za dużo tam pretendentów i moim zdaniem większe szanse ma z AS. Jak dla mnie Rockhold może z miejsca dostać TS, Weidman niech zawalczy w międzyczasie może z Philippou, a Belforta zestawiłbym jak ktoś wyżej wspomniał z wygranym walki Lombard-Okami. Dla Hrabii to jest chyba koniec marzeń o TS.

 159. ilośc walk to żaden wyznacznik , Velasquez też miał 9 walk jak pierwszy raz zawalczył o tytuł z Lesnarem , czuje że sztab Silvy jak i on sam bardzo obawiają się walki z Chrisem i słusznie bo wg. mnie jest to aktualnie jedyny zawodnik który może zagrozić pająkowi i to dość poważnie

 160. Yuri Alcantara powinien wygrać swoją walkę, był lepszy od swojego przeciwnika, a ten wykorzystał tak naprawdę jeden cios w potylicę do tego żeby przerwano walkę. Aktorstwo na bardzo wysokim poziomie stoi u Pedro Nobre.

 161. Ja Weidmana bym widział wstarciu z Rockholdem o titleshota, albo ze zwycięzcą Okami/Lombard, też o titleshota. A Belfort mógłby się zmierzyć z Costą, a wygrany tego starcia następie mógłby dostać eliminatora.

 162. Co do wygranej walki Rampa przez KO to szansa na to, ze zrobi z Teixeira to co z Wanderleiem jest niska. Rampage to zawodnik ktory od 2009 roku nie potrafil skonczyc takiej tytanowej szczeki jak Keith Jardine ktory dostal kilka mocnych ciosow i mimo wszystko sie pozbieral. Quinton nie ma juz w rekach takiej petardy jak kiedys i dla mnie to jest oczywiste. Machida przyjal kilka ciosow bez wiekszego wstrzasu, Matt Hamill systematycznie obijany stal twado na nogach. Jest oczywiscie mozliwe, ze Glover sie nadzieje ale ja w to osobiscie watpie. Cios musi wejsc na tyle czysto, ze Glover padnie i nie bedzie w stanie wrocic do walki, bardziej sklonny jestem uwierzyc w to, ze Glover sie nadzieje ale mimo wszystko da rade w klinczu przetrwac kryzys, nie ma szklanej szczeki i kilka razy widzialem jak przyjmuje cios. Mysle, ze nikt tez nie ocenia gardy Teixeiry po walce z Maldonado kiedy pod koniec 1 rundy calkowicie zlekcewazyl przeciwnika i opuscil rece jakby na przeciwko niego wisial worek treningowy. Co do obalen to jak Rampage nie bedzie dobrze przygotowany to podejrzewam, ze od 2 rundy bedzie ladawal na plecach i to dosc latwo. z Jon Jonesem Quinton byl bardzo dobrze przygotowany, bylo widac, ze jest silny i ma dobra kondycje. Daje Wam 20% szans, ze Rampage przygotuje sie do tej walki tak jak na UFC 135

 163. Ludzie błagam skąd ta cała rozkmina z Rampem? Jako jedyny LHW chciał walczyć z Gloverem, ba nawet się wyrywał do tego pojedynku. On chce wylecieć z UFC, pewnie ma jakieś reklamowo filmowe plany które mu UFC blokuje. Do tej walki pewnie trenuje pompki we własnym garażu i suplementuje się paczką Marlboro.
  Cieszy wygrana Belforta, choć inne walki potoczyły się wbrew moim typom.

 164. Czekam na wyniki testów antydop. Ostatnio na każdej gali (chyba?) jakieś wpadki, zastanawiam się kto teraz. Witor wygląda jakby sparował ostatnio z teściem:)

 165. Nurmagomedov ma już ładny rekord ; ) Co do walki wieczoru, wygrana Belforta zgodnie z moimi oczekiwaniami.

 166. Dzisiaj dopiero obejrzałem galę i tylko tyle mi się nasuwa: KURWA!!!!! Bisping wtopił 🙁  Także Kazuya odzywaj się, jestem Ci krewny browary 🙂

 167. Mnie natomiast ciekawi los Khabiba. Bardzo cikawy zawodnik, powinien powalczyć  z kimś z TOP 10 moim zdaniem. Walki z druga dziesiątką mało mu dadza a chłopak potrzebuje większego wyzwania. Woli z TOp 10 są Maynard i Miller, może to i za wcześnie ale oba starcia chętnie bym zobaczył.

 168. Weidman wraca w czerwcu, nie chcialbym by po tak dlugiej przerwie i kontuzji walczyl odrazu z Andersonem.

  Rockhold vs Weidman o title shota w czerwcu/lipcu to najlepsza wedlug mnie opcja.

  Belfort vs Okami/Lombard, w sierpniu.

  Jacare vs Costa w maju.

  Dla Bispinga widzial bym … Cunga

   

  Najgorsze jest to, ze nie ma rywala dla Andersona. Wartosciowych rywali moze otrzymac dopiero jesienia.

  Wyglada na to, ze wiosna, byla naprawde dobrym terminem na superfight z GSP.

   

  btw te wrzuty na Sonnena po walce, byly naprawde zalosne

   

  Przecież brakuje mu jeszcze jednej wygranej i TS 😉

   

  http://www.mmarocks.pl/ufc/khabib-nurmagomedov-cztery-wygrane-i-ufc-da-mi-walke-o-pas/

  Mial decyzje z Tibau

   

 169. Decyzja w przedostatniej walce wykluczyła go z TSa 🙁 w sumie to dobrze, bo z top5 narazie raczej by nie wygrał.

 170. Belfort ładnie zgasił Bispinga , zgodnie z oczekiwaniami 🙂 , ale niech lepiej zostanie w 84 , bo w walce z Jonesem wyglądał słabo

 171. Vitor idzie tropem Chaela i próbuje wygadać walkę z Jonesem. Niestety w tej chwili prędzej mu do Silvy niż do JBJ-a z powodu mniejszej liczby pretendentów (w półciężkiej mamy Sonnena, zwycięzce Gustaffson – Mousasi i Machida – Hendo, a w średniej pod nieobecność Weidmana nie ma kogoś kogo śmiało możemy nazwać no. 1 contender, ba nawet walki o titleshota nie ma jeszcze uzgodnionej). Ba, jeśli chce walczyć z Jonesem niech najpierw pokona kogoś w 205, bo wyczynu Sonnena nie powtórzy. 

  “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat”

 172. No i mamy odpowiedz Chaela =D !

  „Let be really clear and speak directly to you, Vitor. You’ve been telling the world you want to meet
  Jesus, and I’ll gladly arrange that travel. But first, I’m going to get rid of Jon Jones, but you are next.”

 173. Waga średnia ewidentnie służy Vitorowi. Nie spodziewałem się takiej eksplozywności i dynamiki. Ciekawe jak tam z poziomem testosteronu 😉 Bisping zapreznetował się jak toporny rzemieślnik.

 174. Mojso Bracie wypij sobie za moje zdrowie,ja zacząłem rok z postanowieniami których sie trzymam 😛 mi nie można pić bo gubie sie w tłumie i cięzko mi dojsc do domu 😀 ale dzieki ze trzymasz fason z tym zakladem ! 5

 175. No to jestem Ci krewny herbatę albo cokolwiek sobie zażyczysz 🙂 Chłopaki z Podlasia muszą trzymać się razem!

 176. Dzięki slip, nawet jak zobaczę Rampage'a w dobrej formie to dwa razy się zastanowię nawet przy korzystnym kursie. I tak, stawiałem na Gonzage i Belforta 🙂
  @up pozdro dla was, znam sporo porządnych osób stamtąd. W ogóle to połowa mojej rodziny jest z Podlasia 🙂
  Odnośnie sytuacji w mw – przecież mamy od groma kandydatów na pretendenta. Weidman, Jacare, Rockhold, Lombard, Belfort, Costa (…).

  http://www.youtube.com/user/PucziTheFace <- nowy highlight Shoguna

 177. Janek przez 50 minut trwania transmisji wypowiedział 4 słowa. Szacun 😀

  Janek wypadł aż tak tragicznie jako komentator?

 178. to był monolog, Błachowicz nic nie wniósł od siebie do komentowania transmisji. Najwięcej mówił w walce Sarafiana, gdzie nawet ani razu poprawnie nie wypowiedział jego nazwiska (Sarafin i Sarafin)

 179. Puczi — to wpadaj jak masz rodzinę 🙂 zapraszam 🙂 jakąś galę się obejrzy i się popije jakieś specyfiki z okolic 🙂

   

  A co do Khabiba to serio dostanie tego TSa niedługo? 

 180. Nie, bo jak słusznie koledzy zauważyli, w drugiej walce w UFC nie skończył przeciwnika przed czasem.

 181. Teraz jak obejrzałem powtórkę to widać, że Dan trochę źle był ustawiony i sugerował się tym, że Thiago trzymał ciągle noge Khabiba. Jednak powinien tą walkę parę ciosów wcześniej przerwać.

 182. faktycznie Janek jako komentator szału nie robił , chcialbym aby Damian Grabowski komentował – bo fajnie sie go słucha

 183. Błachowicz ten sam poziom komentowania co Mirek ( mi osobiście nie przeszkadzał ale też nie zachwycał czasami ciekawe uwagi) ale oczywiście tego drugiego można krytykować a pierwszego nie bo będziesz hejterem KSW.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 184. Hahah liczyłem na Belforta ! Widać większość w tym sami redaktorzy MMARocks nie docenili go stawiając na Bispinga.

 185. @noodles, a czy ktoś tu zaprzeczył że Janek nudno komentował? Nie przesadzaj, prawie wszyscy twierdzą że komentarz nie był zbyt udany więc nie ma co drążyć dziury w całym.

 186. Co do komentowania Janka, troszkę mało się odzwał 😀 Juras robił całą robotę a czasami panowała niezręczna cisza. Co do MC czekam na gify z przekrzywionym ryjem Hrabii po tym highkicku od Belforta 😀 

 187. Podejrzewałem, że Belfort wygra przez nokaut. Tylko, że raczej spodziewałem się nokautu rękoma. Ten highkick zaskoczył mnie tak samo jak Bispinga. Teraz z ciekawością czekam na wyniki badań antydopingowych.

 188. Niestety, Bispingowi zabrakło tego co ma Belfort, gdy wygrywa. Opcji skończenia rywala. Lubię walki obu, liczyłem, że Bisping jakoś dojdzie do titleshota, ale w tym zestawieniu tak to się musiało skończyć.

  Fajnie się oglądało MC zwłaszcza, co ostatnio nieczęste bywało, a w zasadzie tak to powinno być 😉

 189. noodles, co Ty pierdolisz… Sorry, bo zawsze piszesz dość mądre posty, ale na forum gdzie 75% userów psioczy na KSW, Ty piszesz,że od byle czego nazywany jest hejterem KSW. No daj spokój. Mądra krytyka nigdy nie będzie hejterstwem.

  I dla mnie Janek wypadł lepiej od Mirka, chociaz zdecydowanie za mało mówił, co już pisałem w poprzednim poście.

 190. Na początku było śmiesznie, bo Juras gadał i gadał, Janek milczał…ale jak już Juras wywołał go do tablicy to się rozkręcił. Wiadomo, że nie ma wyrobionego instynktu do odzywania się oglądając walkę, bo raczej to nie było jego codziennością. Niech ktoś sobie spróbuje kiedyś pokomentować cały przebieg rundy czy walki, czasu między rundami i sam zobaczy. Uwagi Janka jak już zaczęły padać to były składne, szybkie, zrozumiałe, to najważniejsze. Nie odciągały też widza od tego co działo się w walce (Juras za to stosował prywaty do Janka, ale jak dla mnie spoko, chyba, że Janek nie chciał mówić, a tu na żywo takie pytania:P).

 191. Osoby niezainteresowane offtopem QJ vs Teixeira proszone o zignorowanie.

  Co do wygranej walki Rampa przez KO to szansa na to, ze zrobi z Teixeira to co z Wanderleiem jest niska. Rampage to zawodnik ktory od 2009 roku nie potrafil skonczyc takiej tytanowej szczeki jak Keith Jardine ktory dostal kilka mocnych ciosow i mimo wszystko sie pozbieral. Quinton nie ma juz w rekach takiej petardy jak kiedys i dla mnie to jest oczywiste. Machida przyjal kilka ciosow bez wiekszego wstrzasu, Matt Hamill systematycznie obijany stal twado na nogach. Jest oczywiscie mozliwe, ze Glover sie nadzieje ale ja w to osobiscie watpie. Cios musi wejsc na tyle czysto, ze Glover padnie i nie bedzie w stanie wrocic do walki, bardziej sklonny jestem uwierzyc w to, ze Glover sie nadzieje ale mimo wszystko da rade w klinczu przetrwac kryzys, nie ma szklanej szczeki i kilka razy widzialem jak przyjmuje cios. Mysle, ze nikt tez nie ocenia gardy Teixeiry po walce z Maldonado kiedy pod koniec 1 rundy calkowicie zlekcewazyl przeciwnika i opuscil rece jakby na przeciwko niego wisial worek treningowy. Co do obalen to jak Rampage nie bedzie dobrze przygotowany to podejrzewam, ze od 2 rundy bedzie ladawal na plecach i to dosc latwo. z Jon Jonesem Quinton byl bardzo dobrze przygotowany, bylo widac, ze jest silny i ma dobra kondycje. Daje Wam 20% szans, ze Rampage przygotuje sie do tej walki tak jak na UFC 135

  Wydaje mi się, że zgadzamy się, iż w miarę oczywiste jest, że przygotowany Rampage nie jest absolutnie pozbawiony szans z Teixeirą. Możemy się tu, oczywiście, różnić w szczegółach, czyli rozumieniu słowa "przygotowany" i "nie jest pozbawiony szans". Tym niemniej, panuje raczej pełna zgoda, że nieprzygotowany polegnie sromotnie.

  Co do jego siły ciosu. Ten element nie jest pierwszym, który ulega regresowi wraz z wiekiem – przywoływanie postaci Jardine'a uważam za nie do końca trafione, bo tą walkę stoczył nieco ponad dwa miesiące po znokautowaniu Silvy – a przecież nie chcesz powiedzieć, że w ciągu tych ledwie dwóch miesięcy siła jego ciosu tak mocno spadła, że nie był w stanie odprawić szklanego Jardine'a? Znokautowanie Machidy, który walczy z permanentnej kontry, jest cholernie trudnym zadaniem (choćby biorąc pod uwagę podstawowe prawa fizyki), stąd nie sądzę, żeby to był najlepszy przykład rzekomo potwierdzający spadek siły ciosu Rampage'a. Dodatkowo, Teixeira to wręcz przeciwieństwo Lyoto. Uważam, że pojedynek z Hamillem jest jedynym, który w jakiś sposób może przemawiać za Twoją argumentacją.

  Podsumowując, sądzę, że przygotowany (tak, wiem, nie wiadomo, czy on w ogóle będzie jeszcze kiedykolwiek przygotowany..) Rampage ma o wiele większe szanse na ustrzelenie Teixeiry aniżeli wynikałoby z bukmacherskich przewidywań – i tak, wiem, że wliczone w to jest bardzo niewielkie prawdopodobieństwo tego, że Amerykanin będzie rzeczywiście przygotowany i stąd takie a nie inne kursy.

 192. 1. Berboza i Nurmagomedov mnie nie zawiedli, będę śledził ich kariery bacznie od tej pory i to szczególnie Rosjanina bo rekord 19-0 to prawdopodobnie jeden z najlepszych rekordów na świecie tzn. chyba nikt nie ma 21-0, 30-0 itp.?

  2. Bisping chyba siadł psychicznie bo on prawie nic nie pokazał…nie dziwię się teraz Mamedowi jak wspominał o jego potężnej wypłacie, na ten moment jestem na granicy pewności, że Czeczen by go odprawił gdyby go zastał w takiej formie jak wczoraj.

  3. Co do Janka to wypadł lepiej niż Miras, nie mówił dużo ale lepiej mówić mniej ale z sensem i tak istotnie było. Ogólnie wygląda to na pomysł Jurasa bo przecież nie wierzę, że Adamczyk czy Onami nie byli wczoraj dostępni. Janisz jest niepodrabialny…ma swoj styl i można go lubić lub nie ale potrafi celnie walnąć i lubię go słuchać w duecie z Łukaszem.

 193. rekord 19-0 to prawdopodobnie jeden z najlepszych rekordów na świecie tzn. chyba nikt nie ma 21-0, 30-0 itp.?

  Z aktywnych zawodników bez porażki, rekord Nurmagomedova jest najlepszy (klik).

  Ostatnio Alexander Sarnavskiy miał 20-0, ale przegrał w Bellatorze.

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 194. z Clementim, który potem przegrał z Heldem i zakończył karierę 😉 Pytanie czy Held wygrałby z Rosjaninem, gdyby to jednak on przeszedł ćwierćfinał? Kiedyś może się przekonamy.  Nazareno Malegarie miał 19-0 zanim przyszedł do Bellatora, ale tam już ma 3-3 :->

 195. Niespodziewany pogromca Wagnera Prado – Ildemar Alcantara – następną walkę planuje stoczyć w dywizji… półśredniej.

  Co do rekordów to ładnie się prezentuje 29-1 Barao.

 196. Naiver

  Generalnie sie zgadzamy. Co do Jardine chyba nie do konca dobrze zrozumiales moja interpretacje. Napisalem wczesniej

  Cios musi wejsc na tyle czysto, ze Glover padnie i nie bedzie w stanie wrocic do walki, bardziej sklonny jestem uwierzyc w to, ze Glover sie nadzieje ale mimo wszystko da rade w klinczu przetrwac kryzys, nie ma szklanej szczeki i kilka razy widzialem jak przyjmuje cios

  I tutaj jest przyklad Keitha Jardine ktory mimo tego, ze dostal kilka mocnych uderzen na glowe nie dal sie skonczyc przed czasem i znowu trzeba sobie odpowiedziec jakie jest prawdopodobienstwo tego, ze Teixeira przyjmie uderzenie ktore wylaczy go z walki. Trzeba tez przypomniec sobie 1 runde z Forrestem Griffinem gdzie Jackson trafil poteznym podbrodkowym a mimo to Forrest wrocil do gry i wygral przez decyzje. Moim zdaniem prawdopodobienstwo tego, ze Rampage trafi tak idealnie czysto uwazam za zbyt niskie zeby sie tego spodziewac w tej walce. Biorac pod uwage ich ostatnie walki Rampage jest wyraznym underdogiem i kursy bukmacherskie w tym przypadku sa bardzo dobre.

 197. Początek walki podobny trochę do starca Vitora z Andersonem 

  Bisping nie pokazał nic, Vitor do momentu przerwania wygrywał na kartach punktowych, jesli walka trwałaby dłużej to nie podejrzewam Bispinga o jakiś nagły zryw. Zakończenie pierwsza klasa, po takim ciosie mało kto by wyszedł z tego. Ładne zachowanie Bispinga po walce 

  Rewanż z Jonesem bez sensu, podejrzewam szybsze skończenie niz w I walce.

  Sonnen vs Belfort, dużo lepiej brzmi. Bardziej skłaniałbym się to tego zestawienia. Wątpie aby Sonnen po porażce z Jonesem został w LHW

   

   

  „Tate” mam tylko jednego

 198. Jak ktos z KSW kliknie w ten link od Cactusa to na stówe w klipie Manehofa bedzie cos na temat "najczesciej konczacy swoje walki przez nokaut zawodnik na swiecie" :]

 199. Vitor i ta jego kosmiczna siła w łapach/nogach… ale to nie wystarczy na Bonesa…

 200. Więc Bisping zapisze się na kartach historii jako ten który wiecznie był o krok od title shota.

 201. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 202. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 203. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 204. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 205. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 206. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 207. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 208. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 209. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 210. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 211. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 212. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 213. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 214. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 215. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 216. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 217. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 218. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 219. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 220. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 221. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 222. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 223. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 224. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 225. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 226. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 227. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 228. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 229. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 230. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 231. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 232. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 233. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 234. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 235. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 236. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 237. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 238. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 239. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 240. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 241. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 242. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 243. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 244. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 245. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 246. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 247. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 248. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 249. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 250. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂