Mirko „CroCop” Filipović przed rewanżowym starciem z Gabrielem Gonzagą na UFC Fight Night w Polsce.
Kraków.

20 KOMENTARZE

 1. Mirek bezapelacyjnie byłeś królem wysokich kopnięć. Życzę powodzenia i trzymam kciuki, ale czuję, że szału nie będzie 🙁

 2. Królem wysokich kopnięć, a został zastopowany przez Gonzagę high kickiem, trochę hipokryzja.

  To jest właśnie piękno MMA. Tym razem jednak liczę na skutecznego high kicka. No, ale przy okazji pewnie nie złamie nogi Gabrielowi jak on to zrobił w tamtej walce. War CroCop!

 3. Mirek po prostu pewien siebie, i dobrze, bo w ostatnich walkach nie było widać tego czegoś. Wiadomo że nie można spodziewać się super walki na najwyższych obrotach, ale będę czekał na każdego HK od Mirka:)

 4. Mirek nie w sosie chyba. Może mu się przypomniało, jak ostatni raz był w Polsce na jakimś prehistorycznym KSW, i mu Kawul z Lewym nie zamówili taksówki (żydy!). Strasznie był oburzony, że musiał sam płacić i w ogóle fe i be, i cyrk:)))

 5. Mirek nie w sosie chyba. Może mu się przypomniało, jak ostatni raz był w Polsce na jakimś prehistorycznym KSW, i mu Kawul z Lewym nie zamówili taksówki (żydy!). Strasznie był oburzony, że musiał sam płacić i w ogóle fe i be, i cyrk:)))

  No to Cro Cop na prehistorycznym ksw ma prawo wymagać

 6. Królem wysokich kopnięć, a został zastopowany przez Gonzagę high kickiem, trochę hipokryzja.

  Jak już to ironia. To jest przykład ironii.

  Z hipokryzją nie ma to nic wspólnego

 7. Jak już to ironia. To jest przykład ironii.

  Z hipokryzją nie ma to nic wspólnego

  Masz rację, mój błąd.

 8. Ale w czym problem? Przecież padło stwierdzenie, iż jest królem wysokich kopnięć, a nie królem w blokowaniu wysokich kopnięć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.