Mistrzyni wagi piórkowej Bellatora MMA, Julia Budd rzuciła wyzwanie mierzącej blisko 190 cm i ważącej 110 kg Gabi Garcii! Ku zaskoczeniu wielu osób, brazylijska mistrzyni jiu jitsu zaakceptowała wyzwanie dużo mniejszej Kanadyjki i poprosiła szefów japońskiej organizacji Rizin FF oraz Bellatora MMA o doprowadzenie do takiego starcia.

Wszystko zaczęło się kiedy mistrzyni Bellatora MMA Julia Budd (MMA 12-2) odpowiedziała twierdząco na prośbę fana który chciałby zobaczyć walkę jej walkę z Gabi Garcią w walce o pas w kategorii Open:

Odpowiedź dużo większej Garcii (MMA 6-0) była błyskawiczna:

W kolejnym wpisie Brazylijka ponownie oznaczyła szefów organizacji Bellator MMA i Rizin FF potwierdzając chęć stoczenia takiej walki:

Naprawdę? Zawalczmy o pas wagi open! Zorganizujcie taką walkę. Jeśli ona tego chcę, jestem tu. Możemy walczyć Gdziekolwiek, kiedykolwiek.

Po krytyce fanów zarzucających Garcii walki z 50 letnimi i dużo mniejszymi przeciwniczkami, Brazylijka dodała kolejny wpis w którym tłumaczy, że to nie od niej zależy czy dojdzie do walki oraz chcę skupić się na budowaniu swojej własnej dywizji:

Bellator MMA i Rizin FF współpracowały w przeszłości a sam Scott Coker zapowiedział na wczorajszej konferencji prasowej możliwość zorganizowania „super gali” na której dojdzie do rywalizacji między zawodnikami z obu organizacji. Japonia zawsze słynęła również z zamiłowania do tzw. freak fightów więc potencjalna super-walka pomiędzy najlepszymi zawodniczkami obu organizacji mimo dużej różnicy wagowej nie jest wykluczona.

Kanadyjska zawodniczka przez całą swoją zawodową karierę walczyła w wadze do 145 funtów. Ma obecnie 10 zwycięstw z rzędu na koncie a na liście pokonanych zawodniczek tak znane nazwiska jak Germaine de Randamie i Marloes Coenen. Jedyne porażki w zawodowej karierze poniosła z rąk Rondy Rousey i Amandy Nunes.

Poniżej highlight Budd

26 KOMENTARZE

 1. Kto sieje wiatr… Ten zbiera w papę. Nie obejrzę, ale może przeczytam, jak to mikropszczółka dostała w papę. A może będzie na odwrót? Wtedy obejrzę :bayan:

 2. Gabi by najebała nawet Brien z Tartu i Dejnie Łajtowi

  :gabi_much_love:. Łysemu z Brazzers to by dzieciaka zrobiła a dywizję freaków w KSW na jednej gali by wyczyściła

 3. 190cm?

  110kg?

  WTF?!?!:wall:

  Jak chce budować własną dywizje w której ma być ktoś więcej niż ona sama to będzie musiała ściągnąć z emerytury sztangistki z byłego NRD albo samoańskie policjantki.Agata Wróbel albo Ronda na roztrenowaniu w sumie też by pasowały

 4. W Japonii to się sprzeda, a jak widzę publikę na WWE to amerykańce nie są lepsi. Jak to zorganizują to @Cloud musisz koniecznie wstawić tę walkę do typerka :lol::lol::lol:

 5. Kurła, chce byc tak dopizgany jak Gabi gdy dorosne

  Nie wytrzymalbys pierwszego tygodnia cyklu … znaczy jej diety

 6. Nie wytrzymalbys pierwszego tygodnia cyklu … znaczy jej diety

  Jest mozliwe.

  Moze @lugasek mistrz cos poradzi, on tam sie zna na noszeniu tych walizek i takich innych takich.

 7. Piórkowa z półciężką? Freaki.

  Jaką półciężką :lol:?  Gabi w walce do 95 kg przekroczyła limit o 12 kurwa kilo a w kolejnej ważyła 110 kg chyba 😆 Toć to ciężki dzik

 8. Jaką półciężką :lol:?  Gabi w walce do 95 kg przekroczyła limit o 12 kurwa kilo a w kolejnej ważyła 110 kg chyba 😆 Toć to ciężki dzik

  Nie wiedziałem. Teraz lubie ją jeszcze bardziej :gabi_much_love:

 9. Jaką półciężką :lol:?  Gabi w walce do 95 kg przekroczyła limit o 12 kurwa kilo a w kolejnej ważyła 110 kg chyba 😆 Toć to ciężki dzik

  Same mięśnie i ścięgna :juanlaugh:

 10. Budd ją ubije.

  A gówno! Wszystkie cwane jak się mają bić z typiarami 50 kilo. Jak muszą sprostać szarży dwa razy cięższej Gabi od razu tracą nadzieję na wygraną.

 11. A gówno! Wszystkie cwane jak się mają bić z typiarami 50 kilo. Jak muszą sprostać szarży dwa razy cięższej Gabi od razu tracą nadzieję na wygraną.

  A jakby tam wpuścić 2vs1 ?

  :antonio:

 12. A jakby tam wpuścić 2vs1 ?

  :antonio:

  Zjadłaby je obie.

  Tyberiusz zjebał! Taka żona dla Pudziana przeszła mu koło nosa!

  Dobra żona do noszenia walizek :razz:udziaonicbyniedao:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.