Po kliknięciu znajdziecie w szybkim fleszu weekendowy przegląd wydarzeń z Rosji.

Polak Krzysztof Gołaszewski wystąpił podczas wczorajszej gali Octagon Fighting Sensation 11 na moskiewskich Łużnikach, nie zaliczy jednak tego wyjazdu do szczęśliwych. Gołaszewski w niespełna 40 sekund został poddany dość nietypową gilotynę – karuzelę przez mistrza Afganistanu w zapasach stylu wolnego Ajmala Atalavalę (MMA 2-0). Z resztą sami zobaczcie tę technikę:

Na tej samej gali wystąpił zwolniony niedawno z UFC Dagestańczyk Gasan Umalatov (MMA 15-5-1). Na Łużnikach popularny „Kobra” celną kombinacją prawy – lewy posłał na deski Brazylijczyka Celso Ricardo da Silvę (MMA 13-5). Wszystkie pojedynki rosyjskiego półśredniego w oktagonie UFC kończyły się decyzjami. Umalatov zanotował trzy porażki z Neilem Magny, Cathalem Pendredem i Viscardim Andrade. Wygrał zaledwie raz, ale za to z doskonale kojarzonym „pacyfikatorem faweli” Paulem Thiago. Wideo wczorajszego pojedynku poniżej:

Wczoraj również w odległym Tadżykistanie odbyła się gala Fight Nights 60, podczas której w co-main evencie wystąpił weteran brazylijskich klatek i były zawodnik UFC Fabio Maldonado (MMA 23-11). Związany z organizacją Kamila Gadzhieva, profesjonalny bokser i brązowy pas BJJ z Kraju Kawy po dwóch przegranych – kolejno z legendarnym Fedorem Emelianenko i obiecującym Mikhailem Mokhnatkinem – dopisał wreszcie do rekordu pierwsze zwycięstwo na rosyjskiej ziemi. „Caipira De Aco” w pierwszej rundzie serią bomb pod siatką zastopował miejscowego Abdul-Khamida Davlyatova (MMA 2-2). Wszystkie walki z tej gali znajdziecie na kanale YouTube organizacji Fight Nights.

7 KOMENTARZE

 1. Ale wiesz, że to nie K.Gołaszewski z Wrocławia ?

  Właśnie taki niepodobny zupełnie 🙂 Może ktoś potwierdzić, zweryfikować?

  Rosjanie anonsowali tak, jakby to był właśnie wrocławianin – rekord identyczny.

  Krzysztof Golaszewski

  Страна: Польша

  Возраст: 33 года

  Рост: 184 см

  Вес: 84 кг

  Рекорд: 4-2

 2. To na pewno nie Golaszewski z Wroclawia…   Widzialem go rok temu i po tym co widzialem to on o MMA moze zapomniec , bo ma w ogole problemy mniejsze czy wieksze z normalnym funkcjonowaniem  po tym incydencie z siekiera .

 3. ale co ten sedzia go lapal podczas tej karuzeli? co to ma byc? przedszkole jakies? 😆 skoro go lapal to walka powinna zostac, od razu przerwana

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.