Chan Sung Jung zdominował Frankiego Edgara w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 23 w Busan! „Korean Zombie” rozbił byłego mistrza wagi lekkiej ciosami w pierwszej rundzie!

Frankie Edgar w swoim stylu aktywnie pracował na nogach od pierwszych sekund starcia, natomiast Koreańczyk spokojnie próbował wyczuć dystans lewym prostym. Edgar starał się obalać, ale Zombie wybronił te próby, a następnie trafił mocnymi uderzeniami, którymi posłał byłego mistrza na deski! Edgar rozpoczął walkę o przetrwanie, sędzia ringowy był blisko, jednak Frankie dalej się bronił. Jung zaszedł na plecy, rozciągnął rywala na macie i wyprowadził kolejną serię kilkudziesięciu ciosów. Na dwie minuty przed końcem rundy Edgar uciekł do stójki, gdzie przyjął następne uderzenia na głowę, po których padł na matę ponownie i tym razem sędzia został zmuszony do przerwania pojedynku.

Jung od momentu powrotu do oktagonu UFC w 2017 roku wygrał trzy walki, przegrywając jedną. W poprzednim występie Koreańczyk zwyciężył z Renato Moicano, również poprzez nokaut w pierwszej rundzie. Frankie Edgar przegrał drugi pojedynek z rzędu, wcześniej został pokonany przez Maxa Hollowaya w starciu mistrzowskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.