Utalentowany grappler, Ryan Hall, ma problem z uzyskaniem kolejnej walki w oktagonie UFC. Amerykanin na swoim profilu na Instagramie dał znać fanom, że zawodnicy z rankingu kategorii piórkowej nie chcą z nim walczyć. Postanowił więc sam wyzwać na pojedynek legendy MMA – Jose Aldo oraz Frankiego Edgara.

Nigdy nie sądziłem, że będę musiał pójść tą ścieżką, ale nie wyobrażałem sobie również tego, że zawodnicy z rankingu będą odrzucać walkę z chudym, mrugającym oczami dzieciakiem z przedmieścia… Frankie Edgar i Jose Aldo to dwóch gości, którym nie brakuje odwagi i dlatego od samego początku biorę z nich przykład. Może jeden z nich będzie chciał walczyć ze mną i pokażą innym jak się to robi? Wybierzcie czas i miejsce chłopaki, ja się tam zjawię.

Hall (8-1 MMA) nie przegrał jeszcze walki w UFC. Jego bilans to 4-0. Amerykanin pokonywał m.in. Graya Maynarda, BJ Penna czy Darrena Elkinsa. Ryan to triumfator 22. edycji programu TUF. Znany jest ze swoich umiejętności grapplingowych, które udowadniał na wielu międzynarodowych turniejach BJJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.