Utalentowany grappler, Ryan Hall, ma problem z uzyskaniem kolejnej walki w oktagonie UFC. Amerykanin na swoim profilu na Instagramie dał znać fanom, że zawodnicy z rankingu kategorii piórkowej nie chcą z nim walczyć. Postanowił więc sam wyzwać na pojedynek legendy MMA – Jose Aldo oraz Frankiego Edgara.

Nigdy nie sądziłem, że będę musiał pójść tą ścieżką, ale nie wyobrażałem sobie również tego, że zawodnicy z rankingu będą odrzucać walkę z chudym, mrugającym oczami dzieciakiem z przedmieścia… Frankie Edgar i Jose Aldo to dwóch gości, którym nie brakuje odwagi i dlatego od samego początku biorę z nich przykład. Może jeden z nich będzie chciał walczyć ze mną i pokażą innym jak się to robi? Wybierzcie czas i miejsce chłopaki, ja się tam zjawię.

https://www.instagram.com/p/B7Bydnighou/?utm_source=ig_embed

Hall (8-1 MMA) nie przegrał jeszcze walki w UFC. Jego bilans to 4-0. Amerykanin pokonywał m.in. Graya Maynarda, BJ Penna czy Darrena Elkinsa. Ryan to triumfator 22. edycji programu TUF. Znany jest ze swoich umiejętności grapplingowych, które udowadniał na wielu międzynarodowych turniejach BJJ.

2 KOMENTARZE

  1. Jeden i drugi są teraz zawodnikami wagi koguciej, a Hall jeśli taki ambitny i chce zawodników z topu to niech wyzwie Zabita, Yaira czy Ortegę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.