Krzysztof Soszyński vs. Brian Stann na UFC 97

MMAMania informuje, że pochodzący z Polski Krzysztof Soszyński (MMA 16-8-1, UFC 1-0) powróci na kanadyjskiej UFC 97, 18 kwietnia w Montrealu. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w UFC były mistrz WEC w wadze półciężkiej Brian Stann (MMA 6-1, UFC 0-0). Krzysiek po przegranej w półfinale Ultimate Fighter 8 z Vinnym Magalhaesem udanie zadebiutował w UFC na finałowej gali ósmego TUF poddając kimurą Shane’a Primma. Stann po zlikwidowaniu kategorii półciężkiej w WEC miał debiutować w organizacji na UFC Fights For Troops w grudniu jednak wycofał się z powodu kontuzji stopy.

Luis Arthur Cane vs. Steve Cantwell na UFC 97

Na UFC 97 zapowiadane jest też inne bardzo ciekawe starcie Luis Arthur Cane (MMA 9-1, UFC 2-1, 8 w rankingu MMARocks), który oryginalnie miał się zmierzyć z Keithem Jardine’em prawdopodobnie spotka się w klatce z ostatnim mistrzem WEC w wadze półciężkiej Steve’em Cantwellem (MMA 7-1, UFC 1-0). Obaj ostatnio są na fali, Cane efektownie poradził sobie z Sokoudjou na UFC 89 w październiku, Cantwell wyrwał rękę ze stawy Razakowi Al-Hassanowi na UFC Fights For Troops w grudniu. Rozpiska UFC 97.

Sean Sherk vs. Frank Edgar na UFC 98

MMAMania zapowiada też pojedynek dwóch zapaśników na UFC 98, 23 maja w Las Vegas. Były mistrz UFC w wadze lekkiej Sean Sherk (MMA 33-3-1, UFC 7-3, 4 w rankingu MMARocks) skrzyżuje rękawice z Frankie Edgarem (MMA 9-1, UFC 4-1). Sherk po przegranej z BJ Pennem powrócił na zwycięskie tory pokonując po zaciętej walce Tysona Griffina na UFC 90 w październiku. Edgar borykał się ostatnio z kontuzjami, z tego powodu nie wystąpił na UFC Fights For Troops, wcześniej na UFC Fight Night 14 w lipcu pokonał Hermesa Francę. Rozpiska UFC 98.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.