Na zbliżającej się gali UFC on ESPN 3 dojdzie do starcia jednych z najmocniej bijących zawodników w historii MMA. Junior dos Santos, były mistrz UFC, który na swoim koncie ma nokauty takich zawodników jak Fabricio Werdum, Cain Velasquez czy Mark Hunt zmierzy się z Francisem Ngannou. Zobaczcie 5 najlepszych skończeń w wykonaniu Brazylijczyka oraz Francuza.

8 KOMENTARZE

 1. Obaj maja potezne bomby w obu rekach ale podbrodki Francisa to inny poziom jezeli chodzi o sile. Bite miejscami niedbale, czasem z krokiem wstecz, a jednak jak dochodza jest po walce. JDS pomimo tego, ze dysponuje szerszym arsenalem raczej nie pojdzie na wojne. Zakladam, ze bedzie unikal walki na ile sie da w 1-2 rundzie. Jak sie uda to zrobi sie ciekawie.

 2. JDS na Werdumie to do tej pory jeden z moich ulubionych nokautów w UFC. Ma wszystko czego potrzeba: 1)efektowność 2) unikalność- niezbyt często widzimy nokauty takimi czystymi podbródkami 3) odpowiednie wykonanie 4) odpowiednią ofiarę – Werdum potrafi być wkurwiający :boystop:

 3. Nie mogę patrzeć na te niepotrzebne dobicia rywali i uderzenia w tył głowy przez Francisa. W ogóle często zdarzają się uderzenia w tył głowy i sędziowie zdają się to bagatelizować niestety.

  JDS w prime był niesamowity, fajnie jakby jeszcze błysnął.

 4. Gdyby tak Jds był tak szybki jak z 8 lat temu, i gdyby trzymał gardę. Teraz będzie wolniejszy i ociężały.

  #itakteamjunior

 5. Kiedyś to była ciężka, kurła. Wojny JDS vs Velasquez, KO na Werdumie, Hunt vs Bigfoot… :arielcry:

  Tylko Pudziana trochę brakowało…

  :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.