Komentator UFC, Joe Rogan, ma nadzieję, że Francis Ngannou po potencjalnej wielkiej wypłacie za występ w ringu bokserskim wróci do największej organizacji MMA na świecie. Ngannou rozstał się niedawno z UFC i teraz szuka nowych okazji w swojej karierze w sportach walki.

Ngannou od długiego czasu powtarzał, że nie jest zadowolony z warunków, jakie oferuje mu UFC na kontrakcie i chce występować w ringu bokserskim, na co nie pozwalał mu Dana White i spółka. Teraz „Predator” jest bez kontraktu z UFC i będzie szukał nowych pracodawców. W swoim podcaście na temat sytuacji Ngannou wypowiedział się Joe Rogan, który chciałby, aby po występie w ringu bokserskim, ten wrócił do UFC i zmierzył się z wygranym starcia Ciryla Gane i Jona Jonesa, które odbędzie się na marcowej gali UFC 285 w Las Vegas.

W idealnym świecie, Ngannou idzie zarobić dużą kasę walcząc w kategorii ciężkiej w boksie, w tym czasie odbywa się walka Jona Jonesa z Cirylem Gane, Jon albo Ciryl wygrywa, ktokolwiek zwycięży mierzy się w powrocie z Francisem. On na pewno może tutaj wrócić. Francis, jeśli słuchasz – proszę, nie podpisuj z nikim kontraktu na wyłączność.

Nadal nie wiadomo na jaki następny ruch w swojej karierze zdecyduje się 36-letni Ngannou. „Predator” kusi fanów potencjalnymi starciami w ringu bokserskim z m.in. Anthonym Joshuą czy Tysonem Furym. Jeśli chodzi o MMA, jego usługami zainteresowane są organizacje jak PFL oraz Bellator MMA. Zawodnik 16 z 17 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem i znany jest ze swojego nokautującego ciosu. Po rozstaniu z UFC, wspominał, że nie zamyka sobie drzwi do powrotu do organizacji więc być może scenariusz Rogana spełni się w przyszłości.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of JaPA
JaPA

ONE FC
Welterweight

2,407 komentarzy 3,531 polubień

UFC sobie na to nie pozwoli, żeby Nganouu wrócił od razu po kasowej walce. Zaraz połowa zawodników nie przedłużałaby kontraktu mając świadomość, że mogą gdzieś wyskoczyć i zarobić, a później jak gdyby nic wrócić i walczyć dalej.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,332 komentarzy 124,082 polubień

To będzie na zasadzie chciałeś wydywać Freda to teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,061 komentarzy 35,333 polubień

Joe Rogan powinien odejść z UFC razem z łysą gnidą.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Draniu
Draniu

Maximum FC
Featherweight

1,479 komentarzy 1,889 polubień

Nmumbuntu nie wróci juz do UFC. Nie po to odchodził żeby wracać...

Odpowiedz polub

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,619 komentarzy 12,234 polubień

Czy to z podcastu z Felderem?
Oglądałem fragment na youtubie i dowiedziałem się, od łysego szympansa że:
1.Pereira w walce z Adesanyą miał ponad 220 funtów w klatce.
2.Adesanya wcale nie ścina xd.
3.w walce z Janem ważył tylko 194 funty.

Chuj z tym, że na ważeniu z Jankiem miał 201, co sprawdziłem i wyglądał jakby był odwodniony.
Naprawdę trzeba być totalnym każualem, który zna tylko Conora i Adesanye żeby nie ogarnąć, że chłop waży mniej więcej tyle co normalny średni tylko ścina do 183 albo 184 żeby myśleli, że jest taki zajebisty. Od razu niezorientowani fani tacy jak łysy szympans będą się tym jarac i tworzyć wymówki w razie porażki.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,173 komentarzy 34,082 polubień

W idealnym świecie nikt nie dałby Naganiaczowi kasowej walki w boksie (wiedząc, że byłaby to parodia westernu i robienie sobie jaj ze sportu), Piżamers wróciłby z podkulonym ogonem do Danki, na co Łysy odparłby, że jedyne co może dla niego zrobić, to sprawdzić rozkład lotów do Afryki.
Niestety ten świat daleki jest od ideału i pewnie czarnemu niewdzięcznikowi uda się coś (jednorazowo) wyżebrać w boksie i wyłapać wpierdol za dobrą kasę.

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

Biały szef Dana White nie chciał dać Francisowi, który jest czarny podwyżki co za rasizm :korwinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

A prawda jest taka, że osrał się Tybury - Marcin by go wymielił pod siatką w pierwszej rundzie w klinczu a jak N'gannou nie uwali w pierwszej czy na początku drugiej to już dycha łapami. W drugiej rundzie problemy Marcina ale dzieki cardio, pracy na nogach i poprawionej obronie Tybur przetrwa do trzeciej rundy. A potem aż do piątej rundy Lay and Pray i zapasy ANKOS N'gannu odklepuje atak paniki jak Darko Stosic odklepał w walce z Królem Philem.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of ketraab
ketraab

KSW
Welterweight

5,312 komentarzy 26,327 polubień

W idealnym świecie nikt nie dałby Naganiaczowi kasowej walki w boksie (wiedząc, że byłaby to parodia westernu i robienie sobie jaj ze sportu), Piżamers wróciłby z podkulonym ogonem do Danki, na co Łysy odparłby, że jedyne co może dla niego zrobić, to sprawdzić rozkład lotów do Afryki.
Niestety ten świat daleki jest od ideału i pewnie czarnemu niewdzięcznikowi uda się coś (jednorazowo) wyżebrać w boksie i wyłapać wpierdol za dobrą kasę.

Problem w tym boksie z mekambe to będzie czas. Wszyscy topowi zawodnicy mają już jakieś plany na walki. Im dłuzej Francis będzie nieaktywny tym bardziej ludzie o Nim zapomną. I teraz tak. Jak będzie chciał zawalczyć z kimś przed kasową walką to najprawdopodobniej przegra walke. Nie oszukujmy się, jedyna szansa z kimkolwiek z top 30 w ciezkiej to jest tylko to, ze to waga ciezka i jakiś cep moze wpaść. Potencjalna przegrana zamyka mu droge do kasowej walki w boksie. I koło się zamyka.
Najlepsza opcja dla nubuntu to jakiś kontrakt z organizacją MMA z okienkiem na walki w boksie. Jakieś One, Bellator, PFL l, cokolwiek żeby utrzymać medialność.

Ktoś kojarzy kim jest manager Francisa?

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of ketraab
ketraab

KSW
Welterweight

5,312 komentarzy 26,327 polubień

Problem w tym boksie z mekambe to będzie czas. Wszyscy topowi zawodnicy mają już jakieś plany na walki. Im dłuzej Francis będzie nieaktywny tym bardziej ludzie o Nim zapomną. I teraz tak. Jak będzie chciał zawalczyć z kimś przed kasową walką to najprawdopodobniej przegra walke. Nie oszukujmy się, jedyna szansa z kimkolwiek z top 30 w ciezkiej to jest tylko to, ze to waga ciezka i jakiś cep moze wpaść. Potencjalna przegrana zamyka mu droge do kasowej walki w boksie. I koło się zamyka.
Najlepsza opcja dla nubuntu to jakiś kontrakt z organizacją MMA z okienkiem na walki w boksie. Jakieś One, Bellator, PFL l, cokolwiek żeby utrzymać medialność.

Ktoś kojarzy kim jest manager Francisa?

Jego managerem jest Marquel Martin. W 2012-2016 pracował w UFC.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,061 komentarzy 35,333 polubień

Jego managerem jest Marquel Martin. W 2012-2016 pracował w UFC.

Przestań gadać sam ze sobą. Albo załóż chociaż drugie konto z przyzwoitości jak @ziomeq.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,315 komentarzy 16,827 polubień

Tia a potem każdy by fochy stroił, że chce się bić w boksie bo coś tam... Ngannou wybrał swoją drogę, może kiedyś wróci ale na pewno nie od razu po jakiejś dużej walce w boksie.

Odpowiedz polub

G
Guest

Przestań gadać sam ze sobą. Albo załóż chociaż drugie konto z przyzwoitości jak @ziomeq.

@Bolesław powiedz im że nie jesteś moim multikontem

Odpowiedz 1 Like

G
Grani

Oplot Challenge
Light Heavyweight

157 komentarzy 142 polubień

Ciekawe co z nim będzie jak przegra w boksie

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

@Bolesław powiedz im że nie jesteś moim multikontem

Nie jestem multikontem Ziomqa

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Heavyweight

3,513 komentarzy 5,171 polubień

Prawda jest taka, że Nganou przelicytował. Za taką gażę jaką mu proponowali to by kupił sobie najlepsze ubezpieczenie medyczne plus super opiekę prawną.

Ktoś mu w lewicowej Francji powiedział: "ej weź powalcz o przywileje także dla innych Franek. my tu we Francji mamy socjalizm i się super sprawdza"

No i stracił.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,219 komentarzy 56,251 polubień

Murzyna się proszą żeby nie odchodził z pracy
Pffff żenada

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,587 komentarzy 75,463 polubień

Prawda jest taka, że Nganou przelicytował. Za taką gażę jaką mu proponowali to by kupił sobie najlepsze ubezpieczenie medyczne plus super opiekę prawną.

Ktoś mu w lewicowej Francji powiedział: "ej weź powalcz o przywileje także dla innych Franek. my tu we Francji mamy socjalizm i się super sprawdza"

No i stracił.

Szkalujesz teraz trochę Francuzów.

To zwyciężyła mentalność chłopaka z afrykańskich slumsów.

Pewnie kupił już pare Bentleyów, kilkanaście rolexów, złotą piżamę i tygrysa, a teraz płacze że nie ma pieniędzy i nie stać go na płacenie podatków

:fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Open

24,813 komentarzy 80,153 polubień

Rogan się napiął,
a i tak to nic nie dało.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Rafiozo
Rafiozo

Jungle Fight
Welterweight

317 komentarzy 396 polubień

W idealnym świecie nikt nie dałby Naganiaczowi kasowej walki w boksie (wiedząc, że byłaby to parodia westernu i robienie sobie jaj ze sportu), Piżamers wróciłby z podkulonym ogonem do Danki, na co Łysy odparłby, że jedyne co może dla niego zrobić, to sprawdzić rozkład lotów do Afryki.
Niestety ten świat daleki jest od ideału i pewnie czarnemu niewdzięcznikowi uda się coś (jednorazowo) wyżebrać w boksie i wyłapać wpierdol za dobrą kasę.

Nie do końca jest wszystko takie jasne z Ngannou w boksie... wiadomo że jeżeli nie skończy przeciwnika do 4 rundy to nawet amatorscy bokserzy zalatwią go Cardin ale pamiętajmy że Ngannou bije potężnymi wiatrakami i teraz z Furrym nie ma szans Fury się porusza na nogach jak geniusz ale kto się dobrze na nogach nie porusza to niby jak ma się bronić? Za gardą? Przecież jeden sierp zerwie natychmiast garde a drugi dojdzie celu. Nikt przy tak potężnej siłę ciosu nie utrzyma gardy. Także tu nie wszystko jest takie jasne... z Furym ok ale reszta już tak pięknie na nogach nie chodzi.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Nie jestem multikontem Ziomqa

Jesteś, jesteś Byku ale przynajmniej na tym koncie próbujesz się odbudować.

Odpowiedz polub

Avatar of Jeff
Jeff

UFC
Featherweight

8,784 komentarzy 37,427 polubień

W idealnym świecie, nikt nie chce jego powrotu :kis:

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,173 komentarzy 34,082 polubień

Nie do końca jest wszystko takie jasne z Ngannou w boksie... wiadomo że jeżeli nie skończy przeciwnika do 4 rundy to nawet amatorscy bokserzy zalatwią go Cardin ale pamiętajmy że Ngannou bije potężnymi wiatrakami i teraz z Furrym nie ma szans Fury się porusza na nogach jak geniusz ale kto się dobrze na nogach nie porusza to niby jak ma się bronić? Za gardą? Przecież jeden sierp zerwie natychmiast garde a drugi dojdzie celu. Nikt przy tak potężnej siłę ciosu nie utrzyma gardy. Także tu nie wszystko jest takie jasne... z Furym ok ale reszta już tak pięknie na nogach nie chodzi.

Tak czytam o tym mega pierdolnięciu Franza i do końca mnie to nie przekonuje. Facet urywał łby, ale w małych rękawicach do MMA. Jako, że Piżamers bije mało technicznie i typowo siłowo, zastanawiam się o ile to jego "zabójcze pierdolnięcie" będzie mniej zabójcze w dużych rękawicach bokserskich? Może się wtedy okazać, że Jebnebombe wcale nie będzie już takim mordercą jakim był w MMA.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...