Prezydent organizacji Bellator MMA, Scott Coker, wypowiedział się na temat potencjalnego angażu mistrza UFC, Francisa Ngannou, który od jakiegoś czasu ma problemy z podpisaniem nowego kontraktu z obecnym pracodawcą.

Ngannou w ostatnim pojedynku pokonał Ciryla Gane na styczniowej gali UFC 270 i obronił swój pas mistrzowski królewskiej dywizji największej organizacji MMA na świecie. „Predator” od jakiegoś czasu nie ukrywa, że nie jest zadowolony z obecnego kontraktu z UFC i chciałby, aby organizacja spełniła jego oczekiwania przy okazji nowej umowy – Kameruńczyk pragnie walczyć także w ringu bokserskim oraz oczekuje większego wynagrodzenia. O potencjalny angaż Ngannou został zapytany szef innej organizacji, Bellator MMA, który tak wypowiedział się o tej sytuacji:

Nie rozmawialiśmy z nim jeszcze, bo nadal ma podpisany kontrakt z UFC, nadal ma walki mistrzowskie przed sobą, ale jeśli zostanie kiedyś wolnym agentem i czas będzie odpowiedni to myślę, że on byłby odpowiednim zawodnikiem dla nas. Wtedy zdecydujemy. Filozofia pozostaje ta sama – jeśli jesteś wolnym agentem i chcesz sprzedawać swoje produkty, swoją markę i promować swój biznes – przyjdź i pogadaj z nami, bo my chcemy zatrudniać największych i najlepszych wolnych zawodników na tej planecie.

Ngannou (17-3 MMA) wygrał z Gane przez jednogłośną decyzję sędziowską i udowodnił, że jest obecnie najlepszym zawodnikiem kategorii ciężkiej w UFC. Była to dla niego 6 wygrana z rzędu. Po walce potwierdził swoje zainteresowanie potencjalnymi startami w ringu bokserskim. 35-letni zawodnik ma na swoim koncie wygrane z m.in. Stipe Miociciem, Jairzinho Rozenstruikiem czy Cainem Velasquezem. 16 z 17 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Mariusz Max Kolonko

Brutaal
Welterweight

530 komentarzy 747 polubień

Za 10 lat to może go podpiszecie w tym gejatorze :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

jeśli jesteś wolnym agentem i chcesz sprzedawać swoje produkty, swoją markę i promować swój biznes - przyjdź i pogadaj z nami, bo my chcemy zatrudniać największych i najlepszych wolnych zawodników na tej planecie.

czyt. starych dziadów w post-prime z którymi dana nie chciał przedłużyć umowy

Odpowiedz 3 polubień

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,551 komentarzy 31,533 polubień

Chłop ma łatwą szansę wjebanie się na niezłe siano w boksie przez samą karierę w mma a ten go chce w Geriatorze :mamedwhat:

Odpowiedz 1 Like

ermine

BAMMA
Heavyweight

1,083 komentarzy 3,618 polubień

Do KSW go, płacą miliony i kawa z dolewka jest

Odpowiedz 1 Like

jd0490

UFC
Lightweight

8,914 komentarzy 18,604 polubień

Za 10 lat to może go podpiszecie w tym gejatorze :beczka:

Mówię jak jest
Mariusz Max Kolonko xd

Odpowiedz 2 polubień

A
Alkomat

Shark Fights
Light Heavyweight

1,348 komentarzy 2,990 polubień

Prędzej go ksw zatrudni żeby wziął rewanż za bombardiera na pudzianie

Odpowiedz 1 Like

Mario123

BAMMA
Welterweight

899 komentarzy 2,093 polubień

(...) przyjdź i pogadaj z nami, bo my chcemy zatrudniać największych, najlepszych i najstarszych wolnych zawodników na tej planecie. (...)

Poprawiłem.

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,700 komentarzy 18,310 polubień

Kurwa on chyba properka pił bo niezła odklejka

Odpowiedz polub

Bambo

KSW
Light Heavyweight

5,775 komentarzy 30,758 polubień

jeśli zostanie kiedyś wolnym agentem i czas będzie odpowiedni

Czyli jak Frank będzie miał 60 lat :beczka:

Odpowiedz polub

dawid91

BAMMA
Heavyweight

1,080 komentarzy 3,268 polubień

Już widzę te wyzwania dla Francisa. Najpierw Bader potem Kongo a potem Kharitonov i tytuł najlepszego ciężkiego na świecie.
Swoja droga to niesamowite ze odpady z UFC które wyleciały tak wiele lat temu, wciąż są czołowymi zawodnikami tej organizacji.

Odpowiedz polub