Scott Coker, prezydent organizacji Bellator MMA, jest zainteresowany podpisaniem kontraktu zarówno z Lukiem Rockholdem jak i Francisem Ngannou. Obaj panowie stali się niedawno wolnymi agentami po rozstaniu z UFC.

Byli mistrzowie największej organizacji MMA na świecie, Rockhold i Ngannou, odeszli z UFC nie podpisując nowych umów z organizacją prowadzoną przez Danę White’a. Teraz obaj przekonują, że chcą kontynuować karierę w sportach walki. W związku z tym zamierzają sprawdzić swoje opcje i wysłuchać ofert różnych organizacji. Scott Coker, prezydent Bellator MMA, w rozmowie z Arielem Helwanim oraz na konferencji prasowej przed galą Bellator 290wypowiedział się na temat potencjalnej współpracy z Rockholdem i Ngannou.

Rozmawialiśmy z menadżerem Rockholda, Dave’em Martinem i myślę, że on będzie na tej gali. Zapewne porozmawiamy. Nie rozmawialiśmy jeszcze na poważnie, byliśmy zajęci tą galą, ale na pewno to zrobimy i zobaczymy czy wpasujemy się w jego potrzeby.

Oczywiście jesteśmy zainteresowani popularnymi, wolnymi zawodnikami i rozmawiamy ze wszystkimi, a Francis jest na pewno kimś, kogo byśmy chcieli u siebie. Wiem, że są prowadzone rozmowy i czekam na nasze spotkanie. Francis Ngannou byłby świetnym dodatkiem do każdej organizacji i myślę, że byśmy mu pasowali, bo mamy Showtime Boxing, gdzie mógłby boksować, a MMA mógłby robić u nas.

Coker przyznał, że Ngannou również został zaproszony na galę Bellator 290, która odbędzie się w ten weekend. Walką wieczoru tego wydarzenia jest starcie mistrzowskie w kategorii ciężkiej – rewanż Ryana Badera z Fedorem Emelianenko.

Zarówno Rockhold jak i Ngannou po odejściu z UFC wyrazili zainteresowanie występami w ringu bokserskim. Były mistrz kategorii średniej wspominał o potencjalnym starciu z Jakiem Paulem, kiedy to „Predator” poluje na szansę walki z Tysonem Furym. Nie wiadomo czy dojdzie do takich zestawień, ale panowie nie wykluczają także startów w MMA. Usługami byłego mistrza kategorii ciężkiej zainteresowane są również organizacje jak PFL czy BKFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Slavic Warriot
Slavic Warriot

Maximum FC
Super Heavyweight

1,758 komentarzy 8,961 polubień

Rockhold już się łapie w wymagania geriatora ale nygaczu chyba za młody, chociaż chuj wie ile naprawdę ma lat. Z tratwy wyszedł na brzeg i dali mu wiek pewnie na oko.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Strawweight

3,063 komentarzy 9,580 polubień

Rockhold past prime to się nadaje do Geriatora
w sam raz.
Ngannou natomiast to by tych biednych Baderów i Fedorów zabił, rozwiążcie z nimi umowy jak już ich nie chcecie ale dajcie im żyć.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,191 komentarzy 75,006 polubień

Rockhold to na spokojnie jeszcze zostanie mistrzem 2 czy 3 dywizji.

Odpowiedz 2 polubień