Były zawodnik UFC, który obecnie rywalizuje w walkach na gołe pięści, Ben Rothwell, z chęcią zawalczyłby z Francisem Ngannou w klatce PFL. Weteran MMA wierzy, że byłaby to dla niego wielka walka.

Były mistrz kategorii ciężkiej UFC, Francis Ngannou, ostatnio rywalizował w boksie, ale już zapowiada swój powrót do klatki MMA. Predator związał się kontraktem z organizacją PFL, która nie ma obecnie do zaoferowania mu interesującego rywala. Swoją kandydaturę na pojedynek z Ngannou zgłosił były zawodnik UFC, Ben Rothwell, w rozmowie z MMA Junkie.

Jeśli dostałbym ofertę na walkę z Francisem Ngannou, poważnie porozmawiałbym ze wszystkimi zaangażowanymi, bo taki pojedynek dla gościa w mojej pozycji byłby oczywisty do zaakceptowania. Nie mogę mówić za niego, ale ja na 100% wziąłbym taką walkę. To jedna z tych walk, którą buduje się własną legendę.

42-letni Rothwell (39-14 MMA) po ponad 50 walkach w klatce MMA postanowił spróbować swoich sił w innej formule czyli w walkach na gołe pięści. W przeszłości zawodnik królewskiej dywizji mierzył się z m.in. Alistairem Overeemem, Joshem Barnettem, Juniorem dos Santosem, Cainem Velasquezem czy Markiem Huntem. Aż 35 z 39 zwycięstw w przeszłości zdobywał przez skończenia przed czasem. Jego obecny bilans walk dla BKFC to 2-0, a w następnym pojedynku zmierzy się w grudniu tego roku z Toddem Duffeem. Rothwell bierze oczywiście pod uwagę, że Ngannou może skupić się na teraz na karierze w boksie więc on sam zamierza kontynuować swoją karierę w BKFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,916 komentarzy 2,957 polubień

Były zawodnik UFC, który obecnie rywalizuje w walkach na gołe pięści, Ben Rothwell, z chęcią zawalczyłby z Francisem Ngannou w klatce PFL. Weteran MMA wierzy, że byłaby to dla niego wielka walka. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC, Francis Ngannou, ostatnio rywalizował w boksie, ale już zapowiada swój powrót do klatki MMA. Predator związał się kontraktem z organizacją […]

Odpowiedz polub

click to expand...