(Fot. Slugfest Management)

Powyżej zawodnik bytomskiego South Legion – Artur Kadłubek (MMA 13-9, #7 w Rankingu PL) po krwawej i ciężkiej walce z weteranem czeskiej sceny MMA Bohumilem Lungrikiem (MMA 14-14) na trzynastej gali Gladiator Championship Fighting: Pain And Glory. W październiku pierwszy pojedynek obu zawodników zakończył się zwycięstwem bytomianina po dyskwalifikacji Czecha. W niedzielę, w rewanżowej konfrontacji sędziowie słusznie punktowali dla Hajera, który potężnymi bombami i łokciami zapisywał kolejne oczka na kartach sędziowskich, dominując we wszystkich trzech rundach.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

  1. Kurna niezla rzeźnia musiala byc, jest gdzies video z walki ? . W ogole zdjecie miazdzy, jakby obrobione jakims efektem z programu czy cos, zajebiste 😀

  2. Łosz kurna, ale to Kadłubek wygląda jakby dostawał te „potężne bomby i łokcie…”

  3. Na zdjęciu dramatycznie wygląda 😉 W rzeczywistości pojedynek toczył się pod dyktando Hajera. Czystych ciosów Artur wiele nie przyjął, ale akurat jednym Czech naruszył mu nos. Poza mocno obitym biodrem (po frontkicku) – Hajer czuje się dobrze, większych urazów brak. Obaj zawodnicy dali świetną walkę!!! Właśnie pracujemy nad video, dzięki uprzejmości Chłopaków z South Legion może wkrótce się uda ogarnąć samą walkę i jakiś materiał z gali.

    Galeria z czeskiego serwisu http://www.ultimatni-zapasy.cz/video/1030-gcf-13-fotogalerie-hlavni-zapasy.html

  4. OK, to teraz pytanie kto to jest Hajer, bo nie wiem kto wygrał. Bez wyjaśnienia powyższy post ma niewielką wartość informacyjną, bo zakłada, że każdy zna pseudonimy wszystkich zawodników jacy są.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.