Zapraszamy do obejrzenia Wideo relacji z Forum MMA, które odbyło się 2 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wśród osób zaproszonych znalazła się ścisła czołówka polskich fighterów i kilku zagranicznych gości znanych z występów dla największych polskich federacji. Wieczór uświetniła gala rozdania naszych Heraklesów oraz Amatorski Puchar Polski MMA Real Pharm.

17 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem ludzi porównujących Kornika i Conora. To że chodzą w jednej wadze i kiedyś walczyli ze sobą nie znaczy że jeden naśladuje drugiego. Sposób wypowiadania sie Conora, jego charakter a cechy Artura do dwa inne światy. Kornik jest spoko typem.

 2. Prowadzący też widziałem, że walczył na Pucharze. Wiadomo jak poszło ?

  fatalnie:) T.K.O.

  Heldzik reklamujący Manto w videoblogu Pitbulla. 😆

   

  To był warunek, jaki postawił Marcin. Bardzo chciałem z nim pogadać i pokazać to w materiale, ale powiedział, że nie możemy wycinać pozdrowień dla sponsorów. Wygrał sport:)

 3. fatalnie:) T.K.O.

  To był warunek, jaki postawił Marcin. Bardzo chciałem z nim pogadać i pokazać to w materiale, ale powiedział, że nie możemy wycinać pozdrowień dla sponsorów. Wygrał sport:)

  Mody oznaczcie kolegę bo będzie jechany od oplotów.

 4. Ja wolę backstage w wykonaniu Filipa Sadowskiego. Jest bardziej z jajem a w sumie w tych materiałach to cenię sobie najbardziej. Tutaj jest bardziej jak w zwykłych wywiadach. Konkretnie i rzeczowo w temacie mma. To jest ok, ale po prostu czego innego oczekuję po pitbullowskich backstage'ach.

  Już miałem się dojebać o te owijki, myślałem, że to jakaś nowa stylówa 😀

 5. Dobry material. Prowadzacy w owijkach troche slabo.

  Widzialem juz rashguardy w klubach, teraz czas na owijki na codzien.

 6. @#TEAMFLINT dlaczego akurat MMA. Ja pamiętam jak brałeś udział w bitwach freestylowych 🙂

  taka tam kolejna zajawka, żeby nadal czuć ducha rywalizacji

  Ja wolę backstage w wykonaniu Filipa Sadowskiego. Jest bardziej z jajem a w sumie w tych materiałach to cenię sobie najbardziej. Tutaj jest bardziej jak w zwykłych wywiadach. Konkretnie i rzeczowo w temacie mma. To jest ok, ale po prostu czego innego oczekuję po pitbullowskich backstage'ach.

  Już miałem się dojebać o te owijki, myślałem, że to jakaś nowa stylówa 😀

  Do tej pory tylko raz robiłem BACKSTAGE na KSW 31 w Sopocie i też był na bekowo. Jednak jak robimy relacje z ważeń/media treningów i innych eventów, to raczej na poważnie, tym bardziej, że tutaj robiliśmy oficjalny materiał dla organizatora Forum.

 7. fatalnie:) T.K.O.

  To był warunek, jaki postawił Marcin. Bardzo chciałem z nim pogadać i pokazać to w materiale, ale powiedział, że nie możemy wycinać pozdrowień dla sponsorów. Wygrał sport🙂

  literówka: Wygrało PLMMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.