Dana White w rozmowie z Kevine Iolem z yahoo sports potwierdził trzy główne pojedynki na kończąca rok galę UFC 92, 27 grudnia w Las Vegas. Fani będą mogli zobaczyć dwie walki o pasy mistrzowskie. W wadze ciężkiej o tytuł tymczasowy powalczą trenerzy ósmej edycji TUF Antonio Minotauro Nogueira (MMA 31-4-1, UFC 2-0, 3 w rankingu MMAROCKS) i Frank Mir (MMA 11-3, UFC 9-3). W wadze półciężkiej w swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego Forrest Grffin (MMA 16-4, UFC 7-2, 1 w rankingu MMAROCKS) skrzyżuje rękawice z pogromcą Chucka Liddella Rashadem Evansem (MMA 12-0-1, UFC 7-0-1, 3 w rankingu MMAROCKS). Trzecią walką będzie niezwykle oczekiwany pojedynek pomiędzy byłym mistrzem UFC Quintonem Jacksonem (MMA 28-7, UFC 3-1, 2 w rankingu MMAROCKS) i byłym mistrzem Pride Wanderleiem Silvą (MMA 32-8-1, UFC 2-3, 6 w rankingu MMAROCKS).

Aktualną rozpiskę UFC 92 oraz wielu innych gal znajdziecie tutaj

13 KOMENTARZE

  1. WOW 😀 , to będzie niezła gala! Już się nie mogę doczekać 😉 … Stawiam na Minotauro, Griffina i … chyba jednak na Silvę, bo nie wiem w jakiej formie jest teraz Rampage. Danka zapalił… 😛

  2. Właściwie o każdej z ostatni zapowiadanych gal UFC trzeba powiedzieć „WOW, nie mogę się doczekać!”.

  3. Dwie walki o pas? A do tego Wanderlei vs Rampage, która zapowiada się nawet bardziej interesująco niż walka o pas LHW. Czego można chcieć więcej? Normalnie jak w PRIDE. Oby tylko nikt nie załapał kontuzji.

  4. Szczęka opadła na maxa !!!! Już przebieram nogami ze zniecierpliwienia hehehe

  5. Widzę, że jednak większość ten sam typ. Ja również obstawiam Mino, Forest i Wand

  6. silva vs rampage-czekac i modlic sie zeby doszło do tej walki.Wróciły wspomnienia z Pride(az sie łza w oku kreci);)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.