Kontuzja kolana skutecznie wykluczyła Forresta Griffina (MMA 19-7) z pojedynku z Philem Davisem (MMA 10-1, 1NC), który miał się odbyć na UFC 155. Były mistrz wagi półciężkiej pierwotnie miał zmierzyć się Chael Sonnenem (MMA 27–12–1), jednak ten podpisał bardziej lukratywny kontrakt na udział w TUFie 17, który w kwietniu zagwarantuje mu pojedynek z Jon Jonesem (MMA 17-1). Ostatnią walkę Forrest stoczył z Tito Ortizem (MMA 16–11–1) wysyłając weterana na zasłużoną emeryturę.

Również Phil Davis w swoim ostatnim występie zaliczył wygraną pokonując nowicjusza w UFC, Wagnera Prado (MMA 8–1, 1NC). Były mistrz NCAA na Penn State stoczył z tym zawodnikiem dwa starcia. Pierwsze jednak zostało unieważnione z powodu niefortunnie wprowadzonego palca w oko młodego Brazylijczyka. Przed tymi dwoma walkami, w styczniu Mr. Wonderful przegrał z Rashadem Evansem (MMA 17–2–1) z którym skrzyżował rękawice o miano pierwszego pretendenta do pasa. Zastępstwo za Forresta nie jest jeszcze znane.

Poprzedni artykułWeekendowy przegląd ringów/klatek
Następny artykułMistrzostwa Polski Amatorskiego MMA w Toruniu
W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.