Według BoxingScene oraz The Athletic, walka pokazowa legendarnego boksera, Floyda Mayweathera Jr. z YouTuberem, Loganem Paulem, sprzedała co najmniej 1 milion subskrypcji PPV. Według źródeł, Showtime chwali się, że przy okazji tej walki mieli największy przyrost liczby nowych subskrypcji od 2015 roku.

Ostatecznie oficjalny wynik walki pokazowej Paula z Mayweatherem Jr. to remis. Żaden z nich nie był w stanie znokautować przeciwnika. Starcie nie porwało publiczności ze względu na klincz, który miał miejsce przez większość pojedynku. Obaj próbowali jednak zaskoczyć rywala, aby wygrać przed czasem, jednak ostatecznie nie było ani nokdaunu, ani nokautu.

Podczas walki podliczone zostały oficjalne statystyki ciosów Mayweathera i Paula. Widoczna jest bardzo mała skuteczność popularnego youtubera, z którego strony zostało zadanych łącznie zaledwie 28 celnych ciosów.

Po gali Mayweather Jr. ogłosił, że skończył z poważnymi występami w ringu bokserskim i nie wróci już jako zawodowiec. Nie wykluczył on jednak kolejnych pojedynków pokazowych, lecz określił takie starcia jako „mało prawdopodobne”. Paul, który przewalczył z bokserem 8 rund jest przekonany, że będzie bił się dalej w ringu. Nie wykluczył także potencjalnych występów w MMA.

Reakcje świata MMA na walkę Logana Paula z Floydem Mayweatherem Jr.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

ONE FC </br><b> Light Heavyweight</b>

2,530 komentarzy 2,753 polubień

*wstaw bokserską promocję/organizację mma* jest w dupie :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

jihaad

UFC </br><b> Strawweight</b>

7,495 komentarzy 13,211 polubień

co najmniej 1 milion subskrypcji PPV.

Fame na razie 700 tys., ale wciąż dane spływają.

Odpowiedz 2 polubień

majkelo89

UFC </br><b> Middleweight</b>

10,090 komentarzy 26,687 polubień

Fame na razie 700 tys., ale wciąż dane spływają.

Odpowiedz 2 polubień