Floyd Mayweather Jr. znany jest ze swojego zamiłowania do hazardu. Przy okazji swojej walki z Conorem McGregorem Amerykanin ma zamiar skorzystać z okazji – zawodnik ma zamiar postawić na siebie u bukmacherów spore ilości gotówki.

Zobaczycie mój kupon, nie martwcie się. Niedługo Wam go pokażę. Nie mogę jeszcze powiedzieć ile postawiłem, ale to będzie naprawdę spora suma. Czy będzie to moja największa stawka? Prawdopodobnie tak.

Mówiłem już kilkukrotnie – ta walka nie skończy się na punkty, mogę Wam to obiecać. Wejdę tam i zrobię co potrafię najlepiej – zawalczę mądrze, będę cierpliwy i wygram. Walka w ringu to całkowicie coś innego. To będzie dla mnie łatwizna. Nie martwię się niczym. Nikt mnie nie pokona. Jestem najlepszym bokserem w historii.

Walka obu zawodników odbędzie się już w tę sobotę, 26 sierpnia, w Las Vegas.

2 KOMENTARZE

  1. Czyli będzie decyzja. Specjalnie mówi, że nie dotrwa do decyzji żeby kursy skoczyły 😀 Swoją drogą, ciekawe który bukmacherów mu wypłaci taką sumę.

  2. Czyli Floyd robi grunt pod rewanż ponieważ nigdy nie stawia na swoje walki, będzie miał wymówke że z tego powodu właśnie przegrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.