Dawg Fight from rakontur on Vimeo.

Powyżej zapowiedź nowego dokumentu twórców między innymi świetnych Cocaine Cowboys o (mam nadzieje że nielegalnych) walkach bez żadnych zasad toczonych w ogródkach. Kimbo powinien chyba objąć jakiś patronat nad tą imprezą ;/

10 KOMENTARZE

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Trailer naprawdę napędza apetyt. Oglądając to przypomniał mi się „Rize” (trochę inny tematycznie ale podobny środowiskowo)
  Co do nielegalności to widziałeś fragment o policji przyjeżdzającej zobaczyć co i jak..
  p.s. Kiedy premiera na torrencie? 😉

 2. What’s up?
  Nothing. Just sitting here.. having a bud and watching the backyard fight.

 3. Wystarczy zrobić kopie kimbo, imitacje ringu gdzie liny zastępują sznurówki albo dredy jakiegoś rastamana, koszt produkcji wyniesie jakieś 10$ które i tak przeznaczy się jaranie, wytwórnia Łajt Nigger Prodakszyn i mamy genialny film nominowany do oscara. Scorseze niech się schowa.

 4. Pewnie nie jest legalne ale policja przymyka oko. Swoja droga pamietam bojki Kimbo krecone handycamem a tu nagle wychodza z ringiem plus kamera na wysiegniku. Swiat poszedl do przodu. Ciekawe czy ogrodki Miami wydadza na swiat jeszcze jednego Jorge Masvidala.

 5. dobre;)

  ten typ przydziarany – biały w zimowej czapce wygląda znajomo, jakby jakiś zawodnik mma

 6. Dobre to jest, must have it jak wyjdzie. Mogli by zaprosić Kimbo do takiego ogródkowego turnieju albo chłopaków z Rioheroes:D

 7. Alternatywa dla osób, które chcą w inny sposób niżeli 9 mm rozwiązać swoje sprawy 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.