Krótki tour po hali treningowej jednego z najbardziej uznanych klubów MMA w USA, American Top Team, zlokalizowanego w Coconut Creek na Florydzie.

10 KOMENTARZE

 1. takie rzeczy tylko…. w USA 😉

  Nie tylko, w UK jest kilka gymow na podobnym poziomie wyposazenia. Tj. nie maja tak bogatej stajni fajterow jak ATT, ale zakladam, ze chodzilo o wyposazenie?

 2. Zelboys06,
  w UK nie ma ŻADNEGO gymu, który byłby porównywalny wyposażeniem do tych z USA. Jedyne czym tamtejsze gymy różnią się od np. polskich to posiadanie klatek.

 3. Seb, a Titan i Shootfigthers w Ladku?

  Nie zebym sie spieral, bardziej sie pytam, bo kilka gymow w US widzialem (nie taki wypas jak ATT bynajmniej, a i tak spoko), a te z Ladku to z relacji bardziej – i takie odnioslem wrazenie :>

 4. Zelboys06,
  Shootfighters wygląda dobrze jak na UK, Titan moim zdaniem ma średnie warunki, ale zarówno te wspomniane jak i podejrzewam żadne inne gymy w Europie nie mają startu do amerykańskich. ATT to jedno ale zobacz sobie w internecie jak wyglądają Tapout gym, Xtreme Couture czy nowo otwierane UFC gyms (ufcgyms.com).

 5. Seb, nie bede sie spieral. Wiem mniej wiecej jak wygladaja hamerykanskie gymy, wychodzi na to, ze nie wiem jak brytyjskie.

 6. ufcgyms? Ale Panowie o czym mowa, to jest sieć do trenowania aerobiku, nie fighterów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.