Dokładnie 285 285 widzów obejrzało film „Underdog” w weekend otwarcia (11 – 13 stycznia). Na ten moment jest to najlepszy wynik w styczniu 2019 roku w polskich kinach. Dla porównania warto dodać, że w 2018 roku lepszy wynik otwarcia miały takie produkcje, jak Zakonnica (306 880), Pitbull: Ostatni Pies (314 087), Nowe Oblicze Greya (429 570), Kobiety Mafii (628 625) oraz Kler (935 357).

Jak informuje portal SFP.org.pl, film można oglądać w 330 kinach w Polsce. Za reżyserię odpowiedzialny jest Maciej Kawulski, natomiast scenariusz napisał Mariusz Kuczewski. W rolach głównych można zobaczyć miedzy innymi Eryka Lubosa, Mameda Khalidova, Aleksandrę Popławską, Janusza Chabiora czy Emmę Giegżno.

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

Ranking najczęściej wybieranych tytułów w polskich kinach w dniach 11 – 13 stycznia 2019 roku:

 1. Underdog (285 285)
 2. Ralph Demolka w Internecie (179 044)
 3. Zabawa Zabawa (75 481)
 4. Bumblebee (46 453)
 5. Aquaman (39 036)
 6. Pech to nie grzech (28 501)

Poniżej nasz wywiad z Mamedem Khalidovem tuż po premierze filmu Underdog:

91 KOMENTARZE

 1. Niezasłużenie.

  Nieskromnie polecam swoją "recenzję", bo Mordeczki w HP mówią że fajna.

  SPOILER

  Dobra kurwa, jadę z tematem. Kilka słów po seansie filmu "Underdog". Czytajcie spokojnie, spoilerów brak. Poza drugim spoilerem :fjedzia:

  [SPOILER]Zacznę od tego, że jeśli ktoś chciałby posmakować kina w stylu Patryka Vegi, żeby śmiać się z prostackiego humoru, słuchać ponadprzeciętnej ilości bluzgów i pooglądać trochę niepotrzebnej przemocy, to w ogóle nie powinien zabierać się za ten film. Jeśli ktoś chciałby obejrzeć kawał poruszającego dramatu, w którym historia kręci się wokół sportów walki… "Underdog" również nie będzie najlepszym wyborem. Mówiąc szczerze, nie mam pojęcia kto i w jakich okolicznościach powinien oglądać ten film. Może jakiś dzieciak w wieku lat 14, wraz z kolegami z klasy, po pierwszym KRS jakie zobaczył. Może. Zaznaczam od razu, że nie chodzi mi o to, że ten film jest jakiś strasznie zły, czy żenujący. Jego problem polega głównie na tym, że jest płytki, okrojony z wątków, które mogły być naprawdę ciekawe i ogólnie zrobiony naprędce i na odpierdol. Film notorycznie ukazuje trudne, czy nawet tragiczne sytuacje, które wręcz wymuszają na widzu zadanie sobie pytania: "Jakim kurwa cudem?", by momentalnie pozostawić go bez żadnego logicznego uzasadnienia i jak najszybciej przeskoczyć dalej. Zamiast całego fabularnego tła, mamy nadmiar obrazów i dźwięków, które nie dodają filmowi żadnej wartości w zakresie opowiadanej historii, po prostu są – jako element czysto estetyczny, lub raczej estetyczno-męczący. Kawul ewidentnie ugrzązł w "epickiej" stylistyce trailerów KRS, które kręci od dobrych 10 lat. Zapomniał, że kiedy w trwającym kilka minut klipie promującym walkę, przez połowę czasu ktoś lutuje młotem w oponę albo w zwolnionym tempie biegnie przez las w deszczu, to jest to ok, ale kiedy mamy takie sceny przez połowę filmu, to naprawdę można się strasznie wynudzić. Dodatkowo, mam wrażenie, że podczas gdy trailery zwykle są na granicy patosu, w filmie ta granica została przekroczona, na przykład kiedy pojawiają się kolejne "głębokie przemyślenia" bohaterów na temat walki i towarzyszących jej wewnętrznych doznań. Niestety wszystkie brzmią jak "typowy Kawul", a nie jak słowa pełnokrwistych postaci, które całe swoje życie poświęciły dla tego sportu. Być może istnieje jakaś grupa odbiorców, do których to wszystko będzie przemawiać, ale jestem głęboko przekonany, że akurat my do nich nie należymy. A teraz podsumowanie w podpunktach, tak jak lubię najbardziej!

  Plusy:

  – "córka" Popławskiej (zawsze chciałem wyrwać duperkę w tym stylu, ale nie było mi dane spotkać. Bo gdybym spotkał to bym wyrwał, proste.) i mistrzowska (!) postać "brata" Lubosa.

  – bokserski skill Lubosa, widać że facet dobrze wie o co w tym wszystkim chodzi, wypada bardzo wiarygodnie

  – ciekawa, dobrze przedstawiona i zagrana relacja Lubosa i Popławskiej

  – pies, jak ktoś lubi psy

  – rekordowo gruby Kamil Waluś

  – wóda Kavulson

  – dialog między Lubosem, a Chabiorem, zdecydowanie najlepsza scena z całego filmu, prezent od Kawula specjalnie dla Cohones:

  L: Gdzie?

  Ch: W piździe kurwa!

  Minusy:

  – biedny i naiwny scenariusz, niewytłumaczalne postawy i motywacje bohaterów

  – rekordowo rozczarowująca scena walki. Nie chcę najeżdżać na konsultana DDReportera, ale kurwa mać, kiedy masz takiego kreatywnego zawodnika jak Mamed i tak ogarniętego ruchowo aktora jak Lubos, to ta scena walki powinna być po prostu miód malina, taką perełką powinna być i tą właśnie sceną "Underdog" powinien wygrywać ze wszystkimi innymi filmami o tematyce sportów walki. Ale nie wygrywa.

  – rekordowe stężenie dramatu w dramacie. Lubosowi momentami brakowało już tylko korony cierniowej

  – zdecydowanie za dużo muzyki, w tym przechlanego do granic bólu, głosu Marka Dyjaka

  – aktorstwo Mameda Chalidowa, który de facto wciąż był Mamedem Chalidowem, tylko takim jakby… z kijem w dupie i trochę po narkotykach

  – 3 sekundy piosenki i 3 sekundy wypowiedzi p#pk@

  – ciągnące się w nieskończoność sceny przygotowania do walki jak np. Lubos napierdalający w worek bokserski powieszony na drzewie, w strugach deszczu, w zwolnionym tempie, przy "okołogregoriańskiej" muzyce (serio)

  – absurdalny początek

  – absurdalne zakończenie

  – brak Karola Bedorfa

  – (specjalny minus imienia Halibuta) bardzo mało nagości Popławskiej. Nie rozumiem jak robiąc film i planując pokazać goły tyłek, można zdecydować się na tyłek Lubosa. Nie wiem czyja to była decyzja… choć się domyślam.

  Ogólnie daję ocenę 5/10, przy czym jeden punkt jest w całości zasługą kreacji Tomasza Włosoka – "brata" Lubosa.

  Na sam koniec wrzucam w kolejny spoiler taki prawdziwy spoiler, ale zaznaczam, że dotyczy pierwszych pięciu minut filmu, więc myślę, że nawet jeśli ktoś będzie chciał się wybrać, to i tak mu to nie zrujnuje seansuSPOILER
  Ogarnijcie kurwa to, że po walce na KRS typ wpada na kontroli antydopingowej przeprowadzonej po walce i już na konferencji prasowej ogłaszają wynik tej kontroli, po czym "jednogłośną decyzją sędziów" ogłaszają, że ten który przegrał to jednak wygrał. Kontrola antydopingowa na KRS :DC: Wyniki kontroli na konferencji po walce :DC: Decyzja sędziów o przyznaniu zwycięstwa przegranemu, jebać No Contest :DC: A do tego wszystkiego, zakończenie jest nie mniej pojebane :DC:

 2. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

  :waldeklaugh:

 3. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

  :waldeklaugh:

  No co? Od 2004 roku pewnie się tylu pojawiło w krs1…

  …licząc tych przyjeżdżających jako narożnik…[SPOILER]… i tych jako goście na gali….[SPOILER]…i tych wymienianych w twittach kawula i lewego…

 4. Za każdym razem jak widzę trailer Underdoga i Mamed mówi, że chce "Kosę" to się zastanawiam czy Michał też chciał kosę.:roberteyeblinking:

 5. Chyba sam Kawul wykupił te bilety, bo byłem w poniedziałek i na sali było 10 osób wliczając mnie, więc wątpię aby tak w sekundę frekwencja spadła.

 6. Rozjebali 🙂 Gdzie są teraz hejterzy ?

  w kinach kurwa 😆

  Będzie 2 część w takim razie 🙂

  Machina promocyjna zrobiła swoje, spierdolenie społeczeństwa też.

  Jeśli sukces odnoszą filmy Vegi, to nie ma się co dziwić.

  Ja tam sam chętnie zobaczę prosty film, który mnie ubawi do łez typu Poranek Kojota, Chłopaki Nie Płaczą itd. i nie oczekuję tam nic poza dobrą rozrywką. Natomiast nie może być tak, że człowiek czuje zażenowanie, czy śmieje się z reżysera i scenarzysty. Wiem, że dużo hejterów poszło na to, żeby się zwyczajnie ponapierdalać z nich, ale ja tego nie rozumię. Przecież mają już KSW od tego.

 7. Machina promocyjna zrobiła swoje, spierdolenie społeczeństwa też.

  Jeśli sukces odnoszą filmy Vegi, to nie ma się co dziwić.

  Ja tam sam chętnie zobaczę prosty film, który mnie ubawi do łez typu Poranek Kojota, Chłopaki Nie Płaczą itd. i nie oczekuję tam nic poza dobrą rozrywką. Natomiast nie może być tak, że człowiek czuje zażenowanie, czy śmieje się z reżysera i scenarzysty. Wiem, że dużo hejterów poszło na to, żeby się zwyczajnie ponapierdalać z nich, ale ja tego nie rozumię. Przecież mają już KSW od tego.

  300 000 ludzi to nie jest jakiś ogrom, a przecież o  dobre polskie filmy ciężko

  bilety tanie, coś trzeba robić w wolnym czasie

 8. Co robi machina promocyjna Polsatu

  Celnie. Teoretycznie, z odpowiednim wsparciem każdy może być Midasem i wszystko zmieniać w złoto.

  Ale Kawulskiego i tak podziwiam (bez ironii), to niesamowity gość, jakie trzeba mieć ego, ile arogancji, żeby porwać się na reżyserię filmu? Nawet jeśli artystycznie to 5/10… , 300 tyś. widzów w pierwszy weekend, dla debiutanta i amatora to ogromny sukces. Wykształceni reżyserzy kręcą gorsze gnioty, których nikt nie chce oglądać.

 9. DDReporter :duckfap:

  DDKonsultant

  :beczka:

  Tylko, że do filmu na konsultacje biorą ekspertów w danej dziedzinie. W czym borowik niby jest wybitnym ekspertem?

 10. DDKonsultant

  :beczka:

  Tylko, że do filmu na konsultacje biorą ekspertów w danej dziedzinie. W czym borowik niby jest wybitnym ekspertem?

  Wystarczy obejrzeć jakikolwiek odcinek "MMA Miszcz" i odpowiedź staje się jasna.

  W byciu underdogiem :fjedzia:

 11. Wystarczy obejrzeć jakikolwiek odcinek "MMAMiszcz" i odpowiedź staje się jasna.

  W byciu underdogiem :fjedzia:

  Ogórem – tłum. PL

 12. 300 000 ludzi to nie jest jakiś ogrom, a przecież o  dobre polskie filmy ciężko

  bilety tanie, coś trzeba robić w wolnym czasie

  Wiadomo, co kto lubi.

  Odnosiłem się jedynie do tej grupy co bluzga, ale na film i tak poleciała.

  Mi koleżanka ostatnio zaproponowała żeby pójść na ten film (a nie jest fanką KSW). Byłem w szoku co Jej odjebało, że akurat na ten film. Po prostu jak coś leci w tv kilkadziesiąt razy dziennie, to ryje na tyle mózg, że tak to działa.

  Potęga reklamy.

 13. No co? Od 2004 roku pewnie się tylu pojawiło w krs1…

  …licząc tych przyjeżdżających jako narożnik…[SPOILER]… i tych jako goście na gali….[SPOILER]…i tych wymienianych w twittach kawula i lewego…

  :wow:A jeszcze niedawno było 150 :benny:

  Nie rozumiem o co Wam chodzi?

  W KSW wystąpiło ponad 300 zawodników i prawdopodobnie mają podpisanych ponad 150 kontraktów, bo pierwsze gale w Mariocie były raczej półamatorskie i pewnie kontraktów nie podpisywali. Tutaj macie kompletną listę wszystkich zawodników KSW, wystarczy policzyć:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_gal_Konfrontacji_Sztuk_Walki

   :mjsmile:

 14. Wiadomo, co kto lubi.

  Odnosiłem się jedynie do tej grupy co bluzga, ale na film i tak poleciała.

  Mi koleżanka ostatnio zaproponowała żeby pójść na ten film (a nie jest fanką KSW). Byłem w szoku co Jej odjebało, że akurat na ten film. Po prostu jak coś leci w tv kilkadziesiąt razy dziennie, to ryje na tyle mózg, że tak to działa.

  Potęga reklamy.

  a co innego dobrego leci?

 15. Mogę pomóc przy produkcji sequelu. Otóż, podaje tytuł: "Faworyt".

  Nie ma za co, komu podać numer konta ?

  Underdog 2: Favorite (po hamerykańsku)

 16. a co innego dobrego leci?

  Dobrego nic na ten czas (nie wiem jak Aquaman).

  Chodzi o to, że idę do kina żeby zobaczyć fajny film który mnie może zainteresować, a nie żeby pójść do kina na film z którego się nabijam.

 17. Co mojej kasy i chwały Ci się zachciało ?? :conorwalk:

  To 50-50, ty za pomysł ja za tłumaczenie. 🙂

 18. To 50-50, ty za pomysł ja za tłumaczenie. 🙂

  Jak za tłumaczenie jak eś błąd popełnił, jeśli już to Favourite 😉

  nie będzie bonusu

 19. Jak za tłumaczenie jak eś błąd popełnił, jeśli już to Favourite 😉

  nie będzie bonusu

  Nic z tego, Favorite po Amerykańsku jest. Sprawdź se, a taki tytuł ma pokazać, że UFC jest głęboko w dupie. ;P

 20. Oglądają ludzie te filmy o przemocy, o kosach a później się dzieją takie sytuacje jak ta w Gdańsku.

  STOP MOWIE NIENAWIŚCI PANIE KAWULSKI!

 21. Nic z tego, Favorite po Amerykańsku jest. Sprawdź se, a taki tytuł ma pokazać, że UFC jest głęboko w dupie. ;P

  Niech Ci będzie, podaj numer konta i pin to Ci prześlę wypłatę. . .

 22. Wczoraj byłem w kinie na tym filmie. Ogólnie po zwiastunie i recenzjach w necie nie byłem jakimś optymistą. Na sali było jakieś 70-80% zajętych miejsc. Większość ludzi w wieku 16-22 lata. Underdog bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, fajnie się to oglądało. Słuchając wywiadów Kawula spodziewałem się jakichś zawiłych filozoficznych dialogów z których chuja można zrozumieć, a tu wyszedł normalny gość który potrafi także zrobić coś prostego dla ludzi, ale nie prostackiego. Dialogi jak na polski film zajebiste, wszystko wyraźnie słychać. Na Klerze np. dźwięk był chujowszy. Poczucie humoru na bardzo dobrym poziomie. Bluzgi i erotyka są, ale z umiarkowaniem w sam raz. Moim zdaniem fajnie złożona historia mając na względzie fakt, że film był robiony na szybkiego. Z rozmów zasłyszanych po seansie można wywnioskować, że kobietom bardzo się podobał, faceci trochę marudzili.  Jak ktoś mówi, że sceny walki mało realne to niech obejrzy sobie Rockego, gdzie Stalone przyjmuje 100 ciosów na szczękę bez gardy i bez żadnego grymasu bólu rusza na rywala jak jakiś transformers. Z minusów to trochę brak logiki w niektórych zachowaniach bohaterów. Np. Gdyby ten Kosa trochę pomyślał, to dupa nie kazała by mu wypierdalać z domu. No i dziwięk w niektórych momentach trochę meczący. No i finał walki też bym jakoś inaczej ułożył, bo taki z dupy jakoś. Tej mafii to do tej pory nie wiem o chuj chodziło, raz tak raz srak, zero logiki. Finał filmu to scena zerżnięta z zagranicznego klasyka, trochę taka na siłę.

  Kolejne części są naturalną koleją rzeczy. Taki sukces komercyjny nie może zostać zmarnowany. Na pewno pojawi się jeszcze więcej sponsorów (kasy), a scenarzyści będą mieli więcej czasu na napisanie dobrego scenariusza. Zapewne już prowadzone są jakieś wstępne rozmowy co do drugiej części. Kawul zawsze mówił, że jego pasją jest reżyserka, więc wcale nie zdziwię się jak Wojek i Martin przejmą część jego obowiązków na okres dni zdjęciowych.

 23. Wczoraj byłem w kinie na tym filmie. Ogólnie po zwiastunie i recenzjach w necie nie byłem jakimś optymistą. Na sali było jakieś 70-80% zajętych miejsc. Większość ludzi w wieku 16-22 lata. Underdog bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, fajnie się to oglądało. Słuchając wywiadów Kawula spodziewałem się jakichś zawiłych filozoficznych dialogów z których chuja można zrozumieć, a tu wyszedł normalny gość który potrafi także zrobić coś prostego dla ludzi, ale nie prostackiego. Dialogi jak na polski film zajebiste, wszystko wyraźnie słychać. Na Klerze np. dźwięk był chujowszy. Poczucie humoru na bardzo dobrym poziomie. Bluzgi i erotyka są, ale z umiarkowaniem w sam raz. Moim zdaniem fajnie złożona historia mając na względzie fakt, że film był robiony na szybkiego. Z rozmów zasłyszanych po seansie można wywnioskować, że kobietom bardzo się podobał, faceci trochę marudzili.  Jak ktoś mówi, że sceny walki mało realne to niech obejrzy sobie Rockego, gdzie Stalone przyjmuje 100 ciosów na szczękę bez gardy i bez żadnego grymasu bólu rusza na rywala jak jakiś transformers. Z minusów to trochę brak logiki w niektórych zachowaniach bohaterów. Np. Gdyby ten Kosa trochę pomyślał, to dupa nie kazała by mu wypierdalać z domu. No i dziwięk w niektórych momentach trochę meczący. No i finał walki też bym jakoś inaczej ułożył, bo taki z dupy jakoś. Tej mafii to do tej pory nie wiem o chuj chodziło, raz tak raz srak, zero logiki. Finał filmu to scena zerżnięta z zagranicznego klasyka, trochę taka na siłę.

  Kolejne części są naturalną koleją rzeczy. Taki sukces komercyjny nie może zostać zmarnowany. Na pewno pojawi się jeszcze więcej sponsorów (kasy), a scenarzyści będą mieli więcej czasu na napisanie dobrego scenariusza. Zapewne już prowadzone są jakieś wstępne rozmowy co do drugiej części. Kawul zawsze mówił, że jego pasją jest reżyserka, więc wcale nie zdziwię się jak Wojek i Martin przejmą część jego obowiązków na okres dni zdjęciowych.

  KML to Kawulski Maciej Legenda?

 24. Dobrego nic na ten czas (nie wiem jak Aquaman).

  Chodzi o to, że idę do kina żeby zobaczyć fajny film który mnie może zainteresować, a nie żeby pójść do kina na film z którego się nabijam.

  na filmweb ocena dosc dobra, wiec moze nie jest az tak tragiczny xd

 25. KML to Kawulski Maciej Legenda?

  Jak na to spojrzeć logicznie to tak. Co by nie mówić, ale Kawul jest pierwszym który nakręcił polski film o MMA na duże ekrany i dla kolejnych pokoleń będzie swego rodzaju ,,legendą".

 26. Jak na to spojrzeć logicznie to tak. Co by nie mówić, ale Kawul jest pierwszym który nakręcił polski film o MMA na duże ekrany i dla kolejnych pokoleń będzie swego rodzaju ,,legendą".

  Za każdym razem jak widzę trailer Underdoga i Mamed mówi, że chce "Kosę" to się zastanawiam czy Michał też chciał kosę.:roberteyeblinking:

  Wybrałem dwa najlepsze komentarze w temacie.

  Pozdrawiam 🙂

 27. Poczekajmy jeszcze tydzień z tym odtrąbieniem zwycięstwa:lol: Do kin wchodzi "Diablo. Wyścig o wszystko"  :beczka:

  To będzie można porównać czy Polsat lepiej wypromował film.

  Ja i tak się zastanawiam kiedy Underdoga będą dodawać gratis do Pani domu

 28. Niezasłużenie.

  Nieskromnie polecam swoją "recenzję", bo Mordeczki w HP mówią że fajna.

  bardzo ładna recenzja, dziekuje za powtrzymanie mnie przed wydaniem 29 zł na bilet. Poczekam, aż będzie na zalukaj.

 29. Też obejrzałem wczoraj.

  Produkcja KSW – rozrywka. Sceny walki słabe, przedłużone sceny treningów, średnie zakończenie, ale ogólnie przyjemnie. Mi na przykład muzyka się podobała 😉

  Polecam przejść się i wyrobić swoje zdanie.

 30. bardzo ładna recenzja, dziekuje za powtrzymanie mnie przed wydaniem 29 zł na bilet. Poczekam, aż będzie na zalukaj.

  Gdzie ty bilety kupujesz…:o o:

 31. Gdzie ty bilety kupujesz…:o o:

  multikino, niestety w moim miescie nie ma konkurencji więc dyktuje ceny. Na filmy 3D trzeba wyłożyc ponad 30zl od łebka.

 32. To ja może nie będę mówił ile zapłaciłem wczoraj w Sopocie za bilety, bo mnie jeszcze w kaftan wsadzą i zabiorą prawa wyborcze…

 33. na filmweb ocena dosc dobra, wiec moze nie jest az tak tragiczny xd

  Dobre komentarze pisane przez użytkowników zarejestrowanych na filmwebie pod koniec 2018 roku. Już starzy wyjadacze filmweba hejtują, że Kawul najął klakierów 🙂

 34. A mi się podobało. Jak na polski film to serio warto obejrzeć. 🙂 Nie miałem zbyt wielkich oczekiwań, może to dlatego.

 35. To ja może nie będę mówił ile zapłaciłem wczoraj w Sopocie za bilety, bo mnie jeszcze w kaftan wsadzą i zabiorą prawa wyborcze…

  My zawsze miejsca VIP bierzemy za dodatkowe 8zł. Ale wtedy czuję się jak Tytus :razz:enn:

 36. multikino, niestety w moim miescie nie ma konkurencji więc dyktuje ceny. Na filmy 3D trzeba wyłożyc ponad 30zl od łebka.

  Sprawdź Groupon? 😉

 37. To ja może nie będę mówił ile zapłaciłem wczoraj w Sopocie za bilety, bo mnie jeszcze w kaftan wsadzą i zabiorą prawa wyborcze…

  Tani wtorek? :rutekajak:

 38. multikino, niestety w moim miescie nie ma konkurencji więc dyktuje ceny. Na filmy 3D trzeba wyłożyc ponad 30zl od łebka.

  To bardziej od lokalizacji zależy, w Wawie  zwykły film w multipleksie w weekend 36-39pln, 3D koło 40, a 4DX ponad 50 pln.

 39. Jak na to spojrzeć logicznie to tak. Co by nie mówić, ale Kawul jest pierwszym który nakręcił polski film o MMA na duże ekrany i dla kolejnych pokoleń będzie swego rodzaju ,,legendą".

  Chyba narcystycznym dziadem

 40. U mnie w kinie studyjnym seanse w poniedziałek kosztują 11 złotych. Biję się z myślami czy iść, bo wtedy aktywuję borowikową kartę pułapkę "haha hejterzy po kryjomu oglądają underdoga".

 41. U mnie w kinie studyjnym seanse w poniedziałek kosztują 11 złotych. Biję się z myślami czy iść, bo wtedy aktywuję borowikową kartę pułapkę "haha hejterzy po kryjomu oglądają underdoga".

  Stay strong, nie idz.

  Obejrzysz dopiero jak piraty się pojawią :roberteyeblinking:

 42. Dobrego nic na ten czas (nie wiem jak Aquaman).

  Chodzi o to, że idę do kina żeby zobaczyć fajny film który mnie może zainteresować, a nie żeby pójść do kina na film z którego się nabijam.

  Wtf a vice?

 43. Jan 16, 2019:

  Mogę pomóc przy produkcji sequelu. Otóż, podaje tytuł: "Faworyt".

  Nie ma za co, komu podać numer konta ?

  Nov 7, 2018:

  Cześć druga "Faworyt". W roli głównej Songokamil 😆

  :nono: Plagiat :razz:łacz:

  I wez tu komuś zaufaj :jjsmile:

 44. W szczecińskich kinach w chuj seansów underdoga a Vice nie puszczają kurwie.

  W Szczecinie nie puszczają a w Świnoujściu odrazu w dzień premiery zaczęli puszczać..

 45. mje to by było trzeba tyle zapłacić ile ten film przyniesie żebym to gówno obejrzał, a i tak miał bym zatyczki w uszach i  mrużył oczy

 46. mje to by było trzeba tyle zapłacić ile ten film przyniesie żebym to gówno obejrzał, a i tak miał bym zatyczki w uszach i  mrużył oczy

  Łooo musisz mieć zajebiscie silna psychikę

 47. Punktujemy Underdoga:

  Wczoraj gadałem z ziomkem, który był na Underdogu i podał dwie bezczelne podpierdolki z Rockyego i Kickboxera.

  Rocky – sceny treningów, Mamed w wypasionym gymie, Lubos na totalnym zadupiu w dziczy.

  Kickboxer – brat na wózku i porwanie.

  Scenariusz też pisał Kawul czy jakiś inny typ?

 48. Punktujemy Underdoga:

  Wczoraj gadałem z ziomkem, który był na Underdogu i podał dwie bezczelne podpierdolki z Rockyego i Kickboxera.

  Rocky – sceny treningów, Mamed w wypasionym gymie, Lubos na totalnym zadupiu w dziczy.

  Kickboxer – brat na wózku i porwanie.

  Scenariusz też pisał Kawul czy jakiś inny typ?

  A może to o to chodzi z tym "inspirowany prawdziwymi zdarzeniami" ? Te zdarzenia naprawdę miały miejsce. . . w innych filmach :awesome:

 49. A może to o to chodzi z tym "inspirowany prawdziwymi zdarzeniami" ? Te zdarzenia naprawdę miały miejsce. . . w innych filmach :awesome:

  :korwinlaugh:

  Inspirowany prawdziwymi zdarzeniami z naszego podwórka by mogli spokojnie zrobić niejeden film i nie było by to gówno pokroju underdoga, tylko konkretny (i prawdziwy) film kryminalny, z domieszką walk MMA.

 50. :korwinlaugh:

  Inspirowany prawdziwymi zdarzeniami z naszego podwórka by mogli spokojnie zrobić niejeden film i nie było by to gówno pokroju underdoga, tylko konkretny (i prawdziwy) film kryminalny, z domieszką walk MMA.

  I taki film powinien nakręcić Vega 🙂 ze swoimi tępymi tekstami , przerysowanymi ale podobnymi postaciami z poczuciem humoru ala "kurwa , chuj , zajebię cię " . Całe środowisko w pigułce + branżowi dziennikarze , oczywiście mocno podobni. Wyszło by mega sztosowe gówno i temat na 200 stron  :antonio:

 51. I taki film powinien nakręcić Vega 🙂 ze swoimi tępymi tekstami , przerysowanymi ale podobnymi postaciami z poczuciem humoru ala "kurwa , chuj , zajebię cię " . Całe środowisko w pigułce + branżowi dziennikarze , oczywiście mocno podobni. Wyszło by mega sztosowe gówno i temat na 200 stron  :antonio:

  I taki film bym obejrzał ! 😆

 52. :korwinlaugh:

  Inspirowany prawdziwymi zdarzeniami z naszego podwórka by mogli spokojnie zrobić niejeden film i nie było by to gówno pokroju underdoga, tylko konkretny (i prawdziwy) film kryminalny, z domieszką walk MMA.

  Ciekawe, kogo grałby Michał Materla?

 53. Punktujemy Underdoga:

  Wczoraj gadałem z ziomkem, który był na Underdogu i podał dwie bezczelne podpierdolki z Rockyego i Kickboxera.

  Rocky – sceny treningów, Mamed w wypasionym gymie, Lubos na totalnym zadupiu w dziczy.

  Kickboxer – brat na wózku i porwanie.

  Scenariusz też pisał Kawul czy jakiś inny typ?

  Niestety nie, scenariusz napisał Mariusz Kuczewski SPOILER
  http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=11125862

  Ps. Zamiast "gadać z ziomkiem", trzeba było nagrać na komórkę. Sami byśmy ocenili:goldi:

 54. Recenzja na kanale sfilmowani:

  3.5 i 3 /6

  Ale z handicapem dla Underdoga bo w tym samym czasie obejrzeli jeszcze Diablo z Rzurzalem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.