Podczas gali OKTAGON 22, która odbędzie się 27 marca w Czechach, kibice zobaczą w klatce kolejny pojedynek Filipa Tomczaka (MMA 7-2-1). Walkę stoczy również Dawid Kareta (MMA 2-1-0).

W jednej z głównych walk tej gali do klatki wejdzie również Marta Waliczek (MMA 4-3-0). Więcej o jej występie przeczytacie klikają TUTAJ.

Tomczak powróci do klatki po ubiegłorocznym remisie w starciu z Pavlem Salcakiem. Wcześniej 29-latek przegrał przez techniczny nokaut z Pawłem Pawlakiem. W swojej karierze Filip Tomczak pokonywał między innymi Jozefa Wittnera, Jacka Bednorza czy Marka Woroncowa.

Rywalem zawodnika kategorii średniej będzie Zdenek Polivka (MMA 4-3-0). 22-latek od trzech starć jest niepokonany – zwyciężał kolejno z Jirim Kopecnym, Michalem Petrisem i Branislavem Zuzakiem. Ostatnią przegraną poniósł w starciu z In Soo Hwangiem na gali Road FC 43.

Do klatki powróci również Dawid Kareta, który ostatnią walkę stoczył w grudniu 2019 roku, przegrywając wtedy z Robertem Ruchałą jednogłośną decyzją sędziów. W dwóch pierwszych starciach w zawodowym MMA, które miały miejsce w 2017 roku, Polak poddał Mariusza Joniaka i Andreya Zelinskiyego.

Dla Tadeasa Ruzicki (MMA 0-0-0) będzie to debiut w zawodowym MMA. Zawodnik z Czech w 2020 roku wystąpił podczas serii gal Oktagon Underground, gdzie odniósł cztery zwycięstwa przez nokauty. Oprócz tego w swojej karierze toczył walki na zasadach muay thai oraz boksu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.