Fighters Arena 7 Sieradz-th

Ales Jezisek doznał kontuzji mięśni brzucha i nie będzie mógł się zmierzyć z Łukaszem Chlewickim (MMA 9-2-1, 5 w Rankingu PL) w walce wieczoru Fighters Areny 7, 20 kwietnia w Sieradzu. Nowym rywalem zawodnika Grapplingu Kraków będzie kolega treningowy Jeziska z Jayman MMA Systems Michal Kozmer (MMA 8-3).

17-letni Czech walczył już w tym roku pięciokrotnie, w tym dwa razy z Polakami. Jego pojedynki z Mariuszem Radziszewskim i Arturem Sowińskim kończyły się szybkimi porażkami przed czasem, natomiast starcia z anonimowymi rodakami na własnym podwórku dały mu trzy zwycięstwa w zawodowym rekordzie.

Rozpiska Fighters Areny 7.

12 KOMENTARZE

  1. Przecież Chlewicki go zabije, tak samo jakby to zrobił z niedoszłym rywalem. Czesi chyba nie będą dobrze wspominać Polskich aren.

  2. Zastępstwo chyba dobre, biorąc pod uwagę poprzedniego oponenta… 😀

  3. @BoykaMMA, rozumiem, że Twoim zdaniem Jezisek był groźniejszym rywalem i miał duże szanse, by pokonać Saszę ?

  4. Słabe zastępstwo. Kozmer przegra z kretesem, zwłaszcza że zwykł walczyć w wadze lekkiej.

  5. mówiąc, szczerze, po walce z Norbregą, spodziewałem ise ,że Chlewicki dostanie lepszego rywala, a Kozmer to cienizna nawet jak na zastępstwo. Wystarczy spojrzeć na jego walkę z Kornikiem jak nawet jednego ciosu celnego nie wyprowadził

  6. Aż szkoda Kozmera w tym wieku powinien walczyć amatorsko a nie brać walki na takim poziomie.

  7. Dla mnie to jest matchmaking w stylu Amasinger – Anzor. Niedorzeczne wydaje się być zestawianie doświadczonego, mocnego z zawodnika z młodzieńcem, którego największym osiągnięciem jest wytrzymanie 4 minut z Kornikiem… Ale skoro wszystkie strony się na to godzą to nic mi do tego 🙂

  8. Nie ma wątpliwości, że Chlewicki to wygra. Tym bardziej, że przeciwnicy Kozmera to nie są jacyś wirtuozi MMA(ci z którymi wygrał) i walczył w kategorii 70.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.