Informacja prasowa organizatora:

W jakiej formie obecnie jesteś?. Pozostało kilka dni do walki. Jak wyglądały Twoje przygotowania?

Jeśli chodzi o moją formę sportową to właśnie zakończyłem etap przygotowań ( BPS-u) i trudno mi powiedzieć w jakiej jestem formie, aczkolwiek robiłem wszystko podczas przygotowań do walki aby forma przyszła w dzień startu, a czy tak będzie okaże się już niebawem 24 listopada na Fighters Arena 4 „ATAK” we Włocławku. Przygotowania do tej konfrontacji z Vitorem Nobregą przebiegały jak zwykle pod kątem przekrojowym walki. Trenowałem w naszym klubie Grappling Kraków, jak również odwiedziłem kolegów w klubie Gameness Team w Poznaniu i skorzystałem z ich pomocy w przygotowaniach do tej walki.

Jak oceniasz swojego przeciwnika, byłego mistrza KSW Vitora Nobrege?

Vitor Nobrega to solidny zawodnik, co pokazały jego starty dla organizacji KSW gdzie zdobył mistrzowski pas. Jest to doświadczony fighter doskonale wykorzystujący swój bazowy styl walki jakim jest Ju – jitsu.

Nobrega będzie walczył w niższej kategorii wagowej niż dotychczas. Będzie to miało wpływ na walkę?

Tak naprawdę nikt z nas nie wie jak będzie się prezentował w kategorii 77 kg., trzeba być gotowym na wszystko.

Damian Maija gwiazda UFC z którym walczyłeś, czy Vitor Nobrega…Kto według Ciebie jest bardziej wymagającym rywalem?

Nie chciałbym tu porównywać tych dwóch fighterów, są to specjaliści i profesjonaliści w tym co robią i każdy z nich to bardzo wymagający przeciwnik.

Jesteś w gazie. Kroczysz od zwycięstwa do zwycięstwa. Wspinasz się na szczyt… Jaki szczyt jest w twoich marzeniach i co chcesz osiągnać?

Co chcę osiągnąć pytasz…? Chcę robić dobre walki, małymi kroczkami i do przodu. I tylko tyle chcę albo aż tyle…

Będzie to dla Ciebie druga walka w federacji Fighters Arena. Jak wygląda współpraca? Jak ja oceniasz tą organizacje?.

Jeśli chodzi o współpracę z organizacją Fighters Arena i jej włodarzem – Marcinem Jesiotrem wszystko jest ok, dlatego też po pierwszej walce dla FA nasza współpraca trwa dalej, i jestem zadowolony, że mogę walczyć w tej organizacji.

Będzie to kolejne spotkanie z Twoja publicznością. Czujesz pomoc Wloclawka podczas swoich walk?

Muszę powiedzieć, że fajnie jest walczyć przed własną publicznością, bo jak wspomniałeś miałem już okazję pokazać się w swoim rodzinnym mieście – Włocławku, stoczyć walkę i wspominam to bardzo miło no i mam nadzieję, że i tym razem też tak będzie . Czy czuję pomoc Włocławka podczas walki? Powiem, że mobilizuje mnie to pozytywnie no i kręci mnie ta pozytywna adrenalina z tym związana.

Wiem że nie lubisz pytań w stylu „znokautujesz swojego rywala”? Ale słyniesz z twardego stylu walki. Tym razem masz przed sobą znakomitego parterowca. Musisz mieć jakąś taktykę…Zdradzisz ja?

Pewnie, że jest w głowie taktyka na tą walkę. Ale pozwolisz, że Game Plan pozostawię sobie i mojemu sztabowi przygotowawczemu. I nic nie powiem.

Powróćmy do wcześniejszego pytania. Podobno Twój pseudonim „Sasza” właśnie powstał w wyniku Twojego stylu walki. Opowiedz nam o tym.

Po części tak jest, ale najpierw pseudonim ” SASZA” padł gdzieś w gronie osiedlowych kolegów przy jakiejś sytuacji, nie pamiętam jakiej no i koledzy w klubie, do którego uczęszczałem na treningi Judo podchwycili tę ksywkę „Sasza” , a że podobno mam taki styl walki i jakieś tam zdrowie;) …. jak słynący zawodnicy z byłego ZSRR no i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Czy chciałbyś komuś podziękować?

Chcę podziękować: trenerowi od stójki – Henrykowi Piwowarowi, całemu team-owi Grappling Kraków za pomoc w przygotowaniach, ekipie z Gameness Team Poznań, i wszystkim pozostałym osobom, które mają wpływ na moje przygotowania – dzięki Wariaty!! Oczywiście dziękuje moim sponsorom bez których nie mógłbym w pełni się tak zaangażować w przygotowania, a są nimi firmy:
– AMINOSTAR, MD SPORT, PIT BULL, GLASSTECH, A & J FIZJOTERAPIA, WIKING, AGENCJA REKLAMOWA SPLENDOR

Teraz możesz powiedzieć coś do swoich fanów. Oni będą Cię wspierać

Zapraszam wszystkich fanów MMA na moją walkę z Vitorem Nobregą podczas gali Fighters Arena 4 „ATAK”. Będę robił wszystko aby dać dobrą walkę, szykują się dobre emocje sportowe. Do zobaczenia we Włocławku 24 listopada w Hali Mistrzów.
Dziękuje za wywiad, pozdrawiam kibiców i fanów MMA !!

84 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 34. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.