Seria Fight Travel tworzona przez Tomasza Zielińskiego powraca z kolejnym odcinkiem. Tym razem wizyta w klubie Octopus Łódź.

13 KOMENTARZE

 1. no tak wlasnie wyglada, ale miejsca tez na kulanie brakuje

  To może, tak na materiale wyszło, jednak miejsca maja sporo, no wiadomo, jak wszędzie, zależy ile ludzi wpadło na matę 😉

 2. To może, tak na materiale wyszło, jednak miejsca maja sporo, no wiadomo, jak wszędzie, zależy ile ludzi wpadło na matę 😉

  Gdzie teraz wybierasz się z kamerą?

 3. Gdzie teraz wybierasz się z kamerą?

  Marga Radom 🙂 Wróciłem do sportu, więc jadę trenuje, rozwijam się, dzięki temu i robię materiał 🙂

 4. @defthomas bardzo dziękuję!

  @Aliibaba – bardzo fajni ludzie, bardzo fajna atmosfera, ale klub raczej mocno skierowany w stronę BJJ 😉

  Kiedyś pytałem o Ciebie to @def mnie oświecił ,że "wylogowałeś się do świata realnego ale jest szansa, że kiedyś wrócisz.

 5. Kiedyś pytałem o Ciebie to @def mnie oświecił ,że "wylogowałeś się do świata realnego ale jest szansa, że kiedyś wrócisz.

  hehe Dokładnie 🙂 Na spokojnie teraz z czystej zajawki…

 6. @Mr.Hyde a może Ankos Poznan?:razz:jelen: dużo zmian bylby ciekawy material:wink: zart oczywiście i powodzonka w następnych projektach bo bardzo dobrze się to oglada!

 7. @Mr.Hyde super, ze najciekawsza seria swojego rodzaju reportazy, pewnie dlatego ze chyba jedyna, wraca. Rozumiem, ze nie jest to latwe i pociga okreslone koszty, ale moze teraz tak United Gym ? Mimo, ze nie ma tam w tej chwili Marcina Tybury i Damiana Stasiaka. Ten klub, ktorego chyba niemal nikt nie zna, wychowal najlepszy, jak do tej pory, polski duet w UFC. Moze przed UFC w Gdansku i walka Hunt – Tybura uda sie nadac sprawie nieco rozglosu.

 8. @Mr.Hyde super, ze najciekawsza seria swojego rodzaju reportazy, pewnie dlatego ze chyba jedyna, wraca. Rozumiem, ze nie jest to latwe i pociga okreslone koszty, ale moze teraz tak United Gym ? Mimo, ze nie ma tam w tej chwili Marcina Tybury i Damiana Stasiaka. Ten klub, ktorego chyba niemal nikt nie zna, wychowal najlepszy, jak do tej pory, polski duet w UFC. Moze przed UFC w Gdansku i walka Hunt – Tybura uda sie nadac sprawie nieco rozglosu.

  Dziękuję 🙂 Jadę też tam, gdzie potrenuje 😉 Rano robię trening indywidualny z trenerem klubu, i nagrywam z nim kwestie, a wieczorem mój kolega dobry trenuje, a ja nagrywam i tym samym projekt jest częścią mojego rozwoju w sporcie, stąd ma dużą szansę się rozwijać, nie jest zależny od firm, sponsorów 😉 Fajnie, że miałem powód wpaść i was odwiedzić, coś może się zahaczę na MMARocks, bo to jedyny serwis o MMA, gdzie można jakieś namiastki sportu zobaczyć i materiały o czymś więcej, niż tylko " pudelek "

  pozdrawiam!

 9. Krec te swoje materiały bo na prawdę fajnie się to ogląda. Z resztą jak wszystkie poprzednie. Powodzenia. A co do "pudelka" na mmarocks to to lepiej bez komentarza zostawić :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.