fen12-gala-plakat

Ogłoszenie prasowe

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie potwierdzić trzy mistrzowskie pojedynki, które odbędą się podczas nadchodzącej gali FEN 12 „Feel The Force”, zaplanowanej na 20 maja 2016 roku, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. O pas K-1 Rules i dwa pasy w formule MMA, walczyć będą: najlepszy polski kickboxer wagi średniej Paweł Biszczak z klubu Prych Team Legnica, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej Marcin Zontek reprezentujący Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław występujący w wadze półśredniej.

Wszyscy wymienieni zawodnicy na naszej arenie w pełni pokazali swoje możliwości wygrywając trudne pojedynki, stąd decyzja o tak ważnym, dla nas i dla nich, statusie ich walk. Wszyscy oni deklarują, iż są gotowi do najważniejszych pojedynków swojego życia.

Paweł Biszczak wygrywał trzykrotnie swoje pojedynki z Zakarią Baitarem z Belgii, z Pavlem Oboznym z Białorusi i Anatolim Hunanyanem z Czech. Karateka z Legnicy to światowa elita formuły K-1 w wadze do 77 kilogramów.

Michał Michalski trzykrotnie odprawiał swoich rywali, wygrywając w imponującym stylu z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą, którzy należą do czołówki polskiego MMA w kategorii do 77 kilogramów. Teraz czas na najważniejszy pojedynek w życiu i niewykluczone, że pierwszy międzynarodowy w jego karierze.

Weteran polskiego MMA i zawodnik, który rozsławiał polskie MMA w dalekiej Rosji, Marcin Zontek także trzykrotnie zwyciężał na galach FEN. W pierwszym pojedynku tylko rundę wytrzymał z nim Krzysztof Pietraszek na gali w Lubinie, w drugim zatrzymał nadzieję niemieckiego MMA Tassilo Lahra, a na otwarcie 2016 roku przed czasem uporał się z Arunasem Viliusem z Litwy.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców, więc nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci.

5 KOMENTARZE

  1. 13 pojedynków w tym 3 x 5 rund w otwartym Polsacie z reklamami, Ryzykowne! 😀
    Zonek w walce wieczoru da rade 25 min powalczyć? nie wydaje mi się, ale powodzenia. Czekam na Gale z niecierpliwością i na wymagającego rywala dla Pawlaka bo należy mu się za ACB.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.