Informacja prasowa

Legalny bukmacher TOTALbet mocnym uderzeniem wchodzi na rynek sportów walki. Firma została oficjalnym sponsorem organizacji Fight Exclusive Night. Pierwsza gala FEN pod patronatem TOTALbet odbędzie się 16 marca w warszawskiej hali COS Torwar.

FEN jest drugą największą polską organizacją MMA. Na rynku funkcjonuje od 2013 roku, a gale transmitowane są w Telewizji Polsat. Wyróżnikiem FEN są walki zarówno w formule MMA, jak i K1. Obecnymi mistrzami federacji są m.in. Andrzej Grzebyk, Mateusz Rębecki, Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski.

Walką wieczoru FEN 24 na Torwarze będzie starcie Arkadiusza Wrzoska (11-5) z Patrickiem Schmidem (38-13), ciekawie zapowiada się także „freak fight” raperów – Araba i Wujka Samo Zło. Już dziś TOTALbet posiada najszerszą ofertę zakładów na FEN 24.

-Współpraca TOTALbet z prężnie rozwijającą się organizacją FEN MMA, to dla firmy kolejny krok do przodu. Chociaż wciąż jesteśmy młodym graczem na rynku, produkt mamy już niemal kompletny, więc przyszedł czas na pokazanie go światu. Wierzymy, że wspólne działania z FEN będą do tego idealne i są dobrą drogą do zaprezentowania się szerszej publiczności – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

-Cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę z TOTALbet – wiodącą firmą bukmacherską w naszym kraju. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Współpraca TOTALbet z FEN MMA przyniesie kibicom same korzyści. Bukmacher zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będą bilety na galę, oraz przygotuje specjalną promocję dla kibiców MMA. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.