fen6-bratkowicz-nalinski

Kontuzje nie omijają krajowego podwórka. Na dzień przed galą FEN 6 nastąpiła zmiana w rozpisce: Maksymilian Bratkowicz zawalczy z Łukaszem Nalińskim.

Niemal w ostatniej chwili nastąpiła zmiana w karcie wstępnej gali FEN 6 „Showtime”, która już jutro, 6 marca 2015 roku, odbędzie się w hali Orbita we Wrocławiu. W walce na zasadach K-1 Maksymilian Bratkowicz miał zmierzyć się z Białorusinem, Andreyem Krupnyakovem. Niestety zawodnik z Grodna podczas przygotowań do walki odniósł kontuzję i organizatorzy gali byli zmuszeni znaleźć nowego przeciwnika dla Wrocławianina. Został nim pochodzący z Grudziądza, Łukasz Naliński.

 Naliński to młody, dwudziestoletni zawodnik, reprezentujący klub Kokoro Gym, który ma w swoim dorobku starty amatorskie w formule K-1, a także jeden pojedynek PRO-AM. W listopadzie ubiegłego roku na gali w Kaliszu Pomorskim pokonał przez nokaut w drugiej rundzie Łukasza Tkacza.

Dla Bratkowicza będzie to pierwszy pojedynek od czasu zwycięstwa na gali FEN 3, również we Wrocławiu, gdzie na punkty pokonał Sebastiana Romańczyka.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 6-go marca przejdą do historii polskich Sztuk Walki, a Kickboxingu w szczególności. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a nikogo z Was nie powinno tam zabraknąć.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

5 KOMENTARZE

  1. Jakub Bijan

    Hehe, zawsze mogli odwołać walkę;)

    Prawdopodobnie jestem jedna z wielu osób, które wlasnie po tym newsie dowiedziały sie o istnieniu takiej walki na karcie i nie zauważyłbym ewentualnej zmiany rywala.

    Przy okazji wyjaśniło się, skąd taki, a nie inny limit wagowy w tym pojedynku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.