laka

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć pojedynek Grzegorza Sajbora z Bielsko-Białej reprezentującego klub Berserkers Team Bielsko-Biała i Łukasza Demczura z Samolewski Gym Poznań, który odbędzie się na nadchodzącej gali FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu, w dniu 31-go lipca 2015 roku. Walka na zasadach MMA otworzy galę i odbędzie się w kategorii piórkowej do 66 kg.

Wywodzący się z Kickboxingu, 23-letni Łukasz Demczur już ma za sobą udany debiut na arenie Fight Exclusive Night, gdy podczas gali FEN 7 w Bydgoszczy pokonał Michała Strehlke. Zawodnik z Poznania ma za sobą szereg sukcesów w Kickboxingu, gdzie stoczył około 20 walk, ale obecnie koncentruje się na karierze w Mieszanych Sztukach Walki. Łukasz mierzy 178 cm wzrostu i waży 70 kg.

„Bardzo się cieszę z tej walki, nie sądziłem, że tak szybko dostanę kolejną szansę pokazania się na FEN-ie. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o przeciwniku. Wiem, że jego atutem będzie parter. Zapowiada się dobra walka. Dam z siebie 1000% w przygotowaniach.” – powiedział Łukasz Demczur.

Z kolei Grzegorz Sajbor ma 31 lat i debiutuje na gali Fight Exclusive Night. Podopieczny trenera Damiana Herczyka rozpoczął zawodową karierę od dwóch zwycięstw na krajowych galach PLMMA i raz uległ jednemu z najlepszych w Europie zawodników Finowi, Teemu Packalenowi, podczas gali w Tampere, w Finlandii, w 2013 roku. Przez długi czas Bielszczanin leczył kontuzję, ale teraz zamierza zadebiutować w FEN, a także w nowej kategorii wagowej. Grzegorz Sajbor mierzy 174 cm i waży około 70 kg.

O swoim debiucie i planach mówi następująco: „Cieszę się, że włodarze Federacji FEN zaufali mojemu managerowi i postanowili dać mi szansę. Dam z siebie wszystko i udowodnię, że jestem dla FEN dobrą inwestycją. Chcę dawać dobre, emocjonujące pojedynki. Wiem, że rozmiar promocji, jaki zapewniają TV Polsat i Fight Exclusive Night, to właśnie to, czego mi na tym etapie kariery potrzeba. Nie mogę się doczekać, by być częścią tego show!”.

„Kolejny raz dajemy szansę zawodnikom, którzy rokują nadzieję na przyszłość, a starty u nas wyzwalają w nich dodatkową motywację pozwalającą zwyciężać. Łukasz Demczur właśnie to pokazał już u nas, a Grzegorz Sajbor dopiero staje przed taką szansą. Wierzymy, że obaj pokażą ciekawy pojedynek i umiejętności” – powiedział Rafał Sawicki, Wiceprezes organizacji Fight Exclusive Night.

Bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro oraz w sprzedaży internetowej przez ticketpro.pl i eventim.pl

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.