Fani MMA i FEN będą musieli poczekać trochę dłużej na kolejne wydarzenie jednej z największych organizacji w Polsce. Władze Fight Exclusive Night w tym roku nie zorganizują gali Summer Edition, która od kilku lat umilała wakacje pasjonatom mieszanych sztuk walki. Informację o tym, o czym spekulowano już od dłuższego czasu, potwierdzono dziś na portalu laczynaspasja.pl oraz dodano, że władze FEN kolejne wydarzenie planują dopiero na drugą połowę października. Wtedy do klatki jednej z największych organizacji sztuk walki w Polsce mają wejść Mateusz Rębecki oraz Radosław Paczuski, którzy spróbują obronić swoje mistrzowskie pasy.

Gale FEN: Summer Edition odbywały się cyklicznie od 2014 roku. Pierwsze wakacyjne wydarzenie tej organizacji miało miejsce w sopockiej Hali Stulecia. W walce wieczoru spotkali się wtedy Tymoteusz Świątek i Pavel Svoboda. Ostatnia gala Summer Edition miała miejsce w Koszalinie, w sierpniu 2017 roku. Pojedynkiem wieczoru było starcie Kamila Łebkowskiego z Daguirem Imavovem.

Z artykułu dowiadujemy się także, że na drugą połowę roku FEN planuje jeszcze dwie gale – wspominane wydarzenie w październiku oraz widowisko na początku grudnia. Wciąż jeszcze trwają ostatnie negocjacje związane z miejscem, w którym kibice będą mogli oglądać zmagania swoich ulubionych zawodników.

2 KOMENTARZE

  1. Tylu zawodników im "odpłynęło", że się zastanawiam czy ma to jeszcze racje bytu?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.