Fani MMA i FEN będą musieli poczekać trochę dłużej na kolejne wydarzenie jednej z największych organizacji w Polsce. Władze Fight Exclusive Night w tym roku nie zorganizują gali Summer Edition, która od kilku lat umilała wakacje pasjonatom mieszanych sztuk walki. Informację o tym, o czym spekulowano już od dłuższego czasu, potwierdzono dziś na portalu laczynaspasja.pl oraz dodano, że władze FEN kolejne wydarzenie planują dopiero na drugą połowę października. Wtedy do klatki jednej z największych organizacji sztuk walki w Polsce mają wejść Mateusz Rębecki oraz Radosław Paczuski, którzy spróbują obronić swoje mistrzowskie pasy.

Gale FEN: Summer Edition odbywały się cyklicznie od 2014 roku. Pierwsze wakacyjne wydarzenie tej organizacji miało miejsce w sopockiej Hali Stulecia. W walce wieczoru spotkali się wtedy Tymoteusz Świątek i Pavel Svoboda. Ostatnia gala Summer Edition miała miejsce w Koszalinie, w sierpniu 2017 roku. Pojedynkiem wieczoru było starcie Kamila Łebkowskiego z Daguirem Imavovem.

Z artykułu dowiadujemy się także, że na drugą połowę roku FEN planuje jeszcze dwie gale – wspominane wydarzenie w październiku oraz widowisko na początku grudnia. Wciąż jeszcze trwają ostatnie negocjacje związane z miejscem, w którym kibice będą mogli oglądać zmagania swoich ulubionych zawodników.

8 KOMENTARZE

  1. Tylko czekalem na jakis temat z FEN zeby to wrzucic 😉 Czy jest cos co laczy obu panow widocznych na zdjeciu ? Z pewnoscia nie jest to dbalosc o przywdziewane kreacje. My tez dziekujemy Prezesie.

  2. Tylko czekalem na jakis temat z FEN zeby to wrzucic 😉 Czy jest cos co laczy obu panow widocznych na zdjeciu ? Z pewnoscia nie jest to dbalosc o przywdziewane kreacje. My tez dziekujemy Prezesie.

    Hahahah, Nawałka mina "pls kill me", a prezesinho jak zwykle "uśmiech" gościa, który trzyma w piwnicy niewolnice seksualne.

  3. Przeciez o tym ze nie bedzie tej gali to Jozwiak mowil w studiu Polsatu na ostatniej gali FEN. Mowil ze beda mieli duzo roboty, jakies zmiany w spolce itd i ze zbieraja sily na jesien bo chca zrobic 2 duze gale. Tak wiec zaden to news:matt:

  4. Prezes, specjalnie wpadam do Polski, by wstąpić nad polskie morze na rybkę, gofry i mma, a Ty taki numer wywijasz?:nono:

    Na całe szczęście Babilon nie odpierdoli takiej lipy, więc widzimy się w Międzyzdrojach.:kis:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.