Podczas konferencji prasowej dla mediów, organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła, że do ich stajni dołączą Damian Grabowski oraz Krzysztof Klaczek!

Damian jest prawdziwym weteranem MMA. Walczył w największych organizacjach na świecie. W swojej karierze zahaczył o M-1, Bellatora, a ostatnie trzy boje (choć niestety wszystkie przegrane) odbył w UFC! Teraz będzie walczył dla FEN-u i już 20 października wejdzie do klatki na 22. edycji gali. Nie znamy jeszcze rywala z którym się zmierzy jednak wkrótce zostanie on ogłoszony.

Klaczek z kolei do FEN-u przechodzi po zwycięstwie jakie odniósł z Samirem Alakozaim na czerwcowej gali Cage Warriors. Zawodnik ten znajdujący się na #12 pozycji w rankingu PL wagi piórkowej, będzie solidnym wzmocnieniem dla polskiej organizacji.

Gala FEN 22 odbędzie się 20 października w Poznaniu.

15 KOMENTARZE

  1. Pan Grabowicz da kilka dobrych walk i UFC stoi otworem. HW w UFC jest słabe, spokojnie da radę być w TOP5, i później jakiś titleshot. Trzeba tylko ciężko pracować, krok po kroku.

  2. Brawo Prezes! Dobry ruch, Graba napewno wzbudzi duże zainteresowanie swoim powrotem i co by nie mówić o jego pobycie w UFC to sportowo na pewno wzmocni ciężką w FEN. Klaczek też broni się sportowo.

  3. Oczywiście obejrzę i życzę powodzenia. Kompletnie jednak nie wiem jak Damian Grabowski i jego gaża koresponduje z halą na 1000 osób. O innych zawodnikach nie wspominając.

  4. Kompletnie jednak nie wiem jak Damian Grabowski i jego gaża koresponduje z halą na 1000 osób.

    Bilety mają być po kilka tysięcy dolarów USA. :frankapprove:

  5. Spodziewalem sie Grabowskiego w tej organizacji gdyz na obecna chwile jest to dla niego najlepsze miejsce a jesli chodzi o FEN to chyba najlepszy sportowo zawodnik jakiegokiedykolwiek mieli

Comments are closed.